نشست مدیر عامل شرکت با ائمه جماعات
کد خبر: 1008816
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ERE
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
در آبفای جنوب غربی استان تهران انجام شد:
به منظور بررسی عملکرد و اقدامات انجام شده و همکاری لازم در خصوص مدیریت مصرف آب و پروژه های در دست انجام بویژه فروش انشعاب فاضلاب ، نشستی با حضور مدیر عامل و ائمه جماعات حوزه آبفای جنوبغربی استان تهران برگزار شد .
بهاره عشقی صابر

 در این نشست که با حضور ائمه جماعات شرکت آبفا برگزار شد ، آخرین وضعیت موجود در خصوص آب آشامیدنی و همچنین طرح فاضلاب و اقدامات صورت گرفته در ارتباط با خطوط و شبکه های جمع آوری و انتقال فاضلاب و تصفیه خانه های فاضلاب در سه شهرستان تحت پوشش حوزه آبفای جنوبغربی استان تهران مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب جنوبغربی استان تهران در این نشست با تاکید بر تامین و توزیع مناسب آب آشامیدنی شهروندان و مشترکین بیان کرد : خدا را شاکریم که طی سالجاری و علیرغم افزایش قابل توجه مصرف آب بدلیل شیوع بیماری کرونا، آب شرب شهروندان بطور مطلوب تامین و توزیع گردیده است.

سید علی لدنی نژاد گفت: با توجه به برنامه ریزیهای صورت گرفته و نظارت دقیق و مستمر، کوچکترین چالش و مشکلاتی در زمینه تامین آب شرب نداشتیم .

 

 وی سپس ضمن تشریح طرح فاضلاب و اقدامات انجام شده در این خصوص یاد آور شد : بخش قابل توجهی از عملیات ساخت و تجهیز تصفیه خانه و همچنین شبکه های جمع آوری و خطوط انتقال فاضلاب در شهرستانهای رباط کریم و اسلامشهر انجام شده است و مطابق برنامه واحد دوم تصفیه خانه فاضلاب اسلامشهر اوایل سال جاری به بهره برداری رسید .

رئیس هیئت مدیره آبفای جنوب غربی استان تهران ادامه داد: مطالعات لازم درخصوص تصفیه خانه فاضلاب شهرستان بهارستان نیز انجام شده و در خلال تابستان امسال کلنگ زنی خواهد شد .

لدنی نژاد در پایان خاطر نشان کرد: در راستای استمرار انجام پروژه و اتمام و بهره برداری کامل از این طرحها ضرورت دارد، با راهکارهای مختلفی از جمله پیش فروش انشعاب فاضلاب و مشارکت شهروندان مانع از وقفه در اجرای پروژه فاضلاب باشیم .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار