فرهنگ‌و‌هنر - رادیو و تلويزيون
رادیو و تلويزيون
مدیران سازمان صداوسیما با حضور محمدجواد ظریف در برنامه خندوانه مخالفت کردند.
برنامه مهران مدیری در شبکه نسیم که این روز‌ها در حال آماده‌سازی برای ضبط است احتمالاً جمعه دوم یا نهایتاً هشتم فروردین‌ماه خودش را به آنتن می‌رساند.
اصلاحات اساسی در سازمان صداوسیما و البته همه‌جای کشور، مانند بدنی است که غده سرطانی در آن رشد کرده و درآوردن این غده خونریزی دارد و حتما داد عده‌ای را درمی‌آورد.
حمیدگودرزی به شرط عجیب سلبریتی‌ها برای شرکت در مسابقه اشاره کرده و گفته: در جلسه‌ای که با مسئولان این برنامه داشتیم لیستی از اشخاص شناخته شده تنظیم کردیم اما عده‌ای گفتند تنها در صورتی که جواب سوال‌ها را در اختیار آنها بگذاریم، در مسابقه شرکت می‌کنند. البته اینه آنها جواب سوال‌ها را خواستند به خاطر برد مالی و جایزه نبود بلکه این افراد بحث از آبرویشان را جلو می‌کشیدند.
میرباقری در نشست خبری مطرح کرد
معاون سیمای سازمان صداوسیما در نشست رسانه‌ای تشریح ویژه‌برنامه‌های نوروزی شبکه‌های مختلف تلویزیون، از شناسایی متهم اخلال در آرا «جام‌جم» خبر داد.
نقدی به سیاست رسانه ملی در نمایش آثار سینمایی
تا چند روز دیگر جشنواره فیلم‌های خارجی در صدا و سیما برپا می‌شود؛ نگاهی به این فیلم‌ها در سال‌های قبل، نشان می‌دهد استراتژی خاصی برای انتخاب وجود ندارد
مرتضی میرباقری معاون سیمای سازمان صداوسیما ضمن تشریح فرآیند پیگیری تخلف صورت‌گرفته در فرآیند جمع‌آوری آرای مردمی جشنواره «جام‌جم» بر معرفی اخلال‌کننده اصلی تأکید کرد.
بعد از تقلب در آرای مردمی، حالا دستکاری در پاسخ سوال
هنوز تکلیف دخالت صورت گرفته در جابه‌جایی آراء مردمی جشنواره جام جم به نفع مسابقه «برنده باش» مشخص نشده که تعدادی از حاضران در این مسابقه، از یک دستکاری دیگر در این مسابقه پرده برداشتند.
تهیه‌کننده فصل تازه برنامه «تازه‌شو» خبر داد:
تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «تازه‌شو» گفت: برنامه «تازه‌شو» قصد دارد اقوام و آداب و رسوم ایرانی را به تلویزیون بیاورد. برنامه ای که دارای آیتم‌هایی چون نمایش، موسیقی نواحی، دوربین مخفی، طنز است و قرار است به مباحث آموزشی و فنی هم ب‌پردازد.
در گفت­وگو با مجری برنامه «تراز»:
مهدی افشاریان بیان کرد: رسالت برنامه «تراز» حمایت از کالای ایرانی، تشویق کسب و کار‌های ایرانی و مسائل اشتغال است. مدیر گروه برنامه‌های ترکیبی، به سعید نقیبی تهیه کننده برنامه «تراز» برنامه­ای را محول کرد که پیرامون مسائل اقتصادی صحبت کند. ما تا پیش از این برنامه، شبکه­ای به طور منحصر به فرد برای مسائل اقتصادی و کسب و کار نداشتیم و احتیاج به برنامه‌ای صبحگاهی داشتیم که مسائل روز اقتصادی را بررسی کند.