اخبار كلی
تعلل آموزش و پرورش نسبت به ارائه واكنش تسلي بخش در مورد جان باختن و آسيب شماري از دانش‌آموزان هم مورد نقد است.
کافی است تا گذارتان به دکتر‌ها بیفتد تا به روشنی دریابید هزینه‌های سلامت آنچنان افزایش یافته که ناگزیرید سبد سلامت‌تان را کوچک و کوچک‌تر کنید.
گفت‌وگو با سخنگوی ستاد اربعین
شهريار حيدري، سخنگوي ستاد اربعين درباره مراسم پياده‌روي امسال اربعين به خبرنگار «جوان آنلاين» مي‌گويد: «تا روز دوشنبه ۷۵۰هزار نفر در سامانه سماح ثبت‌نام كرده‌اند و نزديك به ۵۵۰هزار نفر مدارك‌شان را به دفاتر ارائه داده‌اند و براي ۴۷۰ هزار نفر نيز رواديد صادر شده است.»
گفت‌وگوی «جوان آنلاین» با سخنگوی ستاد اربعین
شهریار حیدری، سخنگوی ستاد اربعین درباره مراسم پیاده‌روی امسال اربعین به خبرنگار «جوان آنلاین» می‌گوید: «تا امروز ۷۵۰ هزار نفر در سامانه سماح ثبت‌نام کرده و نزدیک به ۵۵۰ هزار نفر مدارک‌شان را به دفاتر ارائه داده‌اند و برای ۴۷۰ هزار نفر نیز روادید صادر شده است.»
وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان فارس باند فعال قاچاق سوخت شناسایی و ۶ تن از عوامل اصلی آن دستگیر شدند.
رئیس دانشگاه علمی و کاربردی عنوان کرد
رئیس دانشگاه علمی کاربردی دولت را مروج اصلی مدرک گرایی در کشور دانست و گفت: دولت برای آموزش هر دانشجوی نظری حدود ۴۰ میلیون تومان هزینه می‌کند. این در حالی است که حاضر به تقبل پرداخت ۳۰ درصد از شهریه‌های دانشجویان مهارتی علمی کاربردی نیست.
معاون اجتماعی پلیس فتای نیروی انتظامی از شیوه جدید کلاهبرداری به‌بهانه ثبت‌نام و خرید بلیت برای زوار اربعین حسینی(ع) خبر داد.
امسال اصلی‌ترین هزینه‌ زائران اربعین در عراق، هزینه حمل‌ونقل برای تردد از مرزهای خروجی کشورمان تا شهر‌های زیارتی نجف اشرف، کربلای معلی، سامرا و کاظمین است که این هزینه‌های حمل‌ونقل برای زائران ایرانی در سال جاری به‌شدت افزایش یافته است.
مقام معظم رهبری به تازه‌ترین استفتائات در مورد اربعین حسینی پاسخ داده‌اند از جمله حکم اخذ روادید برای زیارت اربعین ... .
مسئول کمیته مراسمات ستاد فرهنگی اربعین از برپایی موکب و اجرای برنامه‌های مختلف در شهر‌های نجف، کربلا و مسیر پیاده‌روی با حضور سخنرانان و مداحان برجسته کشور خبر داد.
خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به رویکرد مجلس در قبال وزرای پیشنهادی دولت گفت: مجلس فعلا با دولت همراه است؛ اگر وزرای خوبی معرفی نشوند، حرام است مجلس آن‌ها را تائید کند.
کار حسین(ع) روی زمین نمی‌ماند، احتیاجی هم نیست مبالغ میلیاردی و میلیونی هزینه شود برای رونق بازار! چراغی که هزار و چهارصد و اندی‌سال پرفروغ مانده، نیازمند چراغ دیگری نیست تا روشن بماند.
معاون اسناد هویتی سازمان ثبت احوال ضمن اعلام آمار طلاق و ازدواج؛ ۴ علت اصلی فوت ایرانیان را عنوان کرد.
یک مسؤل سازمان غذا و دارو به جزئیات اختلال در تامین دارو پرداخت.