رئيس‌جمهور وعده داد

سال ۹۷ سال رشد و عدالت اقتصادي خواهد بود

رئيس‌جمهور با تشريح وضعيت ايران در سال 96، پيش بيني کرد سال آينده سال سرمايه‌گذاري، رشد و توسعه اقتصادي و عدالت اقتصادي خواهد بود.
تمام تلاش ما اسکان دائمی زلزله‌زدگان روستاها در اسرع وقت است/ دستور به مسوولان ذیربط برای رفع هر چه سریع‌تر کاستی‌ها و مشکلات زلزله زدگان
رئیس‌جمهور در بازدید از روستای زلزله‌زده فتاح بگ در استان کرمانشاه:
رئیس‌‌جمهور در آستانه سال جدید، از روستای زلزله زده «فتاح بگ» در شهرستان قصرشیرین بازدید و در جمع مردم این روستا گفت: تمام تلاش ما تکمیل اسکان دائمی زلزله‌زدگان روستاها در اسرع وقت است.
به خاطر يک مشت تراول؟!
حاميان دختري که به علت کشف حجاب اعتراض آميز چند روزي بازداشت شده بود، ناگاه تبديل به مخالفان او شدند!
سال ۹۷ سال رشد و عدالت اقتصادي خواهد بود
رئيس‌جمهور وعده داد
رئيس‌جمهور با تشريح وضعيت ايران در سال 96، پيش بيني کرد سال آينده سال سرمايه‌گذاري، رشد و توسعه اقتصادي و عدالت اقتصادي خواهد بود.
دولت بگوید برای اقتصاد مقاومتي چه کرده‌ است
نگاهي به چرايي نامگذاري 2سال متوالي به نام اقتصاد مقاومتي توسط رهبر انقلاب
«اقتصاد مقاومتي»... اين مهم‌ترين كليد واژه حوزه اقتصاد طي هفت سال گذشته است؛ مانيفستي كه براي نخستين بار توسط رهبر معظم انقلاب در ديدارشان با كارآفرينان در شهريور ماه 1389 مطرح شد.
دست نااهلان براي قلب انقلاب
از مهم‌ترين توصيه‌هاي حضرت امام(ره) در سال‌هاي پاياني حيات‌شان، توصيه به اين بود كه « نگذاريد انقلاب به دست نااهلان بيفتد» و اين مطالبه قطعاً ناظر به يك دوره زماني محدود نمي‌شود و...
نرمال‌سازي فضاي انقلابي؛ تكرار تجربه شكست خورده در نهضت ملي شدن نفت
دور شدن از روحانيت چه بر سر دولت مصدق آورد
نگاهي به روند نهضت ملي شدن صنعت نفت نشان مي‌دهد تلاش برخي عناصر سياسي بر عادي كردن فضا يا نرماليزاسيون همان بلايي را بر سر نظام جمهوري اسلامي خواهد آورد كه كنار زدن روحانيت از جريان ملي شدن صنعت نفت بر سر ايران آورد.
ادامه دعواهاي اصلاح‌طلبان بر سر نجفي
محمد نعيمي پور، عضو شوراي مركزي حزب اتحاد ملت از احزاب اصلاح‌طلب در مورد استعفاي محمدعلي نجفي گفته است كه...
عراقچی: برجام انتظارات مردم را برآورده نكرد
در حوزه بانکی هم هنوز به حالت عادی قبل از تحریم بازنگشته‌ایم
شيب آرام براي حساسيت‌زدايي از توان دفاعی!
مانور رسانه‌اي براي تبديل كردن لزوم مذاكرات موشكي به يك گفتمان ملي
«لزوم آغاز مذاكرات موشكي ميان ايران با غرب» آرام آرام به گفتمان روز رسانه‌هاي منسوب به طيف تجديدنظرطلب تبديل مي‌شود و...
جزئیات تعریف رجل سياسي به زودی اعلام می‌شود
كدخدايي در نشست خبري:
سخنگوي شوراي نگهبان می‌گوید: درباره بحث جنسيتي در موضوع رجل سياسي هنوز بحثي صورت نگرفته است و پس از آنكه به جمع‌بندي رسيديم، اعلام مي‌كنيم.
اختلاف درون گروهي دليل استعفاي نجفي؟
اصلاح طلبان با سياهي لشكر مجازي به ميدان آمده‌اند تا از استعفاي سوال برانگيز نجفي، يك بهانه براي قهرمان سازي از او دربياورند.
اعتبار‌زدایی از خانه ملت!
رأي نياوردن 3 استيضاح هفته قبل حاصل دخالت چه اراده‌ای بود؟
پس از استیضاح یا بهتر بگوییم افتیضاحی که هفته گذشته در مجلس روی داد ابهامات فراوانی نزد بسیاری از سیاسیون ایجاد شده بود که چه اراده‌ای باعث گردید آن نتیجه دور از انتظار رقم بخورد.
مشت فنی ایران مقابل تهاجم تحریمی امریکا
پاسخ ایران به خروج از برجام چیست؟
با جدی‌‌تر شدن خروج امريكا از برجام به نظر مي‌رسد دولت بايد برنامه‌هاي خود را براي چنين شرايطي به خصوص در دو حوزه فني و اقتصادي و تبعات آن آماده كند.
ماهيت توحيدي جمهوري اسلامي دشمنان را به هجوم عليه ما مي‌کشاند
رهبر معظم انقلاب در ديدار رئيس و اعضاي مجلس خبرگان:
حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، رهبر معظم انقلاب اسلامي صبح پنج‌شنبه در ديدار رئيس و اعضاي مجلس خبرگان، معيت و همراهي پروردگار را وعده‌اي قطعي، اطمينان‌بخش و نشاط‌آفرين براي جبهه حق خواندند ...