نشست خبري روحاني پس از انتخاب در دوره دوم رياست جمهوري

ما براي آزمايش موشکي از کسي اجازه نمي‌گيريم

950هزار شغل ايجاد مي‌کنم اما به شرطهاوشروطها! / عربستان پول مردمش را براي سلاح امريکايي‌ها مي‌دهد و با اجازه آنها استفاده مي‌کند ولي ما خودمان هر سلاحي را بخواهيم مي‌سازيم...
سردار جواني: غربي‌ها واقعيت مردم‌سالاري در ايران را دريافته‌اند
به ‌اعتقاد مشاور عالي نماينده ولي‌فقيه در سپاه پاسداران، غربي‌ها سعي مي‌کردند نظام جمهوري اسلامي را بي‌پايه و اساس و انتخابات آن را غيرمعتبر و نمايشي معرفي کنند، اما...
مرجع تقليد شيعيان جهان با انتقاد از امضا و اجراي سند 2030، آن را دامي حساب شده براي سلطه بر ملت‌هاي جهان و دگرگون کردن فرهنگ و مذهب آنها دانست.
سایه روشن:
سايه‌روشن:
خبرسازي‌هاي متعددي در فضاي مجازي ديده مي‌شود كه مدعي است تجمعاتي در تهران توسط حاميان حجت‌الاسلام سيدابراهيم رئيسي و در اعتراض به نتيجه انتخابات برگزار شده است.
دستيار ويژه رئيس مجلس در امور بين‌الملل با تأکيد بر اولويت موضوع فلسطين در جهان اسلام گفت: فلسطين مسئله اول جهان اسلام است و جهان اسلام نبايد اجازه دهد از اهميت و اولويت اين موضوع کاسته شود.
سخنگوي ستاد انتخاباتي رئيسي:
سخنگوي ستاد انتخاباتي حجت‌الاسلام رئيسي با بيان اينکه برپايي هرگونه تجمعي شايعه است، تأکيد کرد: اخبار صرفاً از طريق سايت، کانال رسمي و نيز ستاد حجت‌الاسلام رئيسي پيگيري شود.
عضو شوراي مرکزي جبهه مردمي با اشاره به تخلفات انتخاباتي تأکيد کرد: بايد اعتراضات به‌طور جدي و قانوني پيگيري شود، آقاي رئيسي اعتراضات خود را تسليم شوراي نگهبان کرده است و با پيگيري ايشان و ديگران اين کار ان‌شاءالله به نتيجه برسد.
ما براي آزمايش موشکي از کسي اجازه نمي‌گيريم
نشست خبري روحاني پس از انتخاب در دوره دوم رياست جمهوري
950هزار شغل ايجاد مي‌کنم اما به شرطهاوشروطها! / عربستان پول مردمش را براي سلاح امريکايي‌ها مي‌دهد و با اجازه آنها استفاده مي‌کند ولي ما خودمان هر سلاحي را بخواهيم مي‌سازيم...
ایران در مسیر استقلال دفاعی، عربستان در عطش وابستگی دفاعی
با رونمايي از 3 طرح در سازمان جغرافيايي وزارت دفاع صورت گرفت
اين روزها سفر دونالد ترامپ رئيس‌جمهور امريكا به عربستان و امضاي قراردادهاي چندصد ميليارد دلاري به شدت مورد توجه تمام رسانه‌هاي خبري دنيا قرار گرفته است. در اين ميان آنچه بيش از همه جلب توجه مي‌كند حجم قراردادهاي تسليحاتي در اين سفر است.
سخنگوي شوراي نگهبان:
سخنگوي شوراي نگهبان گفت: اگرچه تخلفات جزئي در انتخابات شده است ولي خوشبختانه تخلف مهمي نداشته‌ايم كه نياز باشد روند انتخابات را متوقف كنيم و اكنون هم در فرصت بررسي شكايات هستيم.
فعال‌سازي ديپلماسي براي مقابله با پروژه‌هاي محور غربي – عربي
«ايران هراسي» از جمله اهداف مهم نظام سلطه در دوران پس از پيروزي انقلاب اسلامي بوده است كه در مقاطع مختلف با تاكتيك‌هاي متفاوت مورد توجه مقامات كشورهايي نظير ايالات متحده امريكا قرار گرفته است و به قاطعيت مي‌توان گفت كه هيچ‌گاه چنين هدفي از دستور كار كشورهاي غربي خارج نشده است.
يكسري از تئوري‌پردازهاي هنجارشكن اصلاح‌طلب الان به اين نتيجه رسيده‌اند كه اگر كسي مطالبه‌اي دارد، بايد در پاي صندوق‌هاي رأي دنبال كند.
منتظریم دولت جدید آمریکا از نظر فکری به استقرار برسد/ همه بخش‌ها از رکود خارج شده به غیر از مسکن/ اجتماع عربستان نمایشی بود
رئیس‌جمهور در نشست‌خبری:
روحانی با اشاره به اینکه آمریکا هیچ وقت با تروریسم مبارزه نکرده گفت: فکر نمی‌کنم مردم آمریکا خونی که در ۱۱ سپتامبر دادند را با پول‌های میلیاردی برای خرید سلاح معاوضه کنند.