جامعه - حوادث | انتظامی
حوادث | انتظامی
افراد تبهکار برای رسیدن به خواسته‌های خود دست به هر کاری می‌زنند. تجربه نشان داده است که مجازات زندان هم تأثیری روی این افراد ندارد بلکه بعد از آزادی با تجربه بیشتری به دنبال اعمال تبهکارانه‌شان می‌روند.
حرص و طمع مال دنیا گاهی نه تنها زندگی انسان را شیرین و رنگین نمی‌کند بلکه بسیاری از بدبختی‌ها و رذایل اخلاقی را بدنبال می‌آورد و گاهی هم بلای جان او می‌شود.
رئیس پلیس تهران با بیان اینکه تلاش پلیس ارتقای انضباط و ایمنی ترافیکی است از آموزش به رانندگان متخلف خبر داد
براساس یک پرونده واقعی
گوشه پتویی که زیرش مچاله شده بودم و وقتی بالا زدم سوز سرما را تا بن دندان احساس کردم، نیمه شب بود و خیابان ها خلوت بود و توی اون نم نم بارون هر از گاهی خودرویی با سرعت رد می شد و آرامش شب رو در هم می شکست و بعد از رفتنش دوباره سکوتی غریب فضای خیابان را پر می کرد.
بی‌توجهی به ساختار‌های اخلاقی منجر به تشکیل پرونده‌های بسیاری در محاکم قضایی شده و می‌شود. در برخی از این پرونده‌ها ممکن است بی‌توجهی یکی از طرفین به ساختار‌های اخلاقی حتی به ارتکاب قتل هم منجر شود مثل پرونده‌ای که صبح دیروز در دادگاه کیفری رسیدگی شد که در جریان آن مرد جوانی، برادرش را به خاطر ارتباط با همسرش به قتل رساند.
تحقیقات درباره مرگ مشکوک زن سالخورده‌ای که همراه شوهرش زندگی می‌کرد ادامه دارد. شوهر این زن که به اتهام دست داشتن در مرگ همسرش با دستور بازپرس جنایی بازداشت شده است در بازجویی‌ها از مرگ همسرش اظهار بی‌اطلاعی کرد.
گروگانگیری برای نجات از دست کلاهبردار
مردم هنگام مواجهه با مشکلات مالی دست به انتخاب‌های مختلف می‌زنند. خطرناک‌ترین انتخاب‌ها برگزیدن روش‌هایی است که ساختار‌های قانونی را شکسته و افراد به این شیوه به خود و دیگران آسیب می‌رسانند.
تبدیل جشن ها به وحشت از سوی متقلبین سودجو
رئیس اتحادیه کشوری تولید کنندگان و توزیع کنندگان گازهای طبی و صنعتی از تقلبی خطرناک در پوشش این صنف خبر داد.
سروان سمانه مهربانی
انتشار خبر به آتش کشیده شدن چند کارتنخواب توسط یک جوان و دوستانش آنهم برای خنده و تهیه کلیپ از واکنش قربانیان، زخم عمیقی بر پیکر وجدان جامعه و زنگ هشداری برای جامعه‌شناسان و روانشناسان از سقوط اخلاق و انسانیت در میان برخی از جوانان است.
دو سارق کیف‌قاپ که سوار برخودروی پراید سفید هاچ بک بدون پلاک کیف قاپی می‌کردند با شلیک گلوله بازداشت شدند.