حوادث | انتظامی
سردار دکتر سعید منتظرالمهدی
چندی است که اینجا و آنجا به مناسبت‌های مختلف، از هوشمندی و پلیس هوشمند (smart police) سخن گفته می‌شود.
زوج سارق که همراه کودک خردسالشان با سرقت یک خودروی پراید در شهرستان آزاد‌شهر تحت تعقیب پلیس قرار گرفته بودند، نمی‌دانستند که شلیک گلوله مأموران برای متوقف کردن آن‌ها ممکن است به قیمت جان بچه‌شان تمام شود.
مردي كه متهم است پس از قتل مزاحم همسرش، جسد او را با كمك دو كارگر افغان حوالي تهران دفن كرده بود روز گذشته پشت درهاي بسته محاكمه شد.
درگيري دو مرد مسافربر با پسري جوان در ايستگاه متروي آزادگان در جنوب تهران با مرگ يكي از آنها پايان يافت. قاتل پس از قتل براي فريب مأموران به كلانتري رفت و به دروغ اعلام كرد خودرواش سرقت شده است.
دو مرد جوان كه نامزد بدهكارشان را ربوده و 5‌ساعت در خانه قديمي حبس كرده بودند وقتي متوجه شدند بدهكارشان به آنها پول نمي‌دهد گروگان را آزاد كردند.
خواستگار كينه‌جو وقتي از دختر مورد علاقه‌اش جواب منفي شنيد خودروي او را به آتش كشيد.
جانشین رئیس پلیس پایتخت شایع‌ترین جرائم در تهران در تابستان امسال را تشریح و سرقت لوازم و قطعات خودرو را از جمله آن‌ها ذکر کرد.
زن جوان که از چهار ماه قبل، کارن‌پسربچه پنج‌ساله‌اش را به دست شوهر سابقش سپرده‌است دیگر از او خبری ندارد.
فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه زائران حتماً گذرنامه و ویزای خود را از مکان‌های مجاز تهیه کنند، گفت: مراقبت از زائران و تأمین امنیت آن‌ها برای ما از اولویت‌ها محسوب می‌شود به همین دلیل اجازه تردد به افراد فاقد مدارک لازم داده نخواهد شد.
تحقیقات کارآگاهان پلیس‌آگاهی تهران بزرگ برای بازداشت پسری جوان که یک‌سال قبل در جریان دوستی با یک دختر رقیب خود را به قتل رسانده بود همچنان در جریان است.
مرد محکوم به قصاص که به خاطر درگیری زنانه، مرد همسایه را به قتل رسانده بود، با پرداخت دیه درخواست آزادی کرد.
پسر جوانی که متهم است روی پدر و پسری در محله باغ‌فیض اسید‌پاشیده است پس از اعتراف به جرمش در بازجویی‌های بعدی اتهامش را انکار کرد.
رئیس پلیس فتای پایتخت از دستگیری و بازداشت نظافتی که در شمال تهران، از طریق سایت شرط بندي و پيش بيني بازی های آنلاین اقدام به تخلیه حساب مالباختگان می کرد ، خبر داد.
دامادی که با همدستی دوستش همسر و برادر زنش را به قتل رسانده بود در زندان رجایی شهر قصاص شدند .
مرد جواني كه با همدستي يكي از اشرار محل دختر جواني را ربوده و با گرفتن فيلم و عكس از وي اخاذي كرده بود، روز گذشته در جلسه محاكمه جرمش را انكار كرد.