سخنگوی شورای فنی کشتی آزاد با بیان اینکه ترکیب نهایی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های جهانی مجارستان، ۱۵ روز مانده به برگزاری این رقابت‌ها اعلام می‌شود،گفت: شورای فنی برای انتخاب نفرات نهایی فاکتورهای مختلفی را مورد بررسی قرار می‌دهد.
جان توشاک سرمربی ولزی تراکتورسازی تبریز بامداد روز دوشنبه، این شهر را به مقصد ترکیه ترک کرد تا شائبه‌ی پایان همکاری او و تراکتورسازی مطرح شود.
گفت وگوی "جوان آنلاین" با سریعترین مرد عمودی جهان به بهانه کسب مدال طلای جهان در اتریش
وقتی به کارنامه حرفه ایش نگاه می اندازیم ، باورمان نمی شود این پسر صخره ای در رشته ای که در ایران پیشینه ای ندارد و زیاد شناخته نشده نیست ،بتواند در سن ۲۴ سالگی ۲۴ مدال رنگارنگ در مسابقات بین المللی جام جهانی، قهرمانی آسیا، ‌بازی های آسیایی کسب کرده باشد. سریعترین مرد عمودی جهان که ملفب به پوزپلنگ آسیاست فقط مدال المپیک را در کارنامه حرفه ایش کم دارد و می خواهد در المپیک ۲۰۲۰ توکیو آن را هم صاحب شود.
فریدون حسن
این روز‌ها بحث رقم قرارداد کارلوس کرش، سرمربی تیم ملی فوتبال و میزان دریافتی او یکی از اصلی‌ترین سوژه‌های خبری است. طی چند روز گذشته میزان دریافتی کرش به صورت سالانه، ماهانه، هفتگی، روزانه و حتی ساعتی مورد توجه قرار گرفته است.
ادامه واکنش‌ها به تأیید قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در ورزش
تأیید قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان همچنان خبرساز است و در ورزش هم مانند دیگر بخش‌ها، مدیرانی که مشمول این قانون می‌شوند، کم‌کم باید برای تحویل دادن صندلی ریاست‌خود آماده شوند.
کار سخت پرسپولیس و استقلال از تهران تا دوحه
دور برگشت رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در حالی امروز برگزار می‌شود که پرسپولیس در آزادی میزبان الدحیل است و استقلال در دوحه مهمان السد. دیدار‌های حساسی که پیروزی نماینده‌های ایران در آن می‌تواند فینالی کاملاً ایرانی و دربی آسیایی سرخابی‌های تهران را به دنبال داشته باشد.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در حالی بدون قرارداد به کارش در این تیم ادامه می دهد که تامین نشدن منابع ارزی برای ادامه کار وی و آماده سازی تیم ملی بزرگترین دغدغه فدراسیون فوتبال است.
۲