توقف پروِژه‌ها به دلیل نبود قیر
کد خبر: 1009508
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EcO
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۸
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: تخصیص قیر رایگان به کارهای عمرانی روستایی و مناطق محروم در بودجه سال قید نشده و اگر طی همین دو هفته آتی نتوانیم این موضوع را به تصویب برسانیم با وجود ۴ ماه زمان باقی مانده از فصل کار بار دیگر پروژه‌های عمرانی در این مناطق مشکل پیدا می‌کنند.

حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با اشاره به عدم درج موضوع قیر رایگان برای کارهای عمرانی روستایی و مناطق محروم در بودجه سال 99 اظهار داشت: یکی از اقدامات ضروری این کمیسیون بویژه برای مناطق محروم پیگیری تصویب طرحی برای تحویل قیر رایگان برای کارهای عمرانی است.

وی ادامه داد: در تمام بودجه‌های سنوات گذشته برای کمک به کارهای عمرانی و ساخت جاده‌های روستایی قیر دولتی و رایگان قرار داده می‌شد که وزارت راه و شهرسازی با تخصیص 50 درصد از آن کارهای عمرانی را انجام می‌داد.

میرتاج‌الدینی تصریح کرد: قیر یک محصول داخلی و باقی مانده پالایشگاه است که دولت آن را به قیرسازان با قیمت یارانه‌ای و به جای پول می‌دهد اما در بودجه سال 99 این موضوع اضافه نشده است و اکنون بسیاری از پروژه‌ها در حوزه‌های انتخابیه به دلیل نبود قیر رایگان متوقف شده است.

نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ضمن تاکید براینکه اکنون فصل کاری آغاز شده و تنها تا 4 چهار ماه این موضوع ادامه دارد، اظهار کرد: اگر طی همین دو هفته آتی نتوانیم موضوع قیر رایگان را به تصویب برسانیم با وجود 4 ماه زمان باقی مانده از فصل کار بار دیگر پروژه‌های عمرانی در مناطق محروم بویژه روستاها با مشکل روبرو خواهند شد بنابراین از دولت هم می‌خواهیم که در این قضیه به مجلس کمک کند.

برچسب ها: قیر ، پروژه ، نماینده مجلس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار