فروشندگان جمعه بازار «پروانه» تغییر مکان می دهند
کد خبر: 1022506
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004I02
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، از موافقت فروشندگان بازار پروانه برای حضور در بازار صنایع دستی عباس آباد خبر داد.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: سیدعلی مفاخریان مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، از رایزنی برای حضور فروشندگان جمعه بازار پارکینگ پروانه در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد خبر داد و گفت: با توجه به موافقت عاملان فروش مجموعه پروانه فروشندگان این مجموعه نیز می‌توانند سهمی در این بازار جدید داشته باشند.

وی با تاکید بر لزوم توجه به صنعت و هنر در سال جهش تولید، این بازار را اولین راسته بازار تخصصی صنایع دستی با ارائه تولیدات صنعتگران و دست آفریده‌های هنرمندان تهران برشمرد که در محلی به نام باغ ایرانی با مشارکت شرکت نوسازی اراضی عباس آباد جانمایی خواهد شد.

به گفته مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، این ظرفیت برای ایجاد تبادلات فرهنگی و رونق صنعت و اقتصاد شهری استفاده خواهد شد.

مفاخریان با اشاره به اینکه این بازار موقعیت دسترسی مناسبی برای برای مردم دارد، حضور فروشندگان بازار پروانه را در این بازار برای افزایش فروش آن‌ها موثر دانست.

وی در خصوص تصمیم قبلی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل و منطقه ۱۲ برای استقرار فروشندگان پروانه در پارک شهر، گفت: مسئله فروش در پارک شهر همچنان مورد بررسی است، اما مشکل این است که دادستانی مخالفت‌هایی در این زمینه داشته است.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار