فریدون حسن
یکی از مهم‌ترین مسائل این روز‌های ورزش کشور بحث اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان است. اجرای این قانون یعنی اینکه تعدادی از رؤسای فدراسیون‌های ورزشی باید با پست‌های خود خداحافظی کنند. حالا و پس از پشت سر گذاشتن چندین روز از ابلاغ این قانون، محمد داورزنی معاون ورزش آن‌ها را ۱۲ نفر اعلام می‌کند
شکست مقابل بلغار‌ها در مرحله دوم قهرمانی جهان
تیم ملی والیبال کشورمان در آغاز مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی جهان در شبی که شاگردان کولاکوویچ در دریافت و سرویس عملکرد ضعیفی داشتند، مقابل بلغارستان شکست خورد.
شیوا نوروزی
شکست نوجوانان ایران مقابل اندونزی هشدار جدی‌ای برای فوتبال ایران بود، به ویژه برای فدراسیونی که تمام فکر و ذکرش حالا بازنشستگی رئیس‌اش و تمدید قرارداد با کارلوس کرش است. با اینکه چند ماه از پایان جام جهانی می‌گذرد، اما به نظر می‌رسد در فدراسیون فوتبال هنوز آقایان خاطرات سفر به روسیه را مرور می‌کنند و قصد ندارند فکری به حال فوتبال ملی کنند.
کاروان ورزش ایران در بازی‎های المپیک ۲۰۱۸ جوانان با پرچمداری محمد نصرتی در مراسم افتتاحیه این بازی‎ها رژه خواهد رفت.
فدراسیون فوتبال آمریکا در تلاش است با حمایت از کارستاریکا شانس ایران برای کسب میزبان جام جهانی فوتسال در سال ۲۰۲۰ را کاهش دهد.
محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد که حدود ۱۲ رئیس بازنشسته در فدراسیون‌های ورزشی فعالیت می‌کنند.
مسئولان دو تیم پرسپولیس و سپیدرود و سایر عوامل برگزاری دیدار هفته هفتم به تصمیم سازمان لیگ مبنی بر تغییر زمان دیدار دو تیم به خاطر دیدار تیم ملی والیبال اعتراض کردند.
گفت وگوی "جوان آنلاین" با کارشناس والیبال در پی نتایج تیم ملی در رقابتهای قهرمانی جهان
در مرحله دوم رقابت های والیبال قهرمانی جهان ، تیم ملی والیبال کشورمان بلغارستان میزبان ۳ بر یک شکست خورد تا راه صعودش به مرحله سوم سخت تر شود. در این مرحله از ۱۶ تیم حاضر ۴ تیم سر گروه بعلاوه تیم دوم گروه ها به مرحله سوم صعود می کنند. این رقابتها که هر چهار سال یک بار برگزار می شود ،  و تیم ملی کشورمان موفق شد در دوره گذشته عنوان ششمی را کسب کند ، عنوانی که بهترین مقام کسب شده در ادوار گذشته رقابت های قهرمانی جهان برای والیبال ایران بوده است.
سال 2017-2018 میلادی رقابتهای یخنوردی همراه بود با حضور 29 کشور در این دوره شاهد بیشترین میزان مشارکت از سوی یخنوردان کشور ایران بودیم.
۵