باید فکری به حال نزول کیفیت سریال‌ها شود
کد خبر: 1015234
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G6k
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۷
سعید امیرسلیمانی در گفتگو با «جوان»:
امیدوارم شیوع کرونا باعث نشده باشد بهانه دائمی برای توجیه کیفیت پایین سریال‌ها جور شود چراکه تقریباً هر که سریالش کیفیت ندارد از تداخل با شیوع کرونا می‌گوید!
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: سعید امیرسلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون با بیان این مطلب به «جوان» گفت: خودم در مدتی که به خاطر قرنطینه کرونایی در خانه بودم، دو سه سریال تلویزیونی دیدم که متأسفانه از آن‌ها خوشم نیامد. شاید واقعاً به علت شیوع کرونا کیفیت این کار‌ها نازل شده است ولی اینکه بخواهند همه جور ضعف سریال‌سازی را به کرونا ربط دهند، درست نیست.

بازیگر «مهریه بی‌بی» افزود: اینکه متن یک سریال قوی نیست و شوخی‌هایش باسمه‌ای شده است، چه ربطی به کرونا دارد؟ مگر کرونا به سریال‌ها هم واگیر پیدا کرده که هر چه سریال بد است، دلیلش شیوع کروناست؟ عیبی ندارد که پایانبندی سریال به خاطر کرونا گرفتار تغییر شود ولی اینکه کلیت سریالی که چند ماه زمان صرف تولیدش شده را به کرونا ربط دهند، درست نیست.

بازیگر «هزاردستان» با اشاره به گستردگی رسانه‌های سرگرم‌کننده گفت: خوشبختانه مخاطبان امروز مجبور نیستند وقت خود را صرف سریال‌های بی‌کیفیت کنند و خیلی راحت کانال را عوض می‌کنند و می‌روند کانالی دیگر یا به شبکه خانگی می‌روند یا سریال‌های روز خارجی را می‌بینند، پس بازنده کیفیت پایین سریال‌ها فقط سازندگان و تولیدکنندگان هستند.

سعید امیرسلیمانی خاطرنشان کرد: خودم در ماه‌های اخیر سریال‌های شبکه نمایش خانگی را ترجیح می‌دهم، البته ناگفته نماند آب‌بندی و کش‌دادن بیهوده به سریال‌های خانگی هم نفوذ کرده و برخی سریال‌های خانگی هم استاندارد‌ها را رعایت نمی‌کنند که باید اصلاح شود.

این بازیگر پیشکسوت می‌افزاید: هر جا و هر زمان که تولیدکننده به فکر آن بیفتد که در تولید به سود برسد، آنجا استارت مرگ سریال است. تولیدکننده به جای حساب و کتاب بیهوده و برداشتن سهم گنده از هزینه تولید برای خودش، باید به غنای اثر فکر کند و فقط دستمزدش را بگیرد و مابقی سرمایه را صرف مستقیم تولید کند تا کار ارتقا یابد.

این بازیگر ۷۷ساله ابراز امیدواری کرد: تهیه سریال‌های جذاب و به‌روز و همه‌پسند باید در تلویزیون خودمان استارت بخورد و این طور بشود که تلویزیون در صدر رسانه‌های مخاطب پسند قرار بگیرد. تلویزیون ملی باید اول باشد تا مخاطبان اعتمادشان به آن بالا رود و در نهایت مرجعیت به این رسانه برگردد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار