مسئولان به جای پیشگیری در درمان سرمایه‌گذاری می‌کنند

مرگ سالانه 47 هزار ايراني با مرض شيرين

11/3 درصد افراد بالاي ۲۵ سال كشورمان ديابت دارند و ۲۶ درصد جمعيت پيش‌ديابت يا ديابتيك هستند. رشد بيماري ديابت در كشور ما فزاينده است...
مردي كه بعد از مواجه شدن با درخواست مهريه همسرش به دام سه آدم‌ربا افتاده بود، در جلسه دادگاه حادثه را شرح داد.
اقرار پرتقال فروش به سرقت‌ خودروهاي نيسان
مرد پرتقال فروش كه به علت سرمازدگي ميوه‌هايش سرمايه‌اش را از دست داده بود، دست به سرقت خودروهاي نيسان زد تا اينكه به دام پليس افتاد.
بازداشت 5 سارق مسلح قبل از سومين سرقت مسلحانه
پنج سارق مسلح كه به دو طلافروشي در جنوب تهران دستبرد زده بودند، قبل از اقدام به سومين سرقت با شليك گلوله پليس بازداشت شدند.
مرد معتاد كه بعد از قتل همسرش مادر و دختر نوجوانش را در شهرستان خنداب مجروح كرده بود، بازداشت شد.
سخنگوي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران از تصادف مرگبار اتوبوس مسافربري با سواري پرايد در اتوبان قم – تهران خبر داد.
دو مرد معتاد كه در جريان پرونده‌هاي جداگانه مرتكب قتل شده بودند، بعد از رضايت اولياي دم روز گذشته از جنبه عمومي جرم محاكمه شدند.
جامعه عاري از جرم در پرتو توجه به نظام خانواده
در ميان پديده‌هاي گوناگون اجتماع، جرم از جايگاه ويژه‌اي برخوردار است و اين اهميت از آنجا نشئت مي‌گيرد كه انسان براساس غريزه به امنيت نياز دارد.
سرقت كيف رهگذران با تصادف
سارقان كيف‌قاپ سوار بر خودرو پس از تصادف ساختگي، رهگذران را نقش بر زمين كرده و بعد از سرقت كيفشان، پا به فرار مي‌گذاشتند.
فريب زنان با عكس‌هاي فتوشاپي
مرد شيك‌پوش كه با دستكاري عكس‌هايش در محيط فتوشاپ و جاي‌دادن تصوير خودش كنار شخصيت‌ها، زنان و دختران را فريب مي‌داد، سرانجام به دام پليس افتاد.
باشگاه حقوقی:
قاتل نانوا به قصاص محكوم شد
شاگرد نانوا كه بعد از مشاجره‌اي سخت با صاحب‌كارش او را به قتل رسانده بود، روز گذشته محاكمه و به مرگ محكوم شد.