مهمترین راه مبارزه با استکبار کارآمدی برای مردم است
کد خبر: 1009278
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EYg
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۲
فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت:
مسعود مرسلپور کارآمدی و خدمت رسانی بی منت برای مردم را مهمترین راه مبارزه با استکبار جهانی دانست.
بهاره عشقی صابر

مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر در نشست صمیمی با دهیاران شهرستان که در محل فرمانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه در شرایط کنونی کشور به خدمت صادقانه، بی منت و تمام وقت نیازمندیم، اظهار داشت: در دنیا فرصت خدمت برای خدمتگزاری به مردم بسیار اندک است و به مدیریت زمان نیاز دارد تا بتوان بهره‌وری حداکثر را در حداقل زمان داشت و کارآمدی خود را به مردم اثبات کرد.

وی بیان کرد: متاسفانه در حوزه خدمت‌رسانی در بخش‌های مختلف نقایصی وجود دارد و آنچه که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، دولت و حاکمیت از شورا و دهیار، در نظر داشت، به معنای واقعی کلمه محقق نشد و دهیار خودش را صد درصد وابسته به شورا می‌داند.

مرسل پور با بیان اینکه مهم‌ترین مبارزه ما با دنیای استکبار، کارآمدی مان برای مردم است، افزود: همانگونه که مدافع خاک وطن ایران اسلامی و مدافع حرم یک تنه در مقابل دشمن می ایستد و شهید می شوند، ما مسئولین نیز بایستی یک تنه خدمتگزار مردم باشیم، در هیچ جای دنیا هیچ کشوری به سخاوتمندی و بزرگواری ملت ایران وجود ندارد که با مشکلات بسیار، پایمردی و مقاومت می کنند.

فرماندار اسلامشهر تصریح کرد: برای اعضای شورا که منتخب مردم هستند، پسندیده نیست که سلب عضویت شوند، چرا که فلسفه وجود دهیاری و شورا را زیر سوال می‌برند

مرسل پور به اهمیت نگهداشت روستاها تاکید کرد و گفت: زیرساخت‌های بهداشت و درمان بایستی در روستاها در نظر گرفته شود و همچنین دهیاری‌ها باید با فراهم ساختن زیرساخت‌های مناسب به سیستم دولت الکترونیک و پایش تصویری متصل شوند و نیز برای آبادانی روستاها برنامه کوتاه مدت و میان مدت داشته باشند.

وی ادامه داد: صدور شناسنامه برای افراد نیازمند روستا، صدور شناسنامه الکترونیک برای اتباع بیگانه ساکن در روستا، اقدامات فرهنگی مناسب در تمام زمینه ها و مناسبت ها از جمله وظایف دهیاری هاست که بخشداران نیز باید بر آن نظارت کنند.

فرماندار اسلامشهر در پایان خاطرنشان کرد: خودمراقبتی در همه جای دنیا جواب داده و بهترین نوع مراقبت و حراست است و دهیاران موظفند این را در دستور کار قرار داده و بر مبنای برنامه شهرستانی پیش روند.

گفتنی است در پایان این نشست از دهیاران شهرستان اسلامشهر، توسط فرماندار و بخشداران مرکزی، احمدآباد و چهاردانگه تقدیر شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار