گفت: وگوی "جوان آنلاین" با پدیده ۷۹کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد
رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در حالی در کرمانشاه برگزار شد که این مسابقات آزمون خوبی برای کشتی گیران و شناخت کادر فنی به حساب آمد تا نقاط ضعف و قوت شناسایی شود. سی و نهمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در حالی با حضور ۱۰ کشور در کرمانشاه برگزار شد و ایران در سبک وزن حرفی برای گفتن نداشت هر چند در این دوره پدیده‌ای، چون بهمن تیموری وزن ۷۹ کیلوگرم، مورد توجه کارشناسان قرار گرفت.
پینگ‌پنگ‌بازان ایران با شکست برابر حریفان خود از تور جهانی پرتغال حذف شدند.
سهراب مرادی قرار است توسط متخصصان دیگری هم مورد معاینه قرار گیرد و در نهایت پس از جمع‌بندی نهایی در مورد درمانش تصمیم‌گیری شود.
سرمربی تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با یک نشریه آلمانی از بازی حساس با تراکتورسازی و شرایطش در فوتبال ایران سخن گفت.
«شاهین ایزدیار» عضو تیم ملی شنای معلولان:
عضو ۲۵ ساله تیم ملی شنای معلولان و ستاره پاراآسیایی ایران گفت: در شرایطی که بیگانگان سعی در ناموفق جلوه دادن اهداف و آرمان‌های انقلاب و بی انگیزه کردن نسل جوان ما دارند، برنامه ریزی برای معرفی جوانان موفق بهترین راه الگوسازی برای نسل‌های جدید انقلاب است.
یک پیشکسوت تیم ملی و پرسپولیس معتقد است فدراسیون فوتبال باید از بین مربیان ایرانی همچون دایی، قلعه نویی و گل محمدی برای تیم ملی سرمربی انتخاب کند.
سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: مسابقات کیش در مسیر هدف تیم ملی قرار دارد و اصل هدف‌گذاری ما مسابقات قهرمانی جهان است.
هفته بیست و پنجم لیگ برتر والیبال با انجام ۶ دیدار در شهر‌های مختلف کشور برگزار شد که تیم‌های پیکان، شهرداری ارومیه، فولاد سیرجان و سایپا مقابل رقبای خود به برتری رسیدند و در نهایت هشت تیم راه یافته به پلی‌آف مشخص شدند.
هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال
در ادامه هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال امروز سه بازی در شهر‌های مختلف کشور برگزار می‌شود که در حساس‌ترین بازی در تبریز، تراکتورسازی میزبان تیم استقلال تهران است. دیدروز در نخستین دیار هفته پرسپولیس با دو گل از سد استقلال اهواز گذشت و پدیده هم برابر صنعت نفت آبادان به تساوی بدون گل رسید.
فريدون حسن
این روز‌ها که فوتبال ملی و باشگاهی تقریباً بی‌سرو سامان‌تر از هر زمان دیگر اداره می‌شود، بیایید یک برنامه‌ریزی خوب برای خودمان در نظر بگیریم. اصلاً بیایید یک الگو معرفی کنیم، کسی چه می‌داند شاید به چشم یکی از مسئولان ورزش آمد، خدا خواست و فوتبال کشور برای یک‌بار هم که شده، درمان شد و در مسیر پیشرفت قرار گرفت.
۲