همچی آرامومه * من چقدر خوشحالم؟
کد خبر: 1025077
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IfV
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
" یاداشت"

جناب اقای حجت الاسلام و المسلمین حسین میرزایی ؛نماینده محترم مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی

جنابعالی روز (شنبه 3 آبان 1399) به همراه مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان بازدید مبسوطی از این اداره کل واقع در پل غدیر اصفهان داشتید.

لطفا بفرمایید در این بازدید چه برداشت مفیدی حاصل کردید؟

ایا در خصوص قشر هنرمند در حوزه نمایش و یا موسیقی که اکنون حدود 9 ماه است به دلیل شیوع کرونا روی سن نرفته و بعضا معاش اشان که هیچ، بلکه حیاتشان به مخاطره افتاده است ، تصمیمی گرفتید؟

ایا در خصوص عدم تمکین به قانون توزیع عادلانه آگهی های دولتی توسط شهردار حقوقدان ! اصفهان اطلاعات کافی کسب کردید؟

ایا در خصوص موازی کاری های فرهنگی که در سازمان ها و ادارات به وفور مشاهده شده و جایگاه دستگاه متولی فرهنگ در کشور را روز به روز تنزل بخشیده، چاره ای اندیشیدید؟

ایا از دلیل افزایش روزانه مواد اولیه چاپ از قبیل زینک، کاغذ، مرکب و... و نبود یک تعرفه دقیق   مشخص برای چاپخانه داران و تفاوت قیمت چاپ در نقاط مختلف شهر، جویا شدید؟

ایا در خصوص محل هزینه کرد ردیف های بودجه نمایش و موسیقی که در بودجه سالانه اداره کل فرهنگ  ارشاد اسلامی پیش بینی می شود، پرسیدید که اکنون که هنر نمایش و موسیقی تعطیل است،  این بودجه کجا هزینه شد؟

اگر کسب کردید، با توجه به قانون صریح در این زمینه و دستور صریح ریاست جمهوری، وزیر کشور، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان بازرسی کل کشور و... که مستندات آن نزد بنده موجود می باشد، بفرمایید راه کار چیست؟

امیدوارم گزارش مبسوطی در اسرع وقت از این بازدید، نقاط ضعف و احتمالا نقاط قوت و راه کارهای پیش رو برای برون رفت از وضعیت کنونی فرهنگ در اصفهان ارایه نمایید.

قطعا ما روزشمار برای موارد بالا تعیین خواهیم کرد و هر روز یکبار در خصوص این بازدید از شما سئوال هایی خواهیم پرسید تا به پاسخ مقتضی برسیم.

اگر هم از مبرهن ترین موضوعاتی که در حوزه فرهنگ اصفهان در حال رخ دادن است و زور وزارت ارشاد هم به آن ها نمی رسد ، اطلاعاتی به دست نیاوردید، پس حداقل بفرمایید از رنگ دیوار اطاق های ساختمان ارشاد خوشتان امد؟

نرده پله ها را دوست داشتید؟  نور راه پله ها خوب بود؟  برند کولرگازی ها مناسب وضعیت فرهنگی نصف جهان بود؟ واگر هچی به قرار بود.

 همچی آرامومه * من چقدر خوشحالم

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار