دفاع مقدس گنجینه ای همیشگی برای ملت ایران است
کد خبر: 1028831
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Je3
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه لرستان:
حجت الاسلام درویشی دفاع مقدس را گنجینه ای همیشگی برای ملت ایران خواند و گفت: باغ موزه دفاع مقدس ظرفیتی مناسب برای بیان ایثارگری و شجاعت مردم استان در دوران دفاع مقدس به نسل جوان است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از لرستان، حجت الاسلام علی درویشی، امروز6 آذر در بازدید از باغ موزه دفاع مقدس استان با گرامیداشت هفته بسیج  اظهار داشت: باغ موزه ظرفیت خوب و بزرگی برای جامعه بوده و در حال رسیدن به بهره برداری است.

وی افزود: این باغ موزه دفاع مقدس لرستان می تواند اثر ماندگاری برای  به تصویر کشیدن ایثارگری ها، خدمات و تلاش های مردم استان در دوران دفاع مقدس به ویژه در قدوران انقلاب اسلامی باشد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان دفاع مقدس را گنجینه ای همیشگی برای ملت ایران خواند و گفت: باید ایثارگری ها و شجاعت های رزمندگان عزیز را در دوران دفاع مقدس به تصویر بکشیم.

وی خاطرنشان کرد: باغ موزه دفاع مقدس ظرفیت خوبی برای به تصویر کشاندن ایثارگری ها و شجاعت های رزمندگان دوران دفاع مقدس است.

حجت الاسلام درویشی بیان کرد: ساخت این باغ موزه فرصتی مناسب برای تبیین نقش مردم استان لرستان و جوانان بسیجی در دوران دفاع مقدس برای نسل های آینده است.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار