رهبر انقلاب در در دیدار مداحان و ذاکران اهل بیت(ع):

ابزار التذاذ قرار دادن زن به احتمال زیاد توطئه صهیونیست‌هاست/ اندیشمندان غربی از "برابری جنسیتی" پشیمانند

رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: امروز اندیشمندان غربی و افرادی که مسائلی همچون برابری جنسیتی را دنبال می‌کردند، از کار خود به‌دلیل مفاسد ناشی از آن پشیمان هستند.
ابزار التذاذ قرار دادن زن به احتمال زیاد توطئه صهیونیست‌هاست/ اندیشمندان غربی از
رهبر انقلاب در در دیدار مداحان و ذاکران اهل بیت(ع):
رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتند: امروز اندیشمندان غربی و افرادی که مسائلی همچون برابری جنسیتی را دنبال می‌کردند، از کار خود به‌دلیل مفاسد ناشی از آن پشیمان هستند.
ترديد اصلاح‌طلبان در حمايت از روحاني
اختلاف شوراي سياستگذاري اصلاح‌طلبان و شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات سر باز كرد
كمتر از يك هفته پس از آنكه شوراي سياستگذاري اصلاح‌طلبان حمايت خود را از كانديداتوري حسن روحاني در انتخابات سال 96 اعلام كرد، حالا شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات با تشكيل جلسه و آغاز بحث‌هاي انتخاباتي، عملا مرجعيت شوراي سياستگذاري را با چالش روبه‌رو كرده‌ است...
جنگ صدام، تهديدات داعش و جنگ۳۳ روزه را ديپلماسي انقلابي خاموش كرد؛ اين ليبرال‌ها و محافظه‌كارها هستند كه شعله جنگ را در منطقه روشن كرده‌اند.
تجربه برجام را نبايد تكرار كرد
آيت‌الله موحدي‌كرماني در آخرين نماز جمعه سال ۹۵:
امام‌ جمعه موقت تهران با بيان اينكه برجام بي‌اعتمادي به امريكا را ثابت كرد، گفت: همين يك دفعه بس است و ديگر نبايد تجربه كنيم.
52 نام در ليست دوم دوتابعيتي‌ها
دادستان کل کشور اعلام کرد
به رغم آنكه دولت و وزارت اطلاعات همچنان وجود افراد با تابعيت مضاعف، گرين كارت و اقامت در مناصب اجرايي و مشاوره‌اي را انكار مي‌كنند، دادستان كل كشور از ارسال ليست 52 نفره به وزارت اطلاعات خبر مي‌دهد.
شيپور آماده‌باش در ميدان رقابت انتخابات شوراها
از 30 اسفند ماه نواخته مي‌شود
شيپور آماده‌باش براي انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا از 30 اسفندماه نواخته مي‌شود و با حضور گسترده نامزدهاي انتخاباتي براي راهيابي به حوزه مديريت شهري در مناطق گوناگون مردم براي انتخابي ديگر به پاي صندوق‌هاي رأي مي‌روند.
رئيس‌جمهوربا اشاره به اينكه نظام جمهوري اسلامي از مسير سخت و دشواري عبور كرده است، گفت: جمهوري اسلامي با رهبري امام(ره) و فداكاري مردم به ويژه شهدا و جانبازان از همه سختي‌ها و مسيرهاي دشوار با پيروزي عبور كرد.
دبير ستاد انتخابات سازمان صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران برنامه‌هاي تبليغات قانوني نامزدهاي دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري را در رسانه ملي اعلام كرد.
فرمانده كل سپاه:
فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، پاسداري از وضع موجود انقلاب را محافظه‌كارانه دانست و تأكيد كرد: همه مسئولان نظام بايد خود را با پيش‌روندگي شتابان انقلاب اسلامي در دنيا هماهنگ كنند.
آخرين اظهارنظر سال 95 ظريف درباره برجام آميخته‌اي از يك اعتراف و يك قلب واقعيت بود. آخرين اظهارنظر سال 95 ظريف درباره برجام آميخته‌اي از يك اعتراف و يك قلب واقعيت بود. وزير خارجه كشورمان ديروز در پايان آخرين جلسه هيئت دولت گفت كه «بدعهدي امريكا قابل پيش‌بيني بود» اما...
روحاني: قدم‌هاي بسيار خوبي برداشتيم
در حاشيه نشست هيئت دولت
ايام پاياني سال بر اساس يك رسم و قاعده شكل گرفته، فرصت مناسبي است براي دولتمردان تا از يك سال فعاليت و تلاش خود در حوزه‌هاي مختلف اجرايي به ملت گزارش بدهند.
از مجموع 287 داوطلب انتخابات مياندوره‌اي مجلس دهم در چهار حوزه انتخابيه، صلاحيت 236 نفر تأييد شد.
سخنگوي قوه قضائيه:
مسئولان نظام در هر كجا و هر مقامي كه هستند نبايد گمان كنند كه پيگيري‌هاي شما (خبرنگاران) فقط يك يا دو هفته است. بايد موضوعاتي همچون حقوق‌هاي نجومي تا انتها پيگيري شود.
عملکرد اقتصادي، تعيين‌کننده انتخابات 96
رويکرد رسانه‌هاي غربي در انتخابات 96 بي‌طرفانه نخواهد بود
انتخابات رياست‌جمهوري كشورمان به همان ميزان كه در داخل كشور داراي حساسيت و اهميت مي‌باشد در عرصه بين‌الملل نيز داراي اهميت است و با رجوع به موضع‌گيري مقامات و رسانه‌هاي امريكايي در انتخابات گذشته كشورمان مي‌توان به اين مسئله صحه گذاشت.
آيت‌الله مكارم شیرازی با اشاره به اعتراضات در خراسان جنوبی:
يكي از مراجع عظام تقليد در آغاز درس خارج فقه خود با انتقادات شديد از استانداران، برخي از استانداران را بي‌اطلاع از شرايط ديني و بومي مناطق مختلف ايران خواند و خواستار برگزاري كلاس ايران شناسي و اسلام شناسي براي آنان شد.