برنامه پلی آف لیگ برتر والیبال با پایان رقابت‌های دور برگشت مشخص شد. بر اساس برنامه ریزی انجام شده این مسابقات میان ۸ تیم برتر از تاریخ یک اسفند ماه برگزار می‌شود.
رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام دان‌کلوف بلغارستان با حضور کشتی گیران مطرح جهان برگزار می‌شود.
مدیر تیم ملی می‌گوید بزرگ‌ترین مشکل این تیم بازی نکردن بازیکنانش در باشگاه‌های خودشان است.
پرسپولیس – پدیده
امروز در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران، پرسپولیس از ساعت ۱۷/۱۵ در در ورزشگاه آزادی میزبان تیم پدیده شهر خودرو است. دیداری که برنده آن باید در مرحله نیمه نهایی به مصاف سپاهان برود. قضاوت این بازی بر عهده علیرضا فغانی بود که به علت بیماری آنفلوانزا و تب و لرز شدید، اشکان خورشیدی بازی امروز پرسپولیس و پدیده را سوت خواهد زد.
شیوا نوروزی
داشتن زمین تمرین در حالی به یکی از رؤیا‌های تیم‌های لیگ برتری تبدیل شده که هر کدام از آن‌ها سالانه میلیارد‌ها تومان خرج خرید بازیکن و مربی می‌کنند، اما همچنان برنامه‌ای برای اختصاص بخشی از هزینه‌ها به تأمین و تجهیز زیرساخت‌های خود ندارند!
نگاهی به روند تبعیض‌آمیز فدراسیون فوتبال در برخورد با موفقیت‌ها
تعلل فدراسیون فوتبال در پرداخت پاداش‌های ناچیز قهرمانی فوتسال و فوتبال ساحلی در آسیا و جهان و در مقابل پرداخت پاداش میلیون دلاری برای ناکامی‌ها، رویکرد تبعیض‌آمیز مسئولان فوتبال را بیشتر از گذشته نمایان کرده است.
امیر خوش‌خبر دوباره به تیم ملی والیبال برگشت و سرپرست شد تا آن‌ها که از دور دستی بر آتش والیبال دارند خبر از تکمیل دوباره مثلث او، معروف و موسوی بدهند.
مصاف مدعیان لیگ این‌بار در جام حذفی
تنها دیدار باقیمانده مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی عصر امروز ساعت ۱۷:۱۵ با مصاف پرسپولیس و پدیده انجام می‌شود تا تکلیف دیگر تیم راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی و حریف سپاهانی‌های اصفهان مشخص شود.
هفته بیست و ششم لیگ برتر والیبال امروز با انجام ۶ دیدار در شهر‌های مختلف کشور پیگیری شد که ترتیب تکلیف هشت تیم برتر مسابقات مشخص شد و در نهایت تیم‌ها رقیبان خود را شناختند. مسابقات مرحله پلی آف از تاریخ چهارشنبه یک بهمن آغاز می‌شود.
مصاف دو تیم فولاد خوزستان و نفت مسجد سلیمان با پیروزی یک بر صفر فولادی‌ها به پایان رسید.
۴