گسترش پوشش تصويري رخداد‌هاي مهم خبري در تلويزيون
تغيير تاكتيك شبكه خبر در نحوه پوشش خبر‌ها و ارسال گزارش‌هاي خبري زنده باعث شده اين شبكه از موضع انفعالي كه چندين سال به آن مبتلا بوده است، فاصله بگيرد.
در دهه محرم فاطمی نیا به شبکه چهار می آید
شبکه چهار سیما برای ماه محرم ویژه برنامه های گسترده ای را تدارک دیده است و در دهه اول محرم آنها را روی آنتن می برد. برنامه های «اسطوره سوگ، وارث، مجموعه سخنرانیهای مذهبی دانشمند فرزانه حجت الاسلام فاطمی نیا،آیات عظام مهدوی کنی، جوادی آملی، مصطفوی و علامه جعفری، مستند های شاخص و ...» از جمله برنامه های این شبکه است.
«آوایی که عتیقه شد» در دو قسمت زندگی و آثار خسرو سینایی را از نگاه منوچهر طیاب، حمید فرخ نژاد، مهدی احمدی و دیگر هنرمندان و خانواده او مرور می کند.
به مناسبت بزرگداشت روز حافظ " نمایش رادیویی "باران و سنگ خارا " از رادیو نمایش پخش می شود.
ویژه های شبکه قرآن سیما در محرم
با نزدیک شدن به آغاز ماه محرم ویژه برنامه های شبکه قرآن سیما در این ایام مشخص شد.
وودی آلن که همیشه سعی کرده زندگی خصوصی اش را از چشم های کنجکاو پنهان نگه دارد برای نخستین بار اجازه داده دوربینی از زندگی او و فرایند خلاقه را به تصویر بکشد.
در برنامه امشب پایش رییس اتاق بازرگانی صنایع و معادن ایران، آقای محسن جلال پور با حضور در استودیو برنامه درباره برنامه های خود در اتاق ایران با بینندگان گفتگو می کند.
اعتراض به شباهت «نقد چهار» به «هفت»
آغاز پخش برنامه تلويزيوني «نقد چهار» كه يك روز در هفته را به سينما اختصاص مي‌دهد، انتقادهايي را درباره كپي بودن آيتم‌هاي برنامه از هفت شبكه 3 در پي داشت.
۵