ساير
حاشیه‌ای بر رقم‌های عجیبی که این روز ها در فصل نقل و انتقالات مطرح می‌شود
فصل نقل و انتقالات فوتبال که می‌رسد، بازار برخی‌ها داغ‌تر از همیشه می‌شود، مانند این روز‌ها که روز، روز دلالان است؛ دلالانی که با ترفند‌های عجیب و غریب در فوتبال ایران حکمرانی می‌کنند و از مدیر باشگاه گرفته تا مربی کمتر قدرت رو به رویی با این دلالان را دارند.
شیوا نوروزی
چند روز دیگر فصل جدید لیگ برتر فوتبال استارت می‌خورد، اما فدراسیون فوتبال همچنان تلاش می‌کند ادعای خنده دار همیشگی خود را تکرار کند تا شاید یک نفر این ادعا را بپذیرد، ۱۱‌باشگاه لیگ برتری به دلیل بدهی‌های سنگین و تسویه حساب نکردن با طلبکاران حق ثبت قرارداد جدید ندارند!
دور جدید تمرینات تیم ملی کشتی آزاد زیر نظر رسول خادم در خانه کشتی محمد بنا آغاز شد.
ستاره مصری پس از پشت سر گذاشتن تعطیلات برای اولین بار پیش از آغاز فصل جدید در تمرینات تیم باشگاهی‌اش حاضر شد.
مراسم قرعه کشی رقابت های پنج وزن نخست کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا در شهر دهلی نو هند برگزار شد و ۵ نماینده ایران حریفان خود را شناختند.
مهدی علیاری و امیرحسین حسینی فرنگی کاران وزن ۹۷ کیلوگرم ایران به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام وهبی امره در ترکیه راه یافتند.
باشگاه تراکتورسازی تبریز قصد دارد یکی از بازیکنان شاخص تیم ملی فوتبال کشورمان را به خدمت درآورد.
مهاجم ملی پوش کشورمان اولین تمرینش را به همراه الغرافه پس از پیوستن به اردوی عمان انجام داد.
رئیس باشگاه ترابزون اسپور از توافق نهایی با هافبک ملی پوش پرسپولیس خبر داد.
مدیرعامل سابق استقلال در بخشی از مصاحبه افشاگرایانه خود درباره روند تمدید قرارداد بازیکنان و مربیان تیمش از زیاده‌خواهی آنها گفت اما نگفت که خودش با سوءتدبیر، بدترین قراردادها را منعقد کرده است.
مکالمه مهاجم آرژانتینی و سرمربی آلبی سلسته در جریان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توسط یک روزنامه نگار منتشر شد.
والبیالیست برزیلی اعلام کرد مهاجم پاری سن ژرمن در فرانسه خواهد ماند.
مدیر تیم های ملی وزنه برداری پایه ایران گفت: اضافه وزن ملی پوش ایران چیز مهمی نبوده که کاهش آن روی عملکردش تاثیر بگذارد بلکه بیماری روی عملکرد ملی پوشان تاثیر گذاشت.
آلیسون بکر پس از یک فصل فوق العاده در رم مد نظر باشگاه های بزرگی قرار گرفت. دروازه بان برزیلی در نهایت ایتالیا را ترک کرد و به لیورپول پیوست. ارزش قرارداد او ۶۲.۵ میلیون یورو است.