جوان آنلاین

اخبار ویژه
نیروگاه خورشیدی در خانه مددجویان دشتستانی نصب می‌شود
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر خبر داد

نیروگاه خورشیدی در خانه مددجویان دشتستانی نصب می‌شود

احمد لطفی گفت: نیروگاه خورشیدی درشهرستان دشتستان در منازل مددجویان تحت حمایت در شهرهای آبپخش و شبانکاره ایجاد و به بهره برداری می‌رسد.
استاندار بوشهر خبر داد:

ازریابی مصوبه ته لنجی و کالای همراه ملوان در بوشهر

عبدالکریم گراوند در نشست با جمعی از جامعه اهل سنت شهرستان کنگان با بیان اینکه این استان نماد اتحاد و حدت مسلمانان است اظهار داشت: هم‌زیستی و اتحاد مسلمانان در نقاط مختلف استان بوشهر قابل ستایش و تحسین است.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر خبر داد:

تامین امکانات، اسکان و تغذیه برای زائران استان بوشهر

حیدر ساجدی در نشست ستاد اربعین حسینی استان بوشهر اظهار داشت: سفر میلیونی زائران به عتبات عالیات در ایام اربعین، نشانه حیات و بالندگی نهضت بزرگ عاشورا است.
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی

توزیع یکسان بودجه در شهرستان‌های استان بوشهر عادلانه نیست

حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری در مراسم کلنگ‌زنی سالن چند منظوره بانوان در گناوه گفت: ظرفیت اماکن ورزشی در مقابل استعدادهای ورزشی و پتانسیلی که در حوزه ورزش در شهرستان گناوه وجود دارد برابر نیست و ما باید بتوانیم با ساخت اماکن ورزشی از استعدادهای موجود در شهرستان استفاده کنیم.
ایمن‌سازی جاده های مواصلاتی کوهستانی استان بوشهر
نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی

ایمن‌سازی جاده های مواصلاتی کوهستانی استان بوشهر

سکینه الماسی گفت: با توجه به اینکه در آستانه فصل بارندگی و سرما قرار داریم لازم است راه‌های مواصلاتی کوهستانی استان بوشهر به‌ویژه شهرستان جم ایمن‌سازی شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر خبر داد

متکدیان در بوشهر در قالب گرمخانه‌ها و مراکز نگهداری ساماندهی شوند

مهرزاد آسایش ظهر امروز در نشست شورای شهر بوشهر با تاکید بر ساماندهی متکدیان مهاجر که چهره شهر را مخدوش کرده است اظهار داشت: تکدی‌گری یکی از آسیب‌های اجتماعی است که در بروز و اشاعه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی دیگر تاثیرگذار است.
رئیس مرکز فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی بوشهرخبرداد.

اهدای قلب و 3 عضو دیگر نوجوان دشتستانی به بیماران نیازمند

علیرضا باقری در گفت وگو با خبرنگاران گفت:: خانواده 'مهدی ترخان' نوجوان 17 ساله دشتستانی که بر اثر تصادف با خودرو دچار مرگ مغزی شده بود، قلب، کبد و کلیه های عزیز خود را برای جان دوباره بخشیدن به چهار بیمار نیازمند پیوند، اهدا کردند
مدیرآموزش و پرورش شهرستان جم خبر داد:

اختصاص 12 درصد اعتبارات عوارض آلایندگی شهرستان جم به تقویت بنیه علمی دانش اموزان

خلیل نیکخواه در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان جم، آموزش هدفمند پایه تحصیلی ابتدایی را یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های آموزش و پرورش جم دانست و اظهار داشت: دوره پیش دبستانی و ابتدایی یکی از مهم‌ترین پایه‌های تحصیلی دانش آموزان است که شخصیت تحصیلی آنها شکل می‌گیرد و برای موفقیت در کنکور نیز نیازمند توجه ویژه‌ای به این رده تحصیلی است.
رئیس هیات فوتبال استان بوشهر خبر داد:

جشنواره مدارس فوتبال شهر بوشهر برگزار شد

محمد نجفی درگفت و گو با خبرنگاران افزود:این جشنواره به مدت سه روز و در سه رده سنی زیر 10، 11 و 12 سال برگزار شد که در قالب آن هر کدام از رده های سنی در یک روز استعدادیابی شدند.
جانشین مدیریت حج و زیارت استان بوشهر:

نخستین گروه اززائران بوشهری عازم دیار وحی شدند

حسین ویسه درگفت وگو با خیرنگاران افزود:حاجیان بوشهری در قالب چهار پرواز از 21 تا 23 مرداد از فرودگاه بوشهر به مدینه منوره اعزام می شوند