برنده باش به مجری‌گری محمدرضا گلزار در مسیری حرکت ‏می‌کند که بیش از فراهم کردن مجال برای محک خوردن اطلاعات عمومی شرکت‌کننده‌ها، به محلی ‏برای نمایش عریان فقر، استمداد و رفتار‌هایی با شائبه غلیظ ریاکاری و در بوق کردن خیرات و مبرات ‏تبدیل شده است.
دو راه بیشتر نداشتیم یا باید سکانس‌هایی را که نیما فلاح به سحرولد بیگی دست می‌زند را حفظ می‌کردیم و یا سکانس‌ها را حذف می‌کردیم ما تصمیم گرفتیم سکانس‌ها را حفظ کنیم به همین خاطر تصمیم گرفتیم تذکری زیر نویس کنیم که در آن قید شود این دو زن وشوهر هستند تا کار تولید شده سانسور نشود!
دربرنامه امشب «اسرتنا» شبکه الکوثر موضوع اشتغال زنان ، پیامدها و ضرورت یا عدم ضرورت آن مورد مطالعه قرار می گیرد .
مجری و کارشناس برنامه «تاریخ وسینما» در انتقاد از فیلم «میراث دار» با مضوع زندگی عمر خیام گفت: کارگردان این اثر یک ایرانی است، اما بهتر بود که به جای صحنه‌پردازی درباره خیام بیشتر مطالعه می‌کرد.
در برنامه امشب «مع المشادین» شبکه الکوثر «یوسف صیادی» بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون حضور می‌یابد.
مستند «روزی روزگاری آناتولی» به کارگردانی تورج کلانتری پس از پایان فیلمبرداری مراحل پایانی فنی خود را طی می‌کند.
برنامه کیوسک شب گذشته (۱۷ آذر) با اجرای احسان عبدی پور روی آنتن شبکه سه سیما رفت. در این قسمت از برنامه در میزگردی با حضور علی عطشانی، کاظم راست گفتار و محمدتقی فهیم به بررسی سینما کمدی روز ایران پرداخته شد.
جبار آذین، منتقد و مدرس سینما در گفت و گو با «جوان آنلاین»:
با وجود اینکه سال هاست جای تولید و پخش مجموعه‌های درجه یک، استاندارد، با محتوا و ارزشمند در تلوزیون خالی است، این روز‌ها سریال فاخری تحت عنوان «بانوی عمارت» به کارگردانی عزیزالله حمید نژاد در حال پخش از تلوزیون است.
خسرو معتضد در برنامه «تاريخ و سينما» مطرح کرد
خسرو معتضد پژوهشگر تاریخ در نقد فیلم سینمایی «اسکندر» گفت: این فیلم را دو بار تماشا کردم، اما اصلا هیچ صحبتی از تخت جمشید، کشتار ۱۰ هزار ایرانی، جنایات و آدمکشی‌های اسکندر ندیدم.
آسیب‌شناسی منطقی که محمدرضا گلزار به جامعه می‌آموزد
«گزینه صحیح را از بین گزینه‌های موجود انتخاب کن و رؤیای خود را محقق‌ساز» این منطقی است که آخر هر هفته محمدرضا گلزار برای‌مان تجویز می‌کند.
۲