فردا در روز قدس نابودي نزديک صهيونيست‌ها را به آنها يادآوري مي‌کنيم

اسرائیل یک سال به نابودی نزدیک‌تر شد

16 مرداد 1358 طليعه انزجار جهاني از رژيم صهيونيستي است كه با فرمان بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران در حمايت از ملت مظلوم و تحت ستم فلسطين در تقويم رسمي كشور ثبت شد.
سخنگوي كارگزاران خواستار تغيير تيم اقتصادي دولت شد
ویژه‌های جوان:
حسين مرعشي، سخنگوي حزب كارگزاران و از حاميان جدي حسن روحاني بر تغيير تيم اقتصادي دولت تأكيد كرده و گفته كه اولويت كشور امروز ديگر كنترل تورم نيست و ايجاد رونق اقتصادي است.
اسرائیل یک سال به نابودی نزدیک‌تر شد
فردا در روز قدس نابودي نزديک صهيونيست‌ها را به آنها يادآوري مي‌کنيم
16 مرداد 1358 طليعه انزجار جهاني از رژيم صهيونيستي است كه با فرمان بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران در حمايت از ملت مظلوم و تحت ستم فلسطين در تقويم رسمي كشور ثبت شد.
در ديدار نخست وزير عراق
ايران هيچ وقت آلت دست كشورهايي نمي‌شود كه هر روز به عناوين مختلف با تروريست‌ها بازي مي‌كنند و ما هميشه عراق را متحد صميمي خود مي‌دانيم و در مبارزه با تروريست در كنار آنان خواهيم بود.
وزير اطلاعات در پيامي به سردار جعفري:
روحانی: براي قدرت دفاعي‌مان از کسی اجازه نمي‌گيريم
رئيس‌جمهور اقدام سپاه را درست، بجا و ضروری توصیف کرد
رئيس‌جمهور در جلسه هيئت دولت با بيان اينكه موشك‌هاي ما موشك‌هاي دفاعي است، عنوان كرد كه جمهوري اسلامي ايران از ملت‌‌هايي كه با تروريسم مبارزه مي‌كنند حمايت مي‌كند.
نماينده ادوار مجلس عنوان كرد كه مستندسازي حمله موشكي و نقطه‌زني مواضع تروريست‌هاي تكفيري با توجه به پيچيدگي‌هاي اطلاعاتي و عملياتي نشان‌دهنده توانايي فوق تصور نيروهاي نظامي ايران است.
سخنگوي سپاه عنوان كرد اينكه حملات موشكي تكرار مي‌شود يا نه بستگي به رفتار دشمنان دارد و متناسب با رفتاري كه مي‌كنند پاسخ كوبنده‌اي براي آنها طراحي شده و انجام مي‌شود.
زواياي پيدا و پنهان روز قدس
روز قدس امسال در حالي از راه مي‌رسد كه قرار‌گيري كشورمان در موقعيتي بي‌نظير از لحاظ تهديدات دشمنان منطقه‌اي و فرامنطقه‌اي و همچنين انجام عمليات تروريستي توسط گروهك‌هاي وهابي- صهيونيستي، ويژگي خاصي را به اين روز بخشيده است.
حسن رحیمی‌روشن، استاد دانشگاه بوعلی سینا همدان:
متاسفانه منطقه در شرایط خوبی قرار ندارد و کشورهای عراق و سوریه با وجود چند دستگی که میان مردمشان اتفاق افتاده حتی بعد از پایان جنگ با داعش نیز وارد مرحله جنگ داخلی خواهند شد. باتوجه به زیرساختی که کشورهای ابرقدرت در عراق و سوریه پایه گذاری کردند، سنگ بنای تجزیه در آن ها قرار داده شده و امکان برگشت به زمان قبل از حضور داعش در این کشورها تقریبا غیرممکن است.
مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر کرد
دستگاه‌های استعماری از دیرباز برای تخریب چهره روحانیت مبارز و تحریف معاصر ایران تلاش کردند و همه توان خود را در این زمینه به کار گرفتند٬ در این راستا هم سازمان سیا طی سناریویی ابتدا با انتشار فیلمی تقطیع شده به تخریب آیت‌الله کاشانی پرداخت و سپس مدعی شد که آیت‌الله کاشانی در کودتای 28 مرداد 1332 نقش داشته است اما اسناد و شواهد تاریخی بسیاری وجود دارد که هر دو ادعای سازمان سیا را به طور واضح رد می‌کند.
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای، روز جهانی قدس را نماد وحدت، مقاومت و اراده امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و مقابله با رژیم جعلی صهیونیستی تا آزادسازی قدس شریف دانست.
اروپا، نقض  برجام  امريكا‌یی‌‌ها  را  تصديق كرد
عضو هيئت عالي نظارت بر برجام:
اروپايي‌ها تصديق كردند كه برجام از جانب امريكا نقض شده است...