هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب برگزار می شود
کد خبر: 1022912
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004I6a
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز خبرداد
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرزگفت : هفتمین دوره جشنواره روستا و عشایر دوستدار کتاب، با همکاری دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در البرز اجرا می شود.

علی مرادی نور اظهار داشت: هفتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب با هدف ارزیابی و پشتیبانی از برنامه ها و اقدامات انجام شده، طرح های ابتکاری و خلاقانه در حوزه کتاب و کتابخوانی و جلب توجه مردم، سازمان ها و نهادهای مرتبط با کتاب و کتابخوانی در جامعه، در سطح روستاها و عشایر سراسر کشور برگزار می شود و در نهایت 10 روستای برتر کشور در این زمینه انتخاب و معرفی می شوند.
وی افزود : این طرح ملی با همکاری دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در البرز اجرا می شود و دهیاری ها و تیره های عشایری استان البرز تا 10 دی ماه 1399 فرصت دارند با ارسال فرمهای تکمیل شده به انضمام مستندات مربوطه شامل فیلم، عکس، گزارش، تقدیرنامه و... مرتبط با فعالیت های کتاب و کتابخوانی را به دبیرخانه این جشنواره از طریق ارسال به نشانی اینترنتیbookpromotion.ir@gmail.com در این برنامه ملی شرکت کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار