با کنار رفتن امید نمازی از جمع مربیان لیگ برتر، تعداد مربیان استعفا داده یا برکنار شده از این مسابقات در هفته دوازدهم به عدد ۵ رسید که برخی از این تغییرات به نفع تیم‌ها بوده است.
تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی در دیداری دوستانه برابر استرالیا، قهرمان دوره قبل جام ملت‌های آسیا به تساوی یک بر یک رضایت داد.
نماینده وزن 81- کیلوگرم ایران و دارنده مدال طلای جهان در نخستین مبارزه خود در رقابت‌های جودوی گرندپری هلند برابر حریف نه چندان مطرح خود از بلغارستان شکست خورد و حذف شد.
گفت وگوی جوان آنلاین با سرمربی امید کشتی فرنگی درپی کسب نتایج ضعیف در رقابتهای جهانی
رقابت های کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان در حالی به پایان رسید که کشتی گیران جوان کشورمان با کسب۴ مدال برنز ، جایگاهی بهتر از ششمی قرار نگرفتند. گرجستان، روسیه و ترکیه به ترتیب در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند .این دوره از رقابتها که به میزبانی بخارست پایتخت رومانی برگزار شد، شاگردان جمشید خیرآبادی مربی با اخلاق کشورمان ۴ مدال برنز توسط مهدی محسن‌نژاد در ۶۰،مهدی ابراهیمی در ۸۲،علی‌اکبر حیدری در ۹۷ و علی‌اکبر یوسفی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم و یک عنوان پنجمی میثم دلخانی در وزن ۶۳ کیلوگرم کسب کردند.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح
در حالی که سامان قدوس برای بازی با توباگو به تیم ملی دعوت شده بود این بازیکن به دلایلی نتوانست به ایران بیاید. بعدا شنیده شد قرار است در بازی با ونزوئلا به دوحه برود تا این شایعه قوت بگیرد که او به خاطر مشکلات سربازی نمی تواند به ایران تردد کند.
بهمن عسگری کاراته‌کای طلایی ایران در گفت‌و‌گو با «جوان»:
قهرمان زحمتکش کاراته مزد زحماتش را در مسابقات جهانی مادرید با کسب مدال طلا گرفت.
گفت‌وگوی «جوان» با شهرام هروی سرمربی موفق تیم ملی کاراته
کاراته ایران در سه دوره اخیر مسابقات جهانی فوق‌العاده ظاهر شده است. جهان به کاراته ایران احترام می‌گذارد، چراکه ما با سبک ایرانی به این افتخارات رسیدیم؛ درست مانند ژاپن که سبک خاصی برای خود دارد.
وین رونی برای همیشه از تیم ملی انگلیس خداحافظی کرد. تیم ملی انگلیس در دیداری دوستانه برابر امریکا صف آرایی کرد و با سه گل از سد یانکی‌ها گذشت.
فریدون حسن
یک هفته پس از حضور پرشور هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برای تماشای دیدار تیم‌شان مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن، دیدن سکو‌های خالی از تماشاگر استادیوم آزادی در غروب پنج‌شنبه و در بازی تیم‌های ملی ایران و ترینیداد و توباگو بیانگر واقعیت‌های تلخی بود.
تلاش‌های رئیس فدراسیون سرانجام نتیجه داد
تلاش‌های بی‌وقفه تاج برای ادامه خدمت به فوتبال سرانجام نتیجه داد و او توانست پایانی خوش برای داستان بازنشستگی‌اش بنویسد.
۲