تجلیل اعضای شورای اسلامی شهر اسلامشهر از پرسنل آتش نشانی
کد خبر: 1021349
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HhN
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
همزمان با روز اتش نشان انجام شد:
اورینب مسروررئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر به همراه اعضای شورا و شهردار اسلامشهر،به مناسبت روز آتش نشان در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اسلامشهر حضور یافته و از تلاشهای آتش نشانان تجلیل به عمل آورند.
بهاره عشقی صابر

اورینب مسرور رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر در دیدار با پرسنل سازمان آتش نشان شهرداری اسلامشهر به مناسبت روز آتش نشانی و خدمات ایمنی ضمن تقدیر از زحمات آتش نشانان جان برکف، اظهار داشت: خدا را شاکرم توفیقی دست یافت تا در روز ۷ مهر که به نام روز آتش نشانی و خدمات ایمنی نامگذاری شده، به حضور پرسنل خدوم و زحمتکش آتش‌نشانی برسم.
وی گفت: با وجود کاستی هایی که در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اسلامشهر در زمینه نیروی انسانی و تجهیزات وجود دارد، خوشبختانه سازمان آتش‌نشانی توانسته در حوادث اخیر شهرستان رضایت نسبی مردم را جلب کند.
رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر با بیان اینکه تلاش بی وقفه آتش‌نشانان در اطفای حریق شهر لبنیات چند روز گذشته قابل تقدیر است، تاکید کرد: از ساعات اولیه حادثه شهر لبنیات میهن شهردار و رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی در محل حضور یافته و با اطفای حریق توسط آتش‌نشانان و همدلی دیگر مسئولین توانستیم حادثه حریق را کنترل کنیم تا تلفات جانی نداشته باشد.
مسرور ادامه داد: اینگونه حوادث هم فرصت‌های به دست می دهد که در آینده می‌توان از این تجربیات برای خدمت‌رسانی بهتر استفاده کرد و هم با وجود کارخانه ها و کارگاه های فراوان در شهرستان اهتمام شورا را برای تامین کاستی‌های تجهیزات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بیشتر می‌کند.
گفتنی است در این دیدار که رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر، رئیس شورای اسلامی شهرستان اسلامشهر، اعضای شورای شهر و شهردار اسلامشهر حضور داشتند، با اهدای لوح سپاس از زحمات آتش‌نشانان اسلامشهری تجلیل شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار