اکبر نصراللهی استاد ارتباطات گفت: شبکه «ایران اینترنشنال» در ماه‌ها و هفته‌های اخیر به ستاد جنگ رسانه‌ای سعودی‌ها، غرب و ترامپ تبدیل شده است.
محمدرضا گلزار مجری برنامه برنده باش، درباره برخی حواشی این برنامه با اجرای خود توضیحاتی ارائه داد.
پخش برنامه آموزشی «آشپزی مدرن» با اجرای سامان گلریز برای آشنایی هر چه بیشتر بینندگان حوزه بالکان با آداب و رسوم ایرانی اقدام جدید دست اندرکاران کانال بالکان شبکه جهانی سحر است.
«شیخ عبدالسلام محمد عبدالله» به عنوان حافظ قرآن و عالم دینی که مطالعات عمیق و گسترده‌ای در زمینه مذاهب و ادیان در موسسات معتبر و مختلف دینی انجام داده است میهمان و موضوع برنامه «الموعد» شبکه الکوثر است.
به مناسبت ایام وفات پیامبر اکرم (ص) و شهادت امامان حسن مجتبی (ع.) و علی بن موسی الرضا (ع.) مجموعه سخنرانی همراه با داستان سرایی و شعرخوانی در برنامه «مصابیح الدجی» شبکه الکوثر بر روی آنتن می‌رود.
سریال تلویزیونی «مینو» به کارگردانی امیرمهدی پور وزیری از سوم آذر ماه هر شب روی آنتن شبکه یک می‌رود.
شاهین ایزدیار در شبکه العالم:
پرافتخاترین ورزشکار بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا امروز مهمان برنامه ورزشی «صباح جدید» شبکه العالم بود.
گفت و گوی «جوان آنلاین» با بازیگر سینما و تلویزیون درباره دور جدید تحریم‌ها علیه ایران
علی سلیمانی، بازیگر سینما و تلویزیون معتقد است که تحریم‌های آمریکا علیه مردم ایران فقط توانسته مردم ایران را همدل‌تر و متحدتر کند و ترامپ اگر بخواهد با زورگویی با مردم ایران پیش برود حتما شکست خواهد خورد.
برنامه «تاریخ و سینما» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی ایزد مهرآفرین و اجرای خسرو معتضد از شنبه ۱۲ آبان روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود.
از چند روز مانده به ماه محرم شهر و مردمانش برای ادای دین به صاحب این ماه آماده میشوند تا به دریای معرفتی وصل شوند که از منیت خارج شوند و در جمع به هیچکس برسند هر کدام به نوعی یا به شیوه‌ای مثل نذری دادن طعام، کار خیر انجام دادن، برپایی تکیه و هیات، زدن پارچه سیاهی بر درب منزل و پوشیدن لباس مشکی برتن و..... سعی میکنن معرفت خود را به آل الله اثبات کنند.
۲