در حالی گفته می‌شود نیمکت تیم امید به یحیی گل‌محمدی می‌رسد که حضور ویلموتس روی نیمکت تیم ملی بزرگسالان با مشکل روبه‌رو شده و قرار است تا امروز به گفته تاج نتیجه نهایی آن مشخص شود.
حمیده عباسعلی نماینده وزن ۶۸+ کیلوگرم تیم ملی کاراته بانوان در مرحله نیمه نهایی لیگ کاراته وان سری آ. نماینده میزبان را شکست داد و فردا برای رسیدن به مدال طلا به مصاف نماینده ژاپن خواهد رفت.
رئیس فدراسیون فوتبال از تصویب کمک صد هزار دلاری کنفدراسیون فوتبال آسیا به منظور بازسازی و ساخت ورزشگاه‌های آسیب دیده در استان‌های سیل زده کشور خبر داد.
قهرمانی نماینده انگلیس در وزن میرهاشم حسینی
با ادامه کارشکنی سفارت انگلیس برای صدور روادید تکواندوکاران کشورمان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان، میرهاشم حسینی و عرفان ناظمی دو هوگوپوش ایران حضور در این رویداد بزرگ را از دست دادند.
دارنده مدال برنز المپیک و سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ایران با بیان اینکه وزارت ورزش باید هر چه سریعتر انتخابات فدراسیون کشتی را برگزار کند، گفت: این وضعیت در شان رشته‌ای مثل کشتی نیست که باید از جایگاه ورزش ایران در المپیک دفاع کند.
علیرضا جهانبخش می‌گوید او نتوانست فرم خوب خود را برای برایتون نشان دهد و اعتراف کرد که انتظار بیش از حد از خود داشته است.
سرمربی پیشین تیم ملی وزنه‌برداری معلولان گفت: تغییر کادر فنی وزنه‌برداری معلولان در سال کسب سهمیه بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو کار درستی نبود.
«نامیک عبداله یف» رئیس فدراسیون کشتی جمهوری آذربایجان از آمادگی این کشور برای برگزاری مسابقات گزینشی المپیک در قاره اروپا خبر داد.
برند فوتبالی رئال مادرید با پشت سرگذاشتن منچستریونایتد که پیش از این ارزشمندترین بود توانست تبدیل به ارزشمندترین برند فوتبالی دنیا شود.
باشگاه استقلال بعدازظهر روز جمعه مذاکرات اولیه با وریا غفوری را برای تمدید قرارداد آغاز کرد.
۵