آمادگی متروی تهران برای آغاز سال تحصیلی ۱۳۹۹
کد خبر: 1017811
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GmJ
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران تمهیدات شرکت بهره برداری مترو، برای آغاز سال تحصیلی ۱۳۹۹ را تشریح کرد.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: فرنوش نوبخت نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: برای آغاز سال تحصیلی جدید، با آمادگی کامل و با استفاده از تمامی ناوگان سرفاصله حرکت قطار‌ها در خطوط یک و چهار ۳/۵ دقیقه، در خط دو، ۳ دقیقه و در خط سه شش ۱۵ دقیقه و در خط هفت ۱۰ دقیقه همانند قبل می‌باشد.

وی تصریح کرد با توجه به شیوع کرونا و احتمال آموزش از راه دور، برآوردی از افزایش تعداد مسافران با آغاز سال تحصیلی نداریم و تمهیدات فعلی مان را برای آغاز سال تحصیلی ادامه خواهیم داد.

نوبخت با اشاره به اینکه هنوز وضعیت تشکیل کلاس‌های مدارس و دانشگاه‌ها به صورت حضوری مشخص نیست گفت: به همین دلیل برآوردی از حضور دانش آموزان و دانشجویان در ایستگاه‌های مترو نداریم.

وی خاطر نشان کرد: در صورت برپایی کلاس‌های حضوری در مدارس و دانشگاه‌ها، بررسی خواهیم کرد که چه میزان استفاده از مترو با آغاز سال تحصیلی افزایش می‌یابد تا بر اساس آن برنامه ریزی برای هر چه بهتر اجرا شدن پروتکل‌های بهداشتی انجام شود.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار