بازار مسكن چه مسيري را طي مي‌كند‌؟

ناكارآمدي سياست‌ها‌ خانه‌هاي خالي تهران را 163 هزار واحد افزايش داد

نتايج آخرين سرشماري نفوس مسكن در سال 95 نشان مي‌دهد، تعداد 2 ميليون و 587 هزار و 607 واحد مسكوني در كشور خالي است كه استان تهران با 9/18 درصد، بيشترين سهم را دارد.
مقامات دادستاني امريكا روز سه شنبه يكي از مديران يك بانك دولتي تركيه را به اتهام دست داشتن در يك برنامه چند ساله براي دور زدن تحريم‌هاي امريكا عليه ايران تحت تعقيب قرار دادند.
هشدار فائو درباره تداوم جنگ درخاورميانه
تازه‌ترين گزارش فائو نشـان مـي‌دهد مناقشات و تداوم بحران‌ها در خاورميانه و شمال آفريقا باعث شده تا امنيت غذايي تقريبا ۳۰ ميليون نفر در اين منطقه به مخاطره بيفتد.
پوتين رئيس‌جمهور روسيه بلافاصله بعد از نشست خود با حسن روحاني رئيس‌جمهور ايران، اعلام كرد درباره صادرات هواپيماي مسافربري سوخو به ايران مذاكره كردند.
اقتصاد هنوز بيمار در آي‌سي‌يو نيست!
رئيس كميسيون اقتصادي مجلس:
رئيس كميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه تدوين طرح جامع مربوط به نظام حسابرسي به زودي كليد خواهد خورد، گفت:جراحان اقتصاد براي موفقيت به مسائل جناحي توجه نكنند.
استفاده از روبل و ريال
در مبادلات تجاري ایران و روسیه
توسعه روابط اقتصادي با روسيه در سال 96
سفر به روسيه با تيم اقتصادي نشان از توسعه روابط اقتصادي با روسيه در سال 96 دارد كه در ارائه گزارش شخصيت‌هاي اقتصادي نمود پيدا كرده است.
ناكارآمدي سياست‌ها‌ خانه‌هاي خالي تهران را 
163 هزار واحد افزايش داد
بازار مسكن چه مسيري را طي مي‌كند‌؟
نتايج آخرين سرشماري نفوس مسكن در سال 95 نشان مي‌دهد، تعداد 2 ميليون و 587 هزار و 607 واحد مسكوني در كشور خالي است كه استان تهران با 9/18 درصد، بيشترين سهم را دارد.
تهران و مسكو 14 سند همكاري امضا كردند
رئيس‌جمهور امروز سه‌شنبه به طور رسمي در كاخ كرملين مورد استقبال ولاديمير پوتين رئيس‌جمهوري فدراسيون روسيه قرار گرفت.
نامه 5 شخصيت سياسي- اقتصادي به رؤساي قواي مقننه و مجريه
سي‌ان‌ان مي‌گويد با تحريم‌هاي تلافي‌جويانه ايران عليه شركت‌هاي امريكايي، روابط بد ايران و امريكا به سمت بدتر شدن رفته و معامله 8 ميليارد دلاري با بوئينگ به خطر افتاده است.
صادرات غيرنفتي در 2 سال اخير افت کرد
تحليل «جوان» از چرايي‌تاکيد رهبرانقلاب بر صادرات توليد‌محور در سخنان نوروزي‌96
بررسي‌هاي آماري نشان مي‌دهد همزمان با زمزمه افزايش صادرات نفت خام و رسيدن آن به سطح 2/5 ميليون بشكه در روز طي دو سال اخير صادرات غير نفتي كاهش يافته است.
منافع فردي، مانع اقتصاد مقاومتي
نسخه عملي اقتصاد مقاومتي با نگاهي به چين و كره
از آن جهت كه نمي‌توان اقتصاد مقاومتي را در دل منافع فردي تعريف كرد، ماهيت اين ادبيات مورد غفلت واقع شده است.
تزريق گاز به ميادين نفتي يكي از اصولي‌ترين روش‌هاي ازدياد برداشت و حداكثر توليد نفت است
هواپيما يا خاموشي آتش سرچاه‌ها!
زيان 16 ميليارد دلاري آتش نفتي در کشور
براساس بررسي‌هاي روزنامه «جوان» از دو پروژه جمع‌آوري گازهاي هدرسوز سر چاه‌هاي نفت و خريد هواپيما نشان مي‌دهد که از يک‌سو درآمد ايجاد شده از محل جمع‌آوري گازها بيشتر از اوج کسب درآمد خريد هواپيما‌هاست و از سوي ديگر هزينه‌اي که براي آن صرف مي‌شود به مراتب کمتر اس
حقوق، مزايا و پاداش 8 ميليارد و 600ميليون توماني 58 نفراز کارکنان و مديران دفتر مركزي یک شركت دولتي سرمايه گذاري مسكن در حالي اعتراض سهامداران جزء شركت مذكور را در مجمع سالانه عادي به همراه داشت كه سود توزيعي به 13هزار سهامدار به زحمت به 3ميليارد تومان رسيد.
سود واردات برای دولت شيرين‌تر است يا طعم پرتقال خارجي برای مردم!
دستپاچگی ستاد تنظیم بازار
يخ زدگي پرتقال‌هاي شمال در پاييز امسال فرصت مناسبي بود براي مردم ايران كه اقتصاد مقاومتي و بي‌نيازي به ساير كشورها را تمرين كنند اما ...