استفاده از توانمندی هنرمندان اسلامشهری در مبلمان شهری
کد خبر: 1009697
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EfR
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
از توانمندی ها و ظرفیت های هنرمندان هنرهای تجسمی شهرستان اسلامشهر در مبلمان شهری استفاده می شود.
بهاره عشقی صابر

در نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر با داوری، نماینده سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری مقرر شد از توانمندی ها و ظرفیت های هنرمندان هنرهای تجسمی شهرستان اسلامشهر در ساماندهی مبلمان شهری اسلامشهر استفاده شود.

میثم مرادی ضمن تشکر از فعالیت های شهرداری در زیباسازی شهری، پایه و اساس زیبا سازی شهر را فرهنگ و هنر خواند و افزود: یکی از مباحثی که در طراحی شهری وجود دارد مبحث طراحی المانهای شهری می باشد و بایستی از المان ها به منظور نماد فرهنگ و هویت یک شهر استفاده نمود.

مرادی گفت: باید در توسعه زیبا سازی و المان های شهری از ظرفیت ها و استعدادهای هنرمندان هنرهای تجسمی شهرستان استفاده نماییم و با تلاش و همکاری نسبت به ساماندهی مبلمان شهری و فضای بصری گامی موثر برداریم.

سپس داوری نماینده سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری نیز ضمن ارائه محدودیت ها و اختیاراتی که در حوزه شهری است به  بیان راهکارهای مناسب برای بهبود وضعیت و طراحی عناصر زیبا سازی شهری پرداخت.

داوری خاطرنشان کرد: با بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل های هنرمندان شهرستان می توانیم گامی مؤثر در آراستن فضاها و مناظر شهری برداریم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار