کارآگاه بازی زن همسایه سارق مسلح را به دام انداخت
کد خبر: 1032943
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KiN
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۵
سارق مسلح که پس از آزادی از زندان در حال دفن طال‌های سرقت تازه‌اش در باغچه خانه‌اش بود با هوشیاری زن همسایه گرفتار پلیس شد تا به زندان بازگردد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  چندی قبل زن جوانی در یکی از خیابان‌های مرکزی تهران وحشت‌زده به اداره پلیس رفت و از مرد ناشناسی به اتهام سرقت خودرواش و ربودن دوست صمیمی‌اش شکایت کرد.

شاکی گفت: «ساعتی قبل یکی از دوستانم به نام فریبا را سوار خودروی‌۲۰۶ خودم کردم تا با هم به دیدن یکی دیگر از دوستان مشترکمان برویم. قرار شد از بیرون غذا بخریم و در خانه دوستانمان ناهار را با هم بخوریم که در میانه راه خودرو را کنار رستورانی نگه داشتم و خودم از خودرو پیاده شدم، اما فریبا داخل خودرو ماند. هوا سرد بود به همین خاطر ماشین را خاموش نکردم تا بخاری آن روشن بماند و داخل خودرو گرم باشد. هنوز چند متری از ماشینم دور نشده بودم که ناگهان مردی که مسلح به کلت کمری بود پشت فرمان خودروام نشست و خودروام را به همراه دوستم سرقت کرد.»

بدین ترتیب با شکایت زن جوان تیمی از مأموران پلیس تهران به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران برای دستگیری سارق آدم‌ربا وارد عمل شدند.

در حالی که تحقیقات برای دستگیری متهم ادامه داشت به مأموران پلیس خبر رسید مرد مسلح دقایقی بعد از سرقت، زن جوان را در حال حرکت از داخل خودرو به پایین پرت کرده به طوری که زن جوان زخمی و برای درمان به بیمارستان منتقل شده‌است.

زن جوان پس از بهبودی گفت: «داخل خودروی دوستم نشسته بودم که ناگهان مرد جوان ناشناسی با اسلحه در را باز کرد و پشت فرمان نشست و خودرو را به حرکت در آورد. خواستم مانع او شوم که کلت کمری را روی سرم گرفت و تهدید کرد هیچ حرکتی نکنم. از ترس دست و پایم به لرزه افتاده‌بود و توان حرف زدن نداشتم که سارق مسلح تهدید کرد تمامی طلا‌ها و پول‌هایم را به او بدهم. او همه النگو‌ها، دستبند، گردنبند و حتی گوشواره‌هایم را به زور از من گرفت و در نهایت در یکی از خیابان‌های خلوت در حالی که خودرو را به سرعت می‌راند در خودرو را باز کرد و مرا از داخل خودرو به پایین پرت کرد که زخمی شدم و رهگذران هم مرا به بیمارستان منتقل کردند.»

پلیس بازی زن همسایه

تحقیقات مأموران در ادامه نشان داد متهم با خودروی سرقتی به یکی از شهر‌های غربی کشور رفته است و با توجه به محدودیت‌های کرونایی در طول مسیر برای مالک خودرو هم جریمه‌های زیادی پیامک شده‌است. در حالی که مأموران پلیس تهران در یک قدمی متهم قرار داشتند دریافتند سارق با پلیس بازی زن همسایه‌شان در دام مأموران پلیس شهرستان محل زندگی‌اش گرفتار شده‌است.

بررسی‌ها حکایت از آن داشت سارق مسلح پس از سرقت خودرو و طلا‌های زن جوان به شهر خودشان می‌رود و قصد دارد طلا‌های سرقتی را در باغچه خانه‌شان مخفی کند که زن همسایه از پنجره خانه‌اش این صحنه را مشاهده می‌کند و به مأموران پلیس خبر می‌دهد.

سرقت مسلحانه ۷ روز پس از آزادی

بدین ترتیب مأموران با گرفتن نیابت قضایی راهی شهرستان محل سکونت متهم شدند و وی را برای تحقیق به تهران منتقل کردند.

وی در بازجویی‌ها با اعتراف به سرقت و آدم ربایی گفت: من سارق سابقه دارم و هفت‌روز قبل از سرقت از زندان آزاد و برای کار راهی تهران شدم. در شهر خودمان من انگشت نمای عام و خاص هستم و به همین سبب کسی به من کار نمی‌دهد که به تهران آمدم، اما در تهران هم کار پیدا نکردم. روز حادثه از داخل کوچه در حال عبور بودم که دیدم چند بچه با تفنگ پلاستیکی با هم بازی می‌کنند. ناگهان فکری به ذهنم جرقه زد و تصمیم گرفتم دست به سرقت مسلحانه بزنم که کلت پلاستیکی پسربچه را به زور گرفتم و از کوچه فرار کردم. کمی آن طرفتر دیدم که زن جوانی بدون اینکه خودرواش را خاموش کند از خودرواش پیاده شد که بلافاصله سوار خودرو شدم و خودرو را همراه سرنشین آن سرقت کردم و در میانه راه هم طلا‌های سرنشین را سرقت کردم.

پس از آن راهی شهرمان شدم و طلا‌های سرقتی را داخل باغچه خانه‌ام دفن کردم که زن همسایه به من شک کرده و به مأموران پلیس خبر داده بود.

متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار مأموران پلیس قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار