ورزش - ساير
ساير
بعضی حرف‌ها مثل نمک پاشیدن روی زخم است و داغ دل را تازه می‌کند. درست مثل توصیه‌ای که معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در نشست مشترک رؤسای فدراسیون در قصر شیرین به رؤسای فدراسیون‌های ورزشی و تیم‌های ملی می‌کند.
در ادامه بازی‌های رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب‌گذشته دو بازی در هلند و انگلستان برگزار شد که طی آن‌ها رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی و تاتنهام با برتری مقابل حریفان راه صعود به مرحله بعدی را برای خود هموار کردند.
دو بازی تدارکاتی تیم‌ملی بسکتبال برابر اردن هرچند با دو پیروزی خوب و روحیه‌بخش برای شاگردان مهران شاهین طبع همراه بود، اما بهترین خبر ممکن که این دو مسابقه را تحت‌الشعاع خود قرار داد، خبر بازگشت حامد حدادی به اردوی تیم ملی برای حضور در دو بازی حساس تیم در مرحله مقدماتی جام جهانی بود.
سپاهان از صدر تکان نخورد، بازگشت پرسپولیس به جاده قهرمانی
در آغاز هفته هجدهم لیگ برتر سپاهان، پیکان را برد و صدرنشین ماند، پرسپولیس با پیروزی مقابل استقلال خوزستان به جاده قهرمانی برگشت و استقلال با یک گل مقابل تراکتور مغلوب شد تا سایه تبریزی‌ها در جمع مدعیان سنگین‌تر شود.
تیم فوتبال استقلال در هفته هجدهم لیگ برتر مقابل تراکتورسازی در شهر تبریز شکست خورد تا شاگردان وینفرد شفر از صدر جدول دور شوند و رویای قهرمانی آبی‌ها کمرنگ‌تر شود.
سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: مقابل تیم‌های ژاپن و استرالیا از بهترین نفرات استفاده می‌کنیم و حضور مایک رستم‌پور در ترکیب قطعی نیست.
گفت: وگوی "جوان آنلاین" با پدیده ۷۹کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد
رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در حالی در کرمانشاه برگزار شد که این مسابقات آزمون خوبی برای کشتی گیران و شناخت کادر فنی به حساب آمد تا نقاط ضعف و قوت شناسایی شود. سی و نهمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در حالی با حضور ۱۰ کشور در کرمانشاه برگزار شد و ایران در سبک وزن حرفی برای گفتن نداشت هر چند در این دوره پدیده‌ای، چون بهمن تیموری وزن ۷۹ کیلوگرم، مورد توجه کارشناسان قرار گرفت.
پینگ‌پنگ‌بازان ایران با شکست برابر حریفان خود از تور جهانی پرتغال حذف شدند.
سهراب مرادی قرار است توسط متخصصان دیگری هم مورد معاینه قرار گیرد و در نهایت پس از جمع‌بندی نهایی در مورد درمانش تصمیم‌گیری شود.
سرمربی تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با یک نشریه آلمانی از بازی حساس با تراکتورسازی و شرایطش در فوتبال ایران سخن گفت.