کمبود تجهیزات آتش‌نشانی در حریق اخیر شهر لبنیات مشهود بود
کد خبر: 1022962
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004I7O
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸
شهردار اسلامشهر :
شهردار اسلامشهر با بیان اینکه شهر به کارگاه پروژه‌های عمرانی تبدیل شده است، گفت: درسال ۱۳۹۶ شهرداری اسلامشهر برای خرید یک دستگاه نردبان بلندمرتبه برای تجهیز سازمان آتش‌نشانی، مبلغ ۲ میلیارد تومان به حساب سازمان همیاری شهرداری‌های کشور واریز کرده‌ که تاکنون علی‌رغم نیاز شدید این دستگاه تحویل شهرداری اسلامشهر نشده است و کمبود این دستگاه در حریق اخیر شهر لبنیات مشهود بود.
محمدرضا عباسی

حسین طلا شهردار اسلامشهر در جلسه هفتگی  مدیران شهرداری، که  با حضور رئیس دادگستری و دادستان شهرستان اسلامشهر در محل سالن جلسات سازمان نوسازی شهرداری، اظهار کرد: آن‌چه امروز مایه افتخار شهرشده نتیجه تلاش‌های همه پرسنل شهرداری است.

وی با قدردانی از همکاری و همراهی همه مسؤولان شهر و مجموعه مدیران شهرداری گفت: با تلاش شبانه‌روزی و همراهی همه پرسنل و اعضای شورای شهر، امروز شهرداری اسلامشهر که فقط به نام شهرداری جوی و جدول شناخته می‌شد، به شهرداری پروژه‌های عمرانی تبدیل شده است.

شهردار اسلامشهر تأکید کرد: کمترین سهم در اجرای امورات شهرداری را داشته‌ام و موفقیت‌های کسب شده مرهون تلاش‌های همه مجموعه است.

طلا با اشاره به وجود برخی کمبودها در مجموعه شهرداری برای ارائه خدمات به شهروندان، بیان کرد: سازمان آتش‌نشانی شهرداری اسلامشهر یکی از مجموعه‌های فعال شهرداری است که در خدمت شهروندان با کمترین امکانات بیشترین خدمات رسانی را ارائه می‌دهد.

وی تصریح کرد: درسال ۱۳۹۶ شهرداری اسلامشهر برای خرید یک دستگاه نردبان بلندمرتبه برای تجهیز سازمان آتش‌نشانی، مبلغ ۲ میلیارد تومان به حساب سازمان همیاری شهرداری‌های کشور واریز کرده‌ که تاکنون علی‌رغم نیاز شدید این دستگاه تحویل شهرداری اسلامشهر نشده است و کمبود این دستگاه در حریق اخیر شهر لبنیات مشهود بود.

شهردار اسلامشهر خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش قیمت‌ها و کمبود تجهیزات آتش‌نشانی برای خرید دستگاه‌ها و تجهیزات مورد نیاز این سازمان، علاوه بر تخصیص و تأمین منابع مالی دولتی باید از ظرفیت‌های بخش خصوصی و خیران نیز استفاده کرد و انجام این امر مهم باید به صورت یک فرهنگ دینی و مذهبی تبیین شود. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار