دوئل مرگبار در مرخصی ز ند ان
کد خبر: 1033351
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Kox
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۴
مجرم سابقه‌دار که در مرخصی زندان یکی از مواد فروشان دره فرحزاد را به قتل رسانده‌است، بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری تهران توضیح داد: روز گذشته کارکنان بیمارستان مدرس مأموران کلانتری‌۱۶۳ ولنجک را از مرگ مشکوک مردی جوان با خبر کردند. بررسی‌های پلیس بعد از حضور در محل نشان داد که مرد جوان که احمد نام داشت با اصابت ضربه چاقو به ریه هدف قرار گرفته و بعد از انتقال به بیمارستان فوت شده‌است. با تأیید خبر، بازپرس ویژه قتل به همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل حاضر شد. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات در این باره ادامه پیدا کرد. خیلی زود مشخص شد که مقتول از فروشندگان مواد مخدر منطقه فرحزاد است. او ساعت پنج صبح با ضربه چاقوی مردی ۴۰‌ساله که او هم از فروشندگان مواد مخدر بود مجروح و راهی بیمارستان می‌شود. بعد از به دست آمدن این اطلاعات کارآگاهان موفق شدند هویت متهم را شناسایی کنند. وی از مجرمان سابقه‌دار بود که دوران محکومیت شش ساله‌اش را در زندان سپری می‌کرد و از مدتی قبل موفق به گرفتن مرخصی از زندان شده بود. بعد از آن بود که کارآگاهان راهی مخفیگاه وی در شهرستان ملارد شدند، اما خانواده‌اش گفتند که به علت ابتلای او به مصرف مواد‌مخدر وی را از خانه طرد کرده‌اند و از او خبر ندارند.

چند ساعت پس از حادثه و در شاخه دیگری از تحقیقات بود که کارآگاهان موفق شدند مخفیگاه متهم ر ادر یکی از پاتوق‌های منطقه فرحزاد شناسایی کنند. همزمان با حضور مأموران پلیس متهم که همراه همدستش در محل حضور داشت مقابل پلیس مقاومت کردند، اما مأموران موفق شدند با شلیک تیر هوایی دو متهم را بازداشت کنند. مأموران پلیس در بازرسی از مخفیگاه متهمان چاقویی را که با آن مرتکب قتل شده بودند و مقدار زیادی لوازم سرقتی کشف کردند.

متهم در بازجویی‌ها گفت: احمد از فروشندگان مواد مخدر بود که مدتی قبل مقداری از مواد مخدر او سرقت شده بود. او و دوستانش مدعی بودند که من مواد مخدر او را سرقت کرده‌ام برای همین سحرگاه همراه دوستانش در حالی که که قمه و چوب داشتند به پاتوق من حمله کردند و حادثه مرگبار رقم خورد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار