‌فرودگاه و راه‌آهن گناباد سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسد
کد خبر: 1007308
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004E2u
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰
نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:
نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در دیداری که با رئیس سازمان برنامه و بودجه داشته‌ام ۴۰ میلیارد تومان به پروژه راه‌آهن تخصیص یافته که امیدواریم با این اعتبار قطعه گناباد به سرانجام خوبی برسد.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در زمینه دو پروژه ملی راه‌آهن و فرودگاه در گناباد اظهار داشت: در دیداری که با رئیس سازمان برنامه و بودجه داشته‌ام 40 میلیارد تومان به پروژه راه‌آهن تخصیص یافته که امیدواریم با این اعتبار قطعه گناباد به سرانجام خوبی برسد.

وی در زمینه فرودگاه نیز اظهار داشت: در دیدار با مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور مقرر شده جهت تسریع در روند فرودگاه گناباد پیمانکار محلی کار محوطه‌سازی را آغاز کند که با این اقدامات امیدواریم در سال 1400 مردم دو شهرستان گناباد و بجستان از ظرفیت راه‌آهن و فرودگاه بهرمند شوند.

صفایی با اشاره به ظرفیت‌های دامپروری گناباد و رتبه‌های استانی بیان داشت: یک هلدینگ بزرگ در حوزه دامپروری وارد گناباد خواهد شد که دامدار ما تغییرات محسوسی را شاهد خواهد بود.

نماینده مردم گناباد و بجستان خبر از شروع 2 نیروگاه 5 مگابایتی برق در گناباد داد و افزود: میز توسعه و پیشرفت در گناباد و بجستان تشکیل شده و از تمام ظرفیت‌ها و ایده‌ها استفاده خواهد شد و از همه افراد صاحب ایده دعوت به همکاری می‌نمایم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار