افزایش نرخ معاینه فنی از امروز اعمال شد
کد خبر: 1031590
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KMY
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های شهر تهران از افزایش نرخ معاینه فنی خودرو‌ها براساس مصوبه دولت از روز جاری خبر داد.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: حسین مقدم مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های شهر تهران، درباره افزایش نرخ معاینه فنی خودرو‌ها اظهار داشت: براساس مصوبه دولت در سامانه سیمفای وزارت کشور، از امروز ۲۷ آذر به صورت سراسری افزایش نرخ معاینه فنی در همه مراکز معاینه فنی اعمال می‌شود و مراکز معاینه فنی تهران نیز براساس قیمت جدید فعالیت می‌کنند.

وی افزود: در نرخ جدید برای خودرو‌های سبک هزینه مراجعه اول ۱۰ هزار تومان و مراجعه مجدد ۲ هزار تومان افزایش داشته است.

مقدم با اشاره به رایگان شدن هزینه مراجعه اول تاکسی‌ها در مراکز معاینه فنی شهر تهران طی ۲۶ آذر به مناسبت روز حمل و نقل گفت: در این روز ۱۰۳۱ دستگاه تاکسی به مراکز معاینه فنی مراجعه کردند که این میزان از مراجعات در مقایسه با مراجعات تاکسی‌ها در روز‌های قبل رشد ۱۰ برابری داشت.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های شهر تهران گفت: حدود ۶۰ درصد از این تاکسی‌ها بدون نقص فنی بوده و در بار اول مراجعه، رانندگان موفق به اخذ معاینه فنی خودروهایشان شدند.

مقدم خاطرنشان کرد: همچنین به مناسبت ۲۶ آذر روز حمل و نقل از رانندگان خودرو‌های حمل و نقل درون و برون‌شهری مراجعه‌کننده به مراکز معاینه فنی خودرو‌های سنگین پایانه غرب به عنوان نمایندگان جهادگر عرصه حمل و نقل کشور تقدیر به عمل آمد.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار