یکی از تلخ‌ترین حوادث تاریخ فوتبال ایران، مرگ مجید غلام نژاد بازیکن پیشین تیم ملی بود. اتفاقی که روز جمعه در بندرعباس افتاد و جامعه ورزش را متاثر کرد.
لیگ جهانی کاراته‌ وان ۲۰۱۸ - برلین
در پایان دومین روز رقابت‌های ششمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در برلین، سجاد گنج‌زاده فینالیست شد و ذبیح‌الله پورشیب نیز همانند مهدی‌زاده به دیدار رده‌بندی راه یافت.
بهداد سلیمی پس از خداحافظی از دنیای قهرمانی که با وجود سختی‌های کنار گذاشتن ورزش حرفه‌ای، شیرینی خاصی برای خودش داشت، حرف‌هایی خواندنی در مورد بسیاری مسائل از زندگی شخصی و دنیای پدرانه‌اش گرفته تا تیم ملی و وزنه‌برداران دیگر بازگو کرد.
از تکاپوی مدیران برای بقا تا مطرح شدن بحث تعلیق
با تأیید قانون منع به‌کارگیری بازنشسته‌ها از سوی شورای نگهبان، ورزش ایران منتظر اجرایی شدن این قانون است. تعداد مدیران بازنشسته شاغل در بدنه مدیریت ورزش کشور کم نیست و اتفاقاً هیچ کدام از این افراد نیز قصد دل کندن از مسئولیت‌های خود را ندارند. از آنجا که قانون شامل حال همه می‌شود، برخی‌ها سعی می‌کنند از طرق مختلف کماکان صندلی مدیریت‌شان را حفظ کنند.
جام حذفی قربانی می‌گیرد
رقابت‌های یک‌شانزدهم جام حذفی کشور در حالی جمعه با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد که برخلاف انتظار، تیم کهکشانی تراکتور در همان اوایل راه حذف شد، اما تیم‌هایی، چون سپاهان، نفتی‌های آبادان، سپیدرود رشت و پارس جنوبی به مرحله بعد راه یافتند.
سعید احمدیان
مسئولان فدراسیون فوتبال را نمی‌توان درک کرد، همانطور که گویا آن‌ها نیز شرایط ویژه امروز کشور را درک نمی‌کنند. صحبت‌های چند روز اخیر آقایان را مرور کنید؛ در ادعا‌های اغراق‌آمیز نشاط عمومی و اجتماعی را تنها با فوتبال پیوند زده‌اند، طوری که اگر در ورزشگاه‌ها و باشگاه‌ها تخته شود، مردم ایران افسرده می‌شوند و دیگر نشاط ندارند. مانند مهدی تاج که چند روز است همواره در صحبت‌هایش نشاط مردم را به فوتبال گره می‌زند، حتی در این بین از مقایسه‌های اغراق‌آمیز هم ابایی ندارد، مثل نقل‌قول جنجالی چند روز گذشته‌اش که گفته بود: «براساس آمار ثبت شده، پس از اتمام بازی ایران- مراکش درصد نشاط اجتماعی به وجود آمده از آزادسازی خرمشهر و صعود ایران به جام جهانی ٩٨ بیشتر بوده است!»
۴