عطر افشانی و غبار روبی مزار شهدا در شهرستان اسلامشهر
کد خبر: 1020861
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HZV
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶
مزار شهدای شهرستان اسلامشهر با حضور مسئولین  و اقشار مختلف مردم  عطر افشانی و غبار روبی شد .
بهاره عشقی صابر

در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس، فرماندار و مسئولین ادارات و نهادها و جمعی از اقشار مختلف مردم  شهرستان اسلامشهر ، با حضور درمزارشهدای این شهرستان در جوار آستان مقدس امامزاده عقیل(ع)،ضمن تجدید پیمان با شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره ایثار گران دوران  ۸سال دفاع مقدس ، مزار این شه ای والامقام  غبار  روبی و عطر افشانی  کر دند.

مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر ،در این آیین معنوی ،طی سخنانی، اظهار کرد:  یکی از برکات و ویژگیهای شهرستان اسلامشهر ،وجود ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس در صدر مسئولیتهای اداری و اجرایی این شهرستان است که از آن بعنوان یکی از مولفه های شاخص  این منطقه  نام برد .

فرماندار شهرستان اسلامشهر،با اشاره به اینکه ایثارگران یکی از نقاط عطف نظام مقدس جمهوری اسلامی است ، بیان کرد:امروز ایثارگری رزمندگان در عرصه های مختلف،خدمت به مردم،رفع مشکلات و کار آمد بودن ،اجرای منویات مقام معظم رهبری و اجرای سیاستهای دولت و تبعیت از قانون و حفظ شان و منزلت ایثارگران  است .

وی با بیان تاثیر واهمیت تجدید بیعت با شهدا ،تاکید کرد:حضور بر مزار شهدا تنها تجدید بیعت با شهدا نیست،اگر قاطعبه مردم ،بویژه ایثاگران و خانواده  معظم شهدا  از اقدامات و عملکرد ما مسئولین در ادارات نارضایتی داشته باشند ،این حضور و تجدید بعیت باشهدا بی فایده و کاری عبث است .

مرسلپور تصریح کرد: مدیر و مسئولی امروز تجدید بیعتش مورد قبول خداوند قرار می گیرد، که بدنبال رفع مشکلات مردم ،تفسیر قانون به نفع مردم و ارائه خدمات بهینه و ریسک کردن در انجام اقدامات برای رفع گرفتاری مردم را داشته باشد .

فرماندار شهرستان اسلامشهر ضمن قدر دانی از تلاشهای  سبزپوشان سپاه و نیروهای بسیجی و بنیاد شهید  و دیگر دستگاهای اداری و اجرای در برگزاری  مراسمات گرامداشت هفته دفاع مقدس ،خاطرنشان کرد:ما مسئولین شهرستان در جوار مزار این شهدا عهد و پیمان می بندیم تا فارغ از هرگونه نگاه  و منفعت طلبی شخصی  و فقط برای رفع مشکلات مردم و خدمت به آنها و جلب رضایت ارباب رجوعان که هما نا جلب رضایت خداوند، تلاش  کنیم .

درآیین بزرگداشت یاد و خاطره شهدای شهرستان اسلامشهر ،به پاس قدر دانی از تلاشهای رزمندگان عرصه سلامت شهرستان که همانند رزمندگان دوران ۸سال دفاع مقدس،دکتر فاطمه تاجیک رئیس شبکه۹ بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر ، از سوی تولیت  آستان مقدس امامزاده  (ع) مورد تجلیل قرار گرفت .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار