اجرای فعالیتهای عمرانی در شهرداری اسلامشهر با قدرت و جدّیت
کد خبر: 1011738
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FCM
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
اجرای فعالیتهای عمرانی در مناطق شهری اسلامشهر تعطیل نیست و با جدّیت دنبال می شود.
بهاره عشقی صابر

در روزهایی که بدلیل مشکلات اقتصادی و شیوع ویروس کرونا در بسیاری از شهرها فعالیت عمرانی انجام نمی شود، شهرداری اسلامشهر همچنان با قدرت پیگیر اجرای فعالیتهای عمرانی در جهت رفاه حال شهروندان است.

طی روزهای اخیر عملیات جدول گذاری معابر اصلی شهرک جانبازان قائمیه، با هدف ساماندهی معابر و هدایت صحیح آب های سطحی در متراژ ۲۱۰۰ متر طول توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری و با همکاری واحد عمران منطقه به اتمام رسید.

همچنین در جهت مناسب سازی مسیر تردد شهروندان و معلولین به اداره بهزیستی، همسطح سازی پیاده راه مقابل اداره بهزیستی در خیابان مصطفی خمینی به متراژ ۲۳۰ متر مربع و کفپوش محوطه پزشکی قانونی به متراژ ۴۶ متر مربع توسط واحد عمران منطقه ۲ به اتمام رسید، تا رفت و آمد شهروندان در این مسیر تسهیل یابد.

قابل ذکر است پس از اتمام عملیات روکش مکانیزه آسفالت ضلع شرقی بلوار میرعبداله هاشمی در شهرک گلها، طی روزهای گذشته عملیات آسفالت ضلع غربی این بلوار به متراژ ۲۶۶۸ مترمربع با مصرف ۲۴۰ تن آسفالت توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری و با همکاری واحد عمران منطقه انجام شد تا با اجرای این عملیات ضمن تسهیل در عبور و مرور شهروندان، بار ترافیکی منطقه نیز کاهش یابد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار