وزنه برداری
گفت و گوی "جوان آنلاین" با دبیر فدراسیون وزنه برداری پس از کسب سومین قهرمانی پیاپی در جهان
پرونده رقابت‌های وزنه‌برداری جوانان جهان در تاشکند ازبکستان با قهرمانی تیم ملی نوجوانان بسته شد تا جوانان کشورمان هتریک کرده باشند و برای سومین سال پیاپی عنوان قهرمانی را از آن خود کنند .
گفت وگوی "جوان آنلاین" با وزنه بردار طلایی پارالمپیک
تیم ملی وزنه برداری معلولان کشورمان در حالی در اردو هستند که ملی پوشان مثل همیشه بدون حاشیه و بی سر صدا خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا - اقیانوسیه و رقابت های آسیایی جاکارتا آماده می کنند.
گفت‌وگوی "جوان آنلاین" با سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری
ترکیب تیم ملی وزنه برداری اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا در حالی منتشر شد که اعتراض های زیادی به خاطر دعوت از کیانوش رستمی به همراه داشته است ، وزنه برداری که به رغم ناکامی در رکوردگیری اما با تصمیم شورای عالی فنی دوباره درترکیب بازی های آسیایی جاکارتا قرار گرفت. ملی پوشی که سالهاست به واسطه حمایت های عجیب و غریب علی مرادی در فدراسیون وزنه برداری ساز خودش را می زند و حالا به عنوان یک سمبل ورزشکار سالار شناخته می شود
یادداشت «جوان آنلاین» در پی انتخاب کیانوش رستمی برای رقابت های آسیایی جارکارتا
ترکیب تیم ملی وزنه برداری اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا در حالی منتشر شد که اعتراض های زیادی به خاطر دعوت از کیانوش رستمی بوجود آمد ، وزنه برداری که به رغم ناکامی در رکوردگیری اما با تصمیم شورای عالی فنی دوباره درترکیب بازی های آسیایی جاکارتا قرار گرفت.
گزارش "جوان آنلاین" از رکوردگیری وزنه برداران برای مسابقات آسیایی
تالار همایش‌های مجموعه ورزشی آزادی از امروز میزبان ۱۲ وزنه بردار ملی پوش کشورمان است تا طبق برنامه ریزی از قبل تعیین شده فدراسیون و با هدایت حسین برخواه ، پولامردان محک جدیدی در رکوردگیری داشته باشند و خود را برای بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا آماده کنند.
نگاه مسئولان بايد به ورزش تغيير کند، حمايت‌ها و توجه‌ها بايد بيشتر شود تا شاهد موفقيت‌هايي به مراتب بهتر و بيشتر باشيم.