گزارش «جوان» از اكران سينماي ايران در بهار 96

دورهمي حماسه، ملودرام و طنز در نوروز سینمایی

سينماي ايران در نوروز 96 اكران خود را به سه فيلم كمدي، دو فيلم اجتماعي و يك فيلم در ژانر پليسي جاسوسي در كنار فيلم‌هايي در گروه هنر و تجربه اختصاص داده است.
عید دیدنی فرهاد جم در شبکه آی فیلم
برنامه "عید دیدنی" در ایام نوروز هر شب با اجرای فرهاد جم از شبکه آی فیلم پخش خواهد شد.
سوء استفاده از مرده و زنده در تيزر تبليغاتي يك فيلم
تبلیغی كه به مخاطب آدرس غلط مي‌دهد
«آيا براي تبليغ فيلم‌مان حق داريم هر كاري دلمان مي‌خواهد بكنيم؟» عبارت مذكور را فرزاد موتمن، كارگردان سينما درباره تيزر تبليغاتي عجيب فيلم آباجان توئيت كرده است...
چراغ سبز به «عصباني نيستم»
باز هم نسخه بازبيني يك فيلم به بازار قاچاق شد
در سكوت وزارت ارشاد بار ديگر نسخه بازبيني يك فيلم سينمايي سر از بازار در آورد، اين بار فيلم «عصباني نيستم» كه...
رجل سياسي يا هنري، مسئله اين است
انتخابات نزديك است و برخي از رجال سياسي بنابر رسم و آيين مخصوص اين دوران، خود را به‌ظاهر شيفته و شيداي فرهنگ و هنر نشان مي‌دهند...
«آرام مي‌گيريم» در صدر آرام گرفت
سريال ارزشي تلويزيون در صدر نظرسنجي «سين مثل سريال» جاي گرفت
مجموعه تلويزيوني «آرام مي‌گيريم» چند روز پس از پايان پخش خود از تلويزيون، در نظر سنجي برنامه «سين مثل سريال» در صدر آراي مردمي قرار گرفت.
دورهمي حماسه، ملودرام و طنز در نوروز سینمایی
گزارش «جوان» از اكران سينماي ايران در بهار 96
سينماي ايران در نوروز 96 اكران خود را به سه فيلم كمدي، دو فيلم اجتماعي و يك فيلم در ژانر پليسي جاسوسي در كنار فيلم‌هايي در گروه هنر و تجربه اختصاص داده است.
ويژه سالروز ولادت حضرت زهرا(س)
مدير گروه قرآن و اهل بيت(ع) راديو معـارف از پخش برنـامه حبيبه كبـريا از اين رسانه به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهـرا(س) خبر داد.
اختصاص نقشه گردشگری پایتخت به تاکسی های هیبریدی فرودگاه مهرآباد
مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران
مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران امروز ( پنج شنبه 26 اسفندماه) در بازدید از فرودگاه بین الملی مهرآباد از اختصاص نقشه های گردشگری پاتخت به تاکسی های هیبریدی مستقر در این پایانه خبر داد .
چشم انداز معاونت برون مرزی در سپهر رسانه ای جهان
معاون برون مرزی در آخرین نشست با مدیران این معاونت در روزهای پایانی سال 1395 ، ضمن تبریک سال نو و فرا رسیدن نوروز ، چشم اندازی از برنامه های برون مرزی را در سال پیش رو تشریح کرد.
باخبر شديم به همت تني چند از فرهيختگان پيشکسوت تماشاخانه در اصفهان، نمايشنامه پرابهت تخت جمشيد در آتش پس از نيم‌قرن بار ديگر و با استفاده از امکانات فني و تکنيکي موجود روي صحنه خواهد رفت.
رسانه ملي با 4 سريال به استقبال نوروز مي‌رود
سريال‌هاي تلويزيوني در ايام نوروز همواره جزو پربيننده‌ترين برنامه‌هاي سيما به شمار مي‌روند. رسانه ملي امسال چهار مجموعه تلويزيوني را آماده پخش کرده است.
گمانه‌زني از عقب‌نشيني افزايش صددرصدي بليت سينما
رفتن به سينما چقدر آب مي‌خورد؟!
در حالي که پيشنهاد افزايش صددرصدي قيمت بليت سينماها در سال 96 با واکنش‌هاي منفي زيادي روبه‌رو شد، اين‌بار گمانه‌زني‌ها براي افزايش 20‌درصدي بهاي بليت‌هاي سينما مطرح شده است.
موفقيت سينما را نبايد به فروش گيشه‌ها پيوند زد
حال سينماي ايران خوب است يا بد؟
در حال سپري كردن روزهاي آخر سال 95 هستيم. سالي كه گذشت سال پر‌فراز و نشيبي براي سينماي ايران بود. در اوايل سال 95 انتظار و اميد مي‌رفت كه سالي باشد كه فيلم‌هاي پر‌محتوا و فاخري در سينما ساخته شود...
سينما شاهد «ماجراي نيمروز»
اکران بهترين فيلم جشنواره فجر در سينما‌ها آغاز شد
اکران فيلم سينمايي «ماجراي نيمروز» از روز گذشته در سينماهاي پايتخت آغاز شد تا اکران رسمي اين فيلم که چند روزي است در شهرستان‌ها شروع شده، وارد مرحله جدي شود.
افشين يداللهي ترانه‌سرای چیره‌دست مسافر این سال پرمسافر شد
پس از مرگ ناگهاني علي معلم، منتقد و تهيه‌کننده سينما و نيز خسرو شجاع‌زاده، بازيگر تلويزيون و تئاتر روز گذشته سومين خبر ناگوار روزهاي پاياني سال به فوت افشين يداللهي اختصاص داشت.