اگر دشمن به ملت ایران تعرض کند با پاسخ محکم ما مواجه خواهد شد

سردار حاجی‌زاده: بلوف نمی‌زنیم، عمل می‌کنیم

سردار امير علي حاجي‌زاده، فرمانده نيروي هوافضاي سپاه در جريان يك گفت‌وگوي تفضيلي، در خصوص هدف جنجال‌هاي رسانه‌اي در موضوع توان موشكي كشورمان گفت: كلاً نظام سلطه با اصل انقلاب ما مخالف است.
سردار حاجی‌زاده: بلوف نمی‌زنیم، عمل می‌کنیم
اگر دشمن به ملت ایران تعرض کند با پاسخ محکم ما مواجه خواهد شد
سردار امير علي حاجي‌زاده، فرمانده نيروي هوافضاي سپاه در جريان يك گفت‌وگوي تفضيلي، در خصوص هدف جنجال‌هاي رسانه‌اي در موضوع توان موشكي كشورمان گفت: كلاً نظام سلطه با اصل انقلاب ما مخالف است.
حمايت ريا‌كارانه‌ رطب‌خورده‌ها
فرداي روز قدس اكثريت مطلق روزنامه‌هاي اصلاح‌طلب شعار عليه رئيس‌جمهور را به عنوان خبر اصلي و اصل مراسم روز قدس را به عنوان خبر دوم برجسته كردند.
در مراسم ادای احترام مسئولان عالی قضایی به مقام شامخ امام خمینی(ره)
رئيس قوه قضائيه با تأكيد بر تلاش مستمر همه مسئولان، قضات و كاركنان اين قوه در جهت رسيدن به دستگاه قضايي مطلوب حضرت امام خميني (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامي، وظايف قوه قضائيه طبق قانون اساسي را بسيار سنگين توصيف كرد...
دادستان تهران در واكنش به توهين به رئيس‌جمهوري در راهپيمايي روز جهاني قدس در تهران گفت: دادستاني در مواردي كه منجر به اهانت به مسئولان شود ورود مي‌كند.
روابط عمومي سپاه حفاظت هواپيمايي خبر داد‌
روابط عمومي سپاه حفاظت هواپيمايي اعلام كرد: رزمايش دفاعي امنيتي در فرودگاه مهرآباد با موفقيت انجام شد.
فرمانده نيروي زميني ارتش گفت: سربازان ارتش شبانه روز با هوشياري و تيزبيني به پاسداري از خاك مقدس جمهوري اسلامي ايران پرداخته و تمامي تحركات و تهديدهاي دشمن را رصد و خنثي مي‌كنند.
عضو فراكسيون نمايندگان ولايي مجلس شوراي اسلامي تأكيد كرد: محمد بن سلمان الفباي سياست را نمي‌داند و به ايران‌هراسي در منطقه دامن خواهد زد.
راه شکستن حباب وابستگی از دانشگاه می‌گذرد
يكي از خطرهاي جدي پيش روي انقلاب و نظام اسلامي را بايد «مخدوش شدن استقلال كشور» و «وابسته شدن دوباره به نظام سلطه» دانست؛ خطري كه رهبرمعظم انقلاب اسلامي در ديدار اخير با اساتيد دانشگاه‌ها نيز فصل مهمي از سخنان خود را به آن اختصاص داده و از اساتید مراكز علمي و دانشگاهي خواستند تا اين خطر را جدي بگيرند و نسبت به مقابله با آن روش‌ها و متدهاي مؤثر را مورد توجه قرار دهند
كميته نظارت بر برجام بايد نظارت جدي‌تري را بر اجراي برجام داشته باشد چراكه مردم از نظارتي كه بر اجراي برجام صورت مي‌گيرد، راضي نيستند.
یک نماینده مدعی شد
برخي افراد به‌خاطر سهم‌خواهي بيشتر دنبال تفكيك وزارتخانه‌ها هستند، عده‌اي معتقدند اين تفكيك‌ها چندان نياز نيست و برخي با اين ديدگاه كه اينگونه تعداد وزارتخانه‌ها زيادتر مي‌شود و مي‌توانند به افراد بيشتري سهم دهند، حال بايد ديد اين موضوع صحت دارد يا خير.
دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در کتاب جدید خود با عنوان "آسیب شناسی نظام قانونگذاری در جمهوری اسلامی ایران با مطالعه تطبیقی در حقوق فرانسه" مهمترین آسیب های نظام قانونگذاری کشور را بررسی کرده و ضمن مقایسه آن با نظام قانونگذاری در کشور فرانسه، راهکارهایی را برای کاهش و رفع این آسیب ها ارائه کرده است.
مرگ اسرائيل  با حکم جلودار
مردم ايران و مسلمانان جهان با روز قدس امسال دوباره فلسطين را در صدر مسائل جهان اسلام نشاندند...
روابط عمومي قرارگاه حمزه سيدالشهدا (ع) از انهدام يك تيم تروريستي در كردستان خبر داد.
چرايي حمايت ايران از يكپارچگي عراق
ارزيابي همه‌پرسي كردستان عراق در 3 سطح تحليل
«جمهوري اسلامي ايران به‌عنوان همسايه، با برخي زمزمه‌ها مبني بر برگزاري همه پرسي براي جدايي يك بخش از عراق مخالف است و دامن زنندگان به اين موضوع را مخالفان استقلال و هويت عراق مي‌داند» اين عبارت بخشي از سخنان رهبر معظم انقلاب در ديدار روز سه‌شنبه گذشته حيدر العبادي نخست‌وزير عراق است كه بر يكپارچگي عراق تأكيد كرد. براي تبيين اين مخالفت مي‌توان موضوع را در چند بعد داخلي، منطقه‌اي و بين‌المللي مورد ارزيابي قرار داد.