ورزش - ساير
ساير
امید‌های فوتبال ایران برای صعود به مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی المپیک توکیو جدال سختی را با رقبای آسیایی در پیش دارند. تیم فوتبال امید کشورمان رقابت خود در مسابقات انتخابی بازی‌های المپیک را از روز دوم فروردین‌ماه در تهران آغاز می‌کند.
برگزاری دربی سرخابی‌های پایتخت در تعطیلات عید، نوروزی فوتبالی را برای طرفداران این دو تیم رقم می‌زند.
تیم شهرداری ورامین با کسب دومین پیروزی مقابل سایپا در بازی‌های فینال لیگ‌برتر والیبال، قهرمان این فصل از رقابت‌ها شد.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش گفت: در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس محور همه تصمیمات باید هیأت مدیره باشد.
در حالی خبر غیررسمی تغییر مجری برنامه نود توسط رسانه‌ها مطرح شده است که عادل و برنامه اش سال هاست در کانون انتقادات قرار داشته‌اند.
وزارت ورزش و جوانان اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را در حالی اعلام کرد که در مورد انتخاب برخی از اعضا ابهاماتی وجود دارد.
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران معتقد است اهمیت تیم امید کمتر از تیم ملی بزرگسالان نیست و موفقیت این تیم اتفاق مهمی برای فوتبال ایران است.
دنیا حیدری
سال ۹۷، سالی پربار و رضایت‌بخش بود. این را می‌توان از لا‌به‌لای صحبت‌هایی که وزیر در واپسین روز‌های سال در جمع رسانه‌های منتخب انجام داده، دریافت. سلطانی‌فر با مروری کوتاه بر عملکرد وزارتخانه‌ای که در رأس آن قرار دارد با ابراز رضایت از پیشرفت طبق برنامه پروژه‌ها، اوضاع را ایده‌آل و تحت کنترل خواند.
ایران نایب‌قهرمان جام جهانی شد
تیم ملی کشتی آزاد ایران با قبول شکست برابر میزبان به عنوان نایب‌قهرمانی رقابت‌های جام جهانی روسیه دست یافت. رقابت‌های جام جهانی امسال در حالی برگزار شد که تیم‌های مدعی با ترکیبی جوان در مسابقات حاضر شدند.
تیم ملی بسکتبال ایران برای کسب نتایج مطلوب در جام جهانی چین و دفاع از اعتبار بسکتبال قاره کهن به تدارکات ویژه نیاز دارد. با مشخص شدن گروه‌بندی جام جهانی 2019 و در حالی که شش ماه تا آغاز رقابت‌ها برای رویارویی با رقبای جهانی زمان باقی مانده، نیازمند یک برنامه‌ریزی دقیق هستیم.