چندرسانه‌ای - چند رسانه‌ای
چند رسانه‌ای
کاربران پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR بیانات رهبر انقلاب اسلامی درباره‌ی رو به افول بودن آمریکا را به‌عنوان مهم‌ترین جمله‌ی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سال ۱۳۹۷ انتخاب کردند. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «کسانی که به سازش گرایش دارند بدانند، آمریکا رو به افول است.» ۹۷/۸/۱۲
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.
نماهنگ «قلب امید» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حجت‌الاسلام امیر حسین جعفری و خوانندگی علی‌اکبر قلیچ که پس از حملات تروریستی پاریس و انتشار نامه‌ رهبر معظم انقلاب به جوانان کشورهای غربی تولید شده است، به مناسبت حمله تروریستی اخیر به نمازگزاران دو مسجد در نیوزیلند، منتشر شد.
از «اوستا و جاسوس» تا «بله و نه معکوس»
شاید شما هم یکی از کسانی باشید که در دورهمی‌های ایام نوروز بخواهید با اعضای خانواده بازی‌های گروهی را تجربه کنید. در این کلیپ چند بازی جذاب را به شما معرفی خواهیم کرد.
صحبت‌های تاج بخش رئیس سازمان هواشناسی
در حالی که مسئولان از عرضه مرغ با قیمت ۱۱۵۰۰ تومان خبر می‌دهند، اما با این قیمت، مرغ دست مردم نمی‌رسد!
صحبتهای رئیس جمهور روحانی در پایان آخرین جلسه هیئت دولت در سال ۹۷
از منع کردن شهرداری لواسان به اعتراض به رأی دادگاه تا یک دستور تعیین کننده برای ساخت و ساز
برنامه «شهرداد» در جدیدترین پرونده خود «ویلایی ها» به سراغ ساخت و ساز آقازاده ها در لواسان رفته است. قسمت ششم این پرونده به بررسی مسائل پشت پرده ساخت شهرک ویلایی «کلاک» لواسان اختصاص دارد.