مشکل آبگرفتگی خیابان‌های کرج صرفا با لایروبی حل نمی‌شود
کد خبر: 1027444
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JHg
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج :
رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج بر لزوم اقدام مشترک شهرداری کرج و شرکت آبفا برای رفع آبگرفتگی هنگام بارندگی تاکید کرد.

عباس زارع با بیان اینکه هنگام بارندگی در خیابان‌هایی مانند مالک اشتر منطقه پنج شهرداری کرج شاهد آبگرفتگی شدیدی هستیم، اظهار داشت: میزان آبگرفتگی به حدی است که آب وارد مغازه‌ها و منازل مردم می‌شود و این مهم بر لزوم رسیدگی به موضوع جمع‌آوری آب‌های سطحی تاکید می‌کند.

وی افزود: برای رسیدگی به موضوع آبگرفتگی خیابان‌ها باید از سوی شرکت آبفا و شهرداری اقدامی مشترک شده و صرفاً با عملیات لایروبی این مشکل حل نمی‌شود.

رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه پیش از هر عملیاتی باید مطالعات لازم انجام شود، تصریح کرد: نحوه زندگی شهروندان تغییر کرده است و شاهدیم که شهروندان زباله‌های خود را نیمه شب بیرون می‌گذارند و این مهم بر لزوم بازنگری ساعت جمع‌آوری زباله‌ها تاکید دارد.

وی خاطرنشان کرد: لازم است مجتمع‌های مسکونی که تعداد بالایی واحد مسکونی دارند مخزن زباله داشته باشند زیرا با این اقدام می‌توان نسبت به تفکیک زباله از مبدا اقدام کرد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به جمع آوری سبدهای زباله مقابل ساختمان‌ها در این شهر، خاطرنشان کرد: این کار اقدامی مثبت از سوی شهرداری کرج است اما لازم است در این خصوص اطلاع رسانی شود تا شاهد نارضایتی شهروندان نباشیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار