جزییات محدودیتهای کرونایی در کشور از امروز
کد خبر: 1025593
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Inp
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
رئیس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا جزئیات محدودیت‌های کرونایی در ۲۵ استان کشور را تشریح کرد.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: حسین ذوالفقاری رئیس کمیته اجتماعی امنیتی ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: باتوجه به روند بیماری در ۲۵ استان کشور تصمیم گرفتیم محدودیت‌های تردد در مراکز این استان‌ها را اعلام کنیم.

وی افزود: البته به تعبیری آن ۶ استان هم به نوعی در مسیر کنترل تردد قرار می‌گیرند، استان‌های شمالی مشمول وضعیت خطر نبودند، ولی وقتی از تهران و دیگر استان‌ها کسی نمی‌تواند خارج شود پس این استان‌ها ها مسافر ندارند.

ذوالفقاری گفت: از امروز ساعت ۱۲ خروج افراد بومی با پلاک بومی از مراکز استان‌های ۲۵ گانه ممنوع و ورود افراد غیربومی هم از این استان‌ها ممنوع است.

وی ادامه داد: البته استان تهران و البرز را یکپارچه دیدیم یعنی مردم تهران می‌توانند در شهر‌های تهران تردد کنند، اما از انتهای حوزه استحفاظی نمی‌توانند خارج شوند.

رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: البته افراد از کنار گذر‌های جاده نه کمربندی‌ها می‌توانند حرکت کنند، ولی نمی‌توانند به داخل شهر‌ها وارد شوند.

ذوالفقاری گفت: جریمه ۵۰۰ هزارتومانی برای خودرو‌های متخلف اعمال می‌شود و ضمن جریمه از ورود یا خروج خودرو‌ها ممانعت می‌شود و اگر خودرویی اصرار داشت که خلاف قانون را انجام دهد قطعاً آن خودرو توقیف می‌شود.

وی در پایان گفت: ممنوعیت تردد فقط برای خودرو‌های پلاک شخصی است و شامل حمل و نقل عمومی نمی‌شود.

منبع: مهـــر
برچسب ها: کرونا ، جریمه ، خودرو ، تهران
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار