سرپرست اورژانس كشور: 80 درصد مأموريت‌هاي اورژانس استاندارد نيست

وضعيت اوراژانسي اورژانس پايتخت

«‌وضعيت اورژانس تهران اورژانسي است»! اين را پير حسين كوليوند، سرپرست سازمان اورژانس كشور مي‌گويد.
انتخاب شهردار فرصت‌سازي يا فرصت‌سوزي‌؟
شوراي پنجم حدود يك ماه و اندي ديگر رسماً آغاز به كار مي‌كند‌. انتخاب شهردار حالا براي منتخبان جديد شورا به يك چالش مهم تبديل شده است...
سوء تدبير ميلياردي باعث مرگ گونه‌هاي نادر ايراني
بركناري مدير متخلف در مرگ هيركان، حداقل اقدام لازم
ابتكار: اگر محرز شود پنهان‌كاري صورت گرفته و تخلف شده، حتماً برخورد مي‌شود / بازرس محيط‌زيست: 9 ماه پنهان‌كاري صورت گرفته است
وضعيت اوراژانسي اورژانس پايتخت
سرپرست اورژانس كشور: 80 درصد مأموريت‌هاي اورژانس استاندارد نيست
«‌وضعيت اورژانس تهران اورژانسي است»! اين را پير حسين كوليوند، سرپرست سازمان اورژانس كشور مي‌گويد.
در راهپيمايي روز جهاني قدس صورت مي‌گيرد
سرپرست دفتر بيمه‌هاي سلامت وزارت تعاون:
گردش مالي 40 ميليارد توماني؛ ‌اين گردش مالي يك بنگاه اقتصادي و شركت توليدي يا تجاري نيست، بلكه مربوط به يك سايت شرط‌بندي است كه مسئول با پيگيري‌هاي پليس فتاي اصفهان دستگير شده است.
"محمد اعلامیه" از کلکسیون دار های محله امام زاده یحیی است که سلیقه او در جمع آوری اعلامیه های فوت و نگهداری آنها سبب شهرت او در محله شده است و مردم نیز گاهی به او در جمع آوری کمک می کنند.
یک مسئول: 400 آدم دو وجبی در ایران زندگی می‌کنند
لي‌لي‌پوتي‌هاي ايران صاحب سرزمين مي‌شوند؟!
فرهنگ عامه دنيا پر است از افسانه‌هاي موجوداتي كه به لحاظ شكلي متفاوت از انسان‌ها بوده‌اند و در زبان عاميانه به «آدم كوچولوها» شناخته مي‌شدند.
سفرهاي خارجي پاداش نسخه‌هاي ميلياردي!
ابعاد جديدی از زد و بند پزشكان و بازي با جان مردم روشن شد
ماجراي نسخ ميلياردي وقتي از سوي احمد ميدري، معاون رفاه اجتماعي وزارت كار و رفاه اجتماعي مطرح شد با واكنش جدي چهره‌هايي همچون رئيس سازمان نظام پزشكي همراه بود
بيماري‌هاي چشم از قبيل نقص ميدان بينايي، كوررنگي، مشكلات شنوايي و ساير بيماري‌ها از قبيل بيماري‌هاي پوست و مو، بيماري‌هاي سر و صورت (گوش، گلو، بيني، فك و دندان‌ها)، بيماري‌هاي ريه و قفسه سينه، بيماري‌هاي قلب و عروق، بيماري‌هاي سيستم ادراري، كليه و تناسلي، بيماري‌هاي مغز و اعصاب، بيماري‌هاي اعصاب و روان، ‌بيماري‌هاي اندام، استخوان و مفاصل، بيماري‌هاي غدد و هورمون‌ها و متابوليك، ‌بيماري‌هاي خون و غدد لنفاوي و بدخيمي‌هاي آنها، ‌بيماري‌هاي دستگاه گوارش و جراحي عمومي، ‌بيماري‌هاي عفوني، ‌بيماري‌هاي زنان.
خدمت رساني رايگان مترو و اتوبوس واحد
رمضان شريف، رئيس ستاد انتفاضه و قدس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي در نشست خبري خود مسيرهاي دهگانه راهپيمايي روز قدس امسال را اعلام كرد.
اکنون با کنار هم گذاشتن تکه های پازل سیاست های پنهانی می توان دریافت که میلیاردرها می خواهند ‏عمارتهای فرعونی شان را به بزرگی یک شهر و زمینهای چندهزار هکتاری شان را به وسعت یک کشور افزایش ‏دهند.‏
مدرسه صبح رویش جايي براي كودكي
مدرسه صبح رویش در فصل تابستان با کلاس های تقویتی و فوق برنامه ارتباط خود را با کودکان کار حفظ می کند و با تمهیداتی که در نظر گرفته اند در دروسی که دانش آموزان احتیاج به آموزش بیشتر دارند کلاس های تقویتی برگزار می شود.