جامعه - حوادث | انتظامی
حوادث | انتظامی
رئیس پلیس پایتخت از عملیاتی شدن طرح «امنیت و انضباط اجتماعی» با رویکرد ارتقای نظم و امنیت در بوستان‌ها، تفرجگاه‌ها و محله‌های تهران خبر داد.
مرد بوکسور که به اتهام قتل چهار عضو خانواده‌اش در بازداشت به سر می‌برد به زودی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می‌شود.
مردی که متهم است پس از ۱۶‌سال زندگی مشترک، همسرش را به خاطر وسواس به قتل رسانده‌است، در گفت‌وگو با خبرنگار ما جزئیات بیشتری از حادثه را شرح داد. خبر وقوع حادثه روز گذشته در این صفحه به چاپ رسید.
در پنجمین جلسه دادگاه موسسات مالی تشریح شد
پنجمین جلسه رسیدگی به پرونده موسسات اعتباری البرز ایرانیان، آرمان، ولیعصر و فردوسی دقایقی پیش در شعبه ۴ دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
پرونده مرد میوه فروش که یکی از مشتریانش را به قتل رسانده در حالی در دادگاه کیفری یک استان تهران بررسی شد که متهم برای ادامه زندگی کشور را ترک کرده است.
مشتری یکی از قهوه‌خانه‌های محله تهرانپارس با شلیک گلوله به قتل رسید.
تلاش مرد میانسال برای آشتی دادن دختر و دامادش با حادثه تیراندازی خاتمه یافت.
یکی از بزرگ‌ترین عملیات‌های نجات را که در فیلم‌های هالیوودی متصور است روز گذشته تیم ۱۰۰ نفره‌ای از پزشکان، خلبانان و تیم‌های امداد کشورمان به واقعیت تبدیل کردند. این عملیات که در نوع خود شاخصی برای میزان پیشرفت‌های فنی، پزشکی، عملیاتی و نظامی کشور است، تراز ایران را در میان کشور‌های پیشرفته توانمند در این زمینه بالا می‌برد. در جریان این عملیات شگرف قلب یک بیمار مرگ مغزی در کمتر از یک ساعت از بیمارستان رازی شهرستان رشت به بیمارستان امام تهران منتقل و به بیمار دیگری پیوند شد.
حسین فصیحی
سرمایه اجتماعی یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که باعث انسجام اجتماعی می‌شود و به تبع آن به رشد و تعالی جامعه کمک می‌کند.