دیدار نماینده مردم اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با مدیران آبفای جنوبغربی استان تهران
کد خبر: 1006615
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Drj
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸
با هدف بررسی پروژه های آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران مدیرعامل و معاونین این شرکت با نماینده مردم شهرستان اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
بهاره عشقی صابر

در این نشست که در دفتر نماینده مردم شهرستان اسلامشهر انجام شد، پروژه های آب اعم از خطوط انتقال ، مخازن و شبکه های توزیع و... و همچنین فاضلاب شامل خطوط انتقال، شبکه های جمع آوری و تصفیه خانه های فاضلاب مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

سید علی لدنی نژاد مدیر عامل آبفای جنوبغربی استان تهران در این نشست ضمن تشریح بخشی از اقدامات صورت گرفته و در دست انجام در این خصوص یادآور شد : حوزه ی آبفای جنوب غربی استان تهران با تحت پوشش قرار دادن 3 شهرستان شامل اسلامشهر ، بهارستان و رباط کریم و چندین شهرک و همچنین روستاهای جدید التحویل امر تامین ، تصفیه و توزیع آب شرب نزدیک به 5/2 میلیون نفر جمعیت را به عهده دارد.

وی گفت: این مهم با استفاده از آب استحصالی چاه های موجود در منطقه و همچنین خطوط پشتیبانی الغدیر 1 و 2 انجام می پذیرد.

رئیس هیئت مدیره آبفای جنوب غربی استان تهران خاطر نشان ساخت: در این زمینه و به منظور ارتقاء کمی و کیفی آب شرب شهروندان محترم در سه شهرستان سه طرح ملی به نام های الغدیر 2 ، طرح زمزم و خط انتقال قمر بنی هاشم (ع) در دست انجام است و امیدواریم با تامین و تخصیص اعتبارات مربوطه و حمایت های لازم طرح های مذکور مطابق برنامه زمانبندی شده به اتمام و به مرحله بهره برداری برسد .

سپس دکتر مهدی شریفیان نماینده محترم مردم شهرستان اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته و با تاکید بر رفع موانع و مشکلات موجود طی سخنانی اظهار داشت: خدا را شاکریم که اقدامات قابل توجهی در آبفای جنوبغربی استان تهران صورت گرفته است و امیدواریم با مساعدت های لازم و تامین و تخصیص اعتبارات مناسب مطابق برنامه ریزی صورت گرفته به اهداف تعیین شده در این خصوص دست یابیم .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار