دیدار رهبرانقلاب با جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی استان‌های یزد و همدان
جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی استان‌های یزد و همدان، صبح امروز (دوشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
جلسه بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم
چهارمین روز جلسه علنی بررسی صلاحیت و برنامه‌های وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم در مجلس شورای اسلامی روز شنبه 28 مرداد به ریاست علی لاریجانی رئیس مجلس برگزار شد. در این جلسه نمایندگان پیرامون برنامه های عباس آخوندی، محمد شریعتمداری و سید عباس صالحی وزرای پیشنهادی برای راه و شهرسازی، صنعت و معدن، و فرهنگ و ارشاد اسلامی به بحث و گفت‌وگو پرداختند.
تجمع براي ابراز همدردي با كشتار شيعيان در ميزااولنگ افغانستان
عصر امروز جمعي از دانشجويان براي ابراز همدردي با كشتار شيعيان در ميزااولنگ افغانستان، در مقابل سفارتخانه اين كشور در تهران تجمع كردند.
دیدار نخست‌وزیر عراق با رهبر انقلاب
آقای حیدر العبادی نخست‌وزیر عراق و هیأت همراه، عصر امروز (سه‌شنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
دیدار خانواده‌های شهدای مرزبان و مدافع حرم با رهبر انقلاب
در بیست و سومین روز از ماه مبارک رمضان، جمعی از خانواده‌های شهدای مرزبانی سپاه، ارتش و نیروی انتظامی به همراه جمعی از خانواده‌های شهدای مدافع حرم و وزارت اطلاعات، عصر دیروز(یکشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
دیدار مسئولان نظام با رهبر معظم انقلاب
در هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان، سران قوا، مسئولان و کارگزاران نظام، جمعی از مدیران ارشد دستگاه‌های مختلف و عناصر فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.