اخبار كلی
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز:
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در گذشته شاید حاشیه امنی برای یک کارگزار یا فرزندانش وجود داشت اما امروز این شرایط امن وجود ندارد.
شهرستان «بروجرد» در استان لرستان ۳ بار در مدت ۱۸ دقیقه لرزید.
رئیس پلیس تهران بزرگ:
رئیس پلیس تهران بزرگ در واکنش به اقدامات مجرمانه برخی تماشاگران در دیدار نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس تهران گفت: تمامی این افراد شناسایی شده‌اند.
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران گفت: در مملکت ما آنچه به اسم بیمه باید باشد را نداریم، اگر به طورکلی بیمه نداشتیم مسائل بهتر اجرا می‌شد.
در گفت‌وگو با نفر ششم کنکور انسانی ۹۷ مطرح شد:
محسن سلیمانی، رتبه ششم کنکور علوم انسانی امسال، در دبیرستانی غیردولتی «رایان بصیر» در بلوار قیام، نزدیک میدان خراسان در جنوب شرقی تهران درس خوانده است. او یکی از اصلی‌ترین دلایل موفقیتش را علاوه بر برنامه‌ریزی مشاوران دبیرستان، این می‌داند که در دو سال منتهی به کنکور، دیگر فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و مذهبی‌اش را ترک نکرده است.
رئیس بسیج جامعه پزشکی: عمل قلب باز را می‌توان با 800 هزار تومان انجام داد، اما برخی پزشکان برای سودآوری بیشتر آن را با ریسک‌پذیری بالا و با 60 میلیون تومان انجام می‌دهند!
کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو درباره هزینه فایده داروی اسپنوزای بیماران‌ام‌اس توضیح می‌دهد و معتقد است: لزوم به واردات این داروی ارزبر وجود ندارد، همه کسانی که منطق شرایط کنونی و اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی را می‌دانند، می‌پذیرند و سکوت می‌کنند.
گفت و گوی «جوان آنلاین» با مدیر مسئول روزنامه شرق درباره انتخاب تیتر غیرحرفه‌ای:
تیتر یک امروز روزنامه شرق با عنوان: «تیتر برکناری» آنقدر مبهم بود که بسیاری از افراد تصور کردند که احتمالا خطایی در انتخاب این تیتر اتفاق افتاده و به نقد آن پرداختند. این در حالی است که روزنامه شرق عامدانه این تیتر کنایه‌آمیز را انتخاب کرده و اصول تیترزنی و روزنامه نویسی را زیر پا گذاشته است.
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: همگان به ایرادات قانون شهرداری‌ها و به ویژه ماده ۹۹ و ۱۰۰ معترف هستند، اما کسی کاری نمی‌کند و گوش شنوایی نیست.
مدیرعامل سازمان میوه و تره‌بار شهرداری تهران:
مدیرعامل سازمان میوه و تره‌بار شهرداری تهران گفت: امسال ۳۰ هزار دام زنده در مراکز عرضه دام در ۲۲ منطقه تهران توزیع خواهد شد.
پرده خانه خدا امروز طی مراسمی تعویض شد و پرده جدید با بالابرهای جدید بر روی کعبه قرار گرفت.
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: نسل جوان کشورمان شرایط دفاع مقدس را درک نکرده‌اند و باید با روش‌های متنوع و خلاقانه ارزش‌ها و فرهنگ آن دوران به این نسل و نسل‌های بعدی منتقل شود.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی، دلایل مسئولان رده بالا برای درمان در خارج از کشور را تایید نکرد و گفت: درمان مسئولان در خارج از کشور، توجیه ندارد.