عملیات توسعه شبکه در اقطار مختلف در شهرستان اسلامشهر
کد خبر: 1010187
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EnL
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶
مدیر آبفای اسلامشهر اعلام کرد:
شفا نظرپور گفت: به منظور توسعه شبکه در اقطار مختلف و بهسازی خطوط و شبکه های آبرسانی مناطق تحت پوشش، عملیات توسعه شبکه و لوله گذاری در اسلامشهر در حال انجام است .
بهاره عشقی صابر

شفا نظرپور مدیر امور آبفای شهرستان اسلامشهر با اشاره به توسعه شبکه در اقطار مختلف اظهار داشت : در خصوص بهسازی خطوط و شبکه های آبرسانی به لحاظ ساخت و سازهای صورت گرفته و توسعه حوزه سکونتی و شهری و از طرفی ضرورت شناسائی و جمع آوری انشعاب و شبکه های غیرمجاز، در بخشی از مناطق تحت پوشش عملیات توسعه شبکه و لوله گذاری در این شهر در حال انجام است .

نظر پوربا اشاره به مشخصات فنی پروژه  انجام شده در این خصوص خاطرنشان ساخت: این عملیات در محدوده انتهای خیابان نواب جمعاً به طول 2500 متر با استفاده از لوله های پلی اتیلن سایز ۱۱۰ ، 160 و 250 میلی متری انجام میشود.

وی افزود: این عملیات با صرف هزینه های لازم از محل اعتبارات سرمایه ای توسط اکیپ کارگاه توسعه و با 80 درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است و انتظار می رود مطابق برنامه ریزی صورت گرفته حداکثر ظرف مرداد ماه جاری به اتمام و در مرحله بهره برداری قرار گیرد . 

مدیر آبفای اسلامشهر یادآور شد: پروژه توسعه و اصلاح شبکه مناطق مختلف این شهر همچنان دردستور کار قرار دارد و مطابق برنامه و اولویت بندی صورت گرفته عملیاتی خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار