تامین مواد اولیه کارخانجات و مواد غذایی دو اولویت ستاد تنظیم بازار
کد خبر: 1022214
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HvK
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹
فرماندار اسلامشهر عنوان کرد:
فرماندار اسلامشهر گفت: تامین مواد اولیه کارخانجات و مواد غذایی مورد نیاز مردم دو اولویت ستاد تنظیم بازار شهرستان در نیمه دوم سال جاری خواهد بود.
بهاره عشقی صابر

 مسعود مرسلپور که در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان سخن می گفت با بیان مطلب فوق اظهار داشت: از تمام ظرفیت های شهرستانی و استانی استفاده خواهیم کرد تا مواد اولیه مورد نیاز واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان تامین شود.

وی همچنین بر رصد مستمر بازار مواد غذایی و کالاهای اساسی شهرستان تاکید کرد و گفت: باید با نظارت جهادی و حضور مداوم در بازار نظارت کافی داشته باشیم تا در نظام عرضه و توزیع مواد غذایی خللی ایجاد نشود.

فرماندار اسلامشهر با بیان اینکه برخی افراد سودجو تلاش می کنند تا با احتکار و انبار کردن مواد غذایی و برخی کالاهای اساسی به منافع نامشروع برسند، ادامه داد: گشت های نظارتی شهرستان در این حوزه باید با جدیت، تلاش و دقت بیشتری نسبت به بازرسی از انبارها، سوله ها و مراکز احتمالی احتکار کالا از جمله دامداری ها و... بپردازند.

وی با اشاره به گرانی کالاهای مصرفی مردم در بازار و مشکلات معیشتی خانوارها تصریح کرد: نباید اجازه دهیم برخی ها با افزایش خودسرانه قیمتها مشکلات مضاعفی بر مردم تحمیل کنند.

مرسلپور با بیان اینکه بخشی از گرانی ها ناشی از ضعف کنترلی دستگاههای اداری بوده و نظارتها سیستماتیک و با برنامه نیست گفت: متاسفانه مجازاتها و جرائم نیز در حوزه برخورد با گرانفروشی، قاچاق کالا و احتکار بازدارنده نیست و باید در این حوزه چاره اندیشی شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار