انفجار تروریستی در منچستر انگلیس
پلیس انگلیس اعلام کرد بر اثر انفجار در سالن منچستر «آرنا» که در آن کنسرت اجرا می‌شد، ۲۲ نفر کشته و حدود ۵۰ نفر زخمی شده‌اند. این انفجار هنگامی رخ داد که گروهی از جوانان شرکت‌کننده در این کنسرت، در حال ترک سالن بودند.
انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر-5
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر از صبح امروز جمعه با حضور گسترده مردم در مسجد قبا و حسينيه ارشاد در حال برگزاری است.
انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر-4
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر از صبح امروز جمعه با حضور گسترده مردم در مسجد لرزاده در حال برگزاری است.
انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر-3
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر از صبح امروز جمعه با حضور گسترده مردم در حسینیه جماران در حال برگزاری است.
انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر-2
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر از صبح امروز جمعه با حضور گسترده مردم در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی در حال برگزاری است.
انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر-1
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر از صبح امروز جمعه با حضور گسترده مردم در مسجد النبی محله نارمک در حال برگزاری است.
حضور رهبر معظم انقلاب در پای صندوق رای
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز با حضور در حسینیه امام‌خمینی(ره) در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.
نشست خبري سيد مصطفي ميرسليم
نشست خبري كانديداي دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري، سيد مصطفي ميرسليم صبح امروز برگزار شد.