رسانه‌های انگلیس از محرومیت دو ساله من‌سیتی از حضور در پنجره نقل و انتقالات به دلیل تخلف در ترانسفر بازیکن خبر دادند.
سهراب مرادی برای پیگیری روند درمان مصدومیتش عازم آلمان شد.
هفته بیست و دوم لیگ برتر
هفته بیست و دوم لیگ برتر در حالی پیگیری می‌شود که امروز فولاد میزبان تیم سپاهان است. پارس جنوبی هم در جم پذیرای تیم ماشین سازی تبریز است. فردا در ادامه رقابت‌ها پرسپولیس در رشت به مصاف تیم سپیدرود می‌رود. در آزادی استقلال میزبان تیم نساجی مازندران است.
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست برابر ژاپن هم از مسابقات قهرمانی آسیا حذف شد و هم فرصت صعود به جام‌جهانی را از دست داد.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با تشریح دلایل موفقیت تیمش در لیگ قهرمانان آسیا، ملاک‌های انتخاب جانشین کی‌روش را تشریح کرد و گفت: نباید به سرمربی بعدی تیم ملی بازیکن تحمیل شود.
تیم والیبال سایپا در بازی نخست فینال لیگ برتر والیبال پیروز شد.
جشنواره گل من‌سیتی و آرزوی عجیب پپ
قدرت‌نمایی کریستیانو رونالدو راه صعود یوونتوس را هموار کرد. هت‌تریک ستاره پرتغالی در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان به حذف اتلتیکومادرید مدعی منجر شد تا تورینی‌ها به خرید گرانقیمت خود افتخار کنند. در بازی دیگر من‌سیتی با هفت گل از خجالت شالکه درآمد و نسخه این تیم را در لیگ قهرمانان پیچید.
دنیا حیدری
داستان تکراری ناداوری‌ها از همان هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا یقه نماینده‌های ایران را گرفت.
سرانجام پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان، امروز اولین بازی فینال رقابت‌های لیگ برتر والیبال بین دو تیم سایپا و شهرداری ورامین در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار می‌شود. دو تیم عصر امروز در حالی مقابل هم قرار می‌گیرند که طی روز‌های گذشته جدال تمام‌عیاری با هم بر سر انتخاب محل برگزاری مسابقه داشتند. از یک طرف سایپایی‌ها می‌خواستند بازی را به تبریز ببرند و از سوی دیگر ورامینی‌ها با اینکه در مقابل سروصدای سایپایی‌ها سکوت کرده بودند، اما ناگفته پیدا بود که از بازی در تهران استقبال می‌کنند، چراکه می‌توانند در هر دو بازی تماشاگران پرشورشان را در کنار خود داشته باشند.
نقدی بر نتایج ضعیف استقلال و پرسپولیس در لیگ قهرمانان
روحیـــــه محافظه‌کارانــه ســـرمربیان و چارچوب‌نشناسی مهاجمان استقلال و پرســپولیس در نتایــج ضعیــف سرخابی‌ها در آسیا تأثیرگذار بوده است.
۵