دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان بازگو شود
کد خبر: 1030951
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KCF
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
نماینده ولی‌فقیه در لرستان:
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، بر ضرورت بیان دستاوردها و پیام انقلاب برای نسل جوان، گفت: برنامه های دهه فجر امسال در قالب زبان هنر و با استفاده از ظرفیت ها منتقل شود.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی، امروز(22آذر) در جلسه کارگروه تخصصی ستاد دهه فجر لرستان اظهار داشت: دهه فجر فرصتی برای تبیین و بازگو کردن دستاوردهای انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در لرستان به نقش زنان در شکل گیری انقلاب اشاره کرد و گفت: با استفاده از ظرفیت رسانه و صداو سیما باید به این مهم پرداخته شود و دستاوردهای انقلاب برای جوانان بازگو شود.

وی با اشاره به سختی در راه پیروزی انقلاب، خاطرنشان کرد: در سایه لطف الهی، هوشمندی امام راحل و استقامت و پایمردی مردم انقلاب در ۲۲بهمن ۵۷ به پیروزی رسید.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با بیان اینکه جمهوری اسلامی یک جمهوری مردمی مبتنی بر احکام  اسلامی و معارف دینی است، بیان داشت: امروز نیز مردم در تداوم راه انقلاب نقش آفرین هستند.

وی با اشاره به اینکه با وجود سختی ها و مشکلاتی همچون جنگ های داخلی و خارجی، کودتاها و ترورها ملت ایران در ۲۲ بهمن پیروز شد، اذعان داشت: امروز نیز در تداوم انقلاب این مسیر سخت تاکنون طی شده و مردم استان لرستان قبل و پس از پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس سرافرازانه و سربلند عمل کردند.

نماینده ولی فقیه در لرستان استان لرستان را مرکز تدین و انقلابی گری عنوان کرد و افزود: برنامه های دهه فجر باید مردمی برگزار شود و حضور مردم در صحنه تقویت شود.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا، تصریح کرد: مراسم 22 بهمن امسال باید با بهره گیری از هنر فاخر و استفاده از ظرفیت های موجود با توجه به شرایط حاکم برگزار شود.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی بیان کرد: در 22 بهمن امسال باید تولید محتوا همراه با نوآوری، اندیشه، فکر و برنامه ریزی باشد و  کارگروه های ستاد دهه فجر در راستای جذابیت برگزاری مراسم ملی و مذهبی تلاش کنند. 

برچسب ها: دهه فجر ، انقلاب ، مردم
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار