گزارش «جوان» از برجسته‌سازي بحران آب براي پنهان‌سازي ضعف‌هاي مديريتي

ماهیگیری مدیران با قلاب «بحران آب»

«‌بحران آب» از نخستين روزهاي ورود عيسي كلانتري به سازمان حفاظت محيط‌زيست به عنوان يكي از اصلي‌ترين بحران‌هاي زيست‌محيطي كشور مورد توجه قرار گرفت.
جريمه تلگرام در روسيه و انفعال ايران
حاشيه‌سازي‌ها و دردسرهاي تلگرام گويا تنها براي ايران و ايرانيان نيست و اين شبكه پيام‌رسان در كشورهاي ديگر هم به‌گونه‌اي عمل كرده كه با واكنش سلبي آنها مواجه شود.
علوم انساني در چنبره سكولارها
چرا علوم انساني در ايران اسلامي نمي‌شود؟ / نگراني در مورد نبود جايگاه شايسته علوم انساني به مرور طيفي از فرهيختگان و اساتيد علوم انساني را فراگرفته است...
شهردار تهران در اولين نشست خبري خود با اصحاب رسانه به سؤالات خبرنگاران در مورد مسائل مختلف شهري، حل معضلات بافت‌هاي فرسوده، مناقصه‌ها و...
ماهیگیری مدیران با قلاب «بحران آب»
گزارش «جوان» از برجسته‌سازي بحران آب براي پنهان‌سازي ضعف‌هاي مديريتي
«‌بحران آب» از نخستين روزهاي ورود عيسي كلانتري به سازمان حفاظت محيط‌زيست به عنوان يكي از اصلي‌ترين بحران‌هاي زيست‌محيطي كشور مورد توجه قرار گرفت.
من پشت درم
«چرا در بسته است؟» اين را زير لب گفت؛ البته نه آنقدر آرام. حداقل خودش صداي خودش را شنيد. در سفيد لك‌زده قديمي خوابگاه كه از خودش بلندتر بود و پهن‌تر. هرچقدر در زد كسي جوابش را نداد: «اَاَاَه...»
معانی و پیامدهای تغییر نسبت مردان به زنان در دانشگاه‌ها
افزايش تمايل دختران به ادامه تحصيل در دانشگاه و زنانه شدن محيط‌هاي دانشگاهي، ديرگاهي است كه به واقعيتي پذيرفته‌شده در فضاي عمومي جامعه ايراني بدل شده است.
آغوش باز دانشگاه به روي بچه پولدارها!
سال تحصيلي جديد آغاز شده و دانشجوياني كه توانسته‌اند از سد كنكور سراسري بگذرند تحصيل خود را در دانشگاه‌هاي دولتي آغاز كرده‌اند اما...
خوب، بد، زشت  پارك‌هاي علم و فناوري
بيكار ماندن فارغ‌التحصيلان دانشگاهي را شايد بتوان مهم‌ترين معضل اجتماعي حال حاضر كشور تلقي نمود
مهتاب کرامتی در نشست باشگاه مستند فیلم گلستان عنوان کرد:
اكران و نقد فیلمهای " وراي سكوت " به کارگردانی آذرتجلی ، " دستها و شانه ها " به کارگردانی علی اصغراحمدی مقدم، "پرده توری " به کارگردانی آرش محمودی و " نه تومانی ونه من " به کارگردانی سپیده میرحسینی" باحضور میهمانان ویژه مهتاب كرامتي وسامان استرکی، میرشکاری و یحیی منصورموید، عوامل فیلم ها و محمدرضا لطفی به عنوان مجری و منتقد در فرهنگسرای گلستان برگزار شد.
جمع‌آوري كودكان كار و خيابان ابتر ماند
توقف طرح با فشار مخالفان يا بي‌برنامگي دستگاه‌ها؟
روز گذشته مديركل دفتر امور آسيب‌هاي اجتماعي وزارت رفاه از خروج كودكان كار و خيابان از شمول مصوبه جمع‌آوري فوريت‌هاي خدمات اجتماعي تهران خبر داد.
كلانتري فاتحه محيط‌زيست را خواند
روز گذشته عيسي كلانتري، رئيس سازمان محيط‌زيست كشور از نابودي يوزپلنگ ايراني، ‌ورشكستگي آبي كشور، نابودي تالاب‌ها و درياچه‌ها سخن به ميان آورد.
آوار خوابگاه روي سر دانشجو
افزايش هزينه‌ها، فقدان امكانات نظافتي، نظارتي و خدماتي در خوابگاه‌ها، گرايش دانشجويان به خانه‌هاي مجردي را افزايش داده است
سازمان ملل مربي اخلاق ايراني تربيت مي‌كند!
با همکاری سازمان محیط‌زیست30 نخبه ايراني سرشاخه‌هاي نفوذ و شبكه‌سازي سازمان‌هاي بين‌المللي - صهيونيستي در كشور مي‌شوند ...
خطر آوار شدن ساختمان عمومی بر سر هزاران جوان نخبه
مراکز آموزشي و عمومي فرسوده آبستن حوادث هستند
فرسوده بودن ساختمان‌هاي دانشگاه تهران، زنگ خطر را براي مسئولان به صدا درآورده تا براي حفظ جان جوانان نخبه فکري شود.