سریال «دلدادگان» هر چه در فصل اول و دوم رشته کرده بود در فصل سوم پنبه کرد تا با موجی از انتقادات مواجه شود. روند غیرمنطقی داستان و بازی‌های باسمه‌ای بازیگران از «دلدادگان» ترکیبی از یک سریال هندی با ته مایه‌های ژانر‌های مختلف اکشن و جنایی ساخت.
شب گذشته آخرین قسمت سریال پر مخاطب «دلدادگان» پخش شد. پایان بندی بد و دور از انتظار، باعث شد اعتراضات زیادی از سوی مخاطبان در فضای مجازی به این سریال صورت بگیرد. پس از این انتقادات بابک کائیدان یکی از نویسندگا ن. سریال با انتشار یادداشتی درباره این پایان بندی و شایعه سانسور تلویزیون توضیح داد. این در حالی است «شاهرخ استخری» بازیگر نقش «هاتف» این پایان بندی را به دلیل عدم حضور خانم پانته‌آ بهرام در سکانس نهایی، عنوان کرد و نوشت: «خانم بهرام کاش می‌مانید تا سریال با پایان بندی دیگری تمام میشد».
پیمان جبلی معاون برون مرزی رسانه ملی اعلام کرد که حدود ۶ نفر از مدیران ارشد شبکه‌ها و کانال‌های معاونت برون مرزی صداوسیما شامل قانون منع به کارگیری بازنشستگان می‌شوند.
موضوع قیام امام حسین (ع) و ادامه دهندگان راه آن حضرت موضوع این هفته برنامه «مسائل و حلول» شبکه الکوثر است.
سلبریتی‌زدگی معضلی است که برخی برنامه‌های تلویزیونی را بار‌ها طی یکی دو سال اخیر درگیر خود کرده است. در تازه‌ترین مورد یک بازیگر سینما و تلویزیون بدون آنکه با واکنش خاصی از سوی مجری برنامه مواجه شود از لذت‌بخش بودن خودکشی و بزرگ کردن گربه به جای بچه سخن گفته است.
مهم‌ترین رویداد‌های جهان و منطقه و ترند‌های شبکه‌های اجتماعی در برنامه «هاشتاغ» (هشتگ) شبکه العالم بررسی می‌شود.
 نمایش «خورشید کاروان»، لقب پرتکرارترین نمایش ایران را که هر سال در ماه صفر اجرا می‌شود، از آن خود کرده است. این نمایش نخستین بار در سال 1369 روی صحنه رفت و تا به امروز، پای ثابت ایام محرم و صفر بوده است.
جدیدترین اخبار فناوری اطلاعات در برنامه «سیغنال» (سیگنال) شبکه العالم مورد بررسی قرار می‌گیرد.
شبکه الکوثر به مناسبت اربعین امام حسین (ع) با دعوت از مخاطبان خود مسابقه عکس برگزارمی کند.
برنامه «من طهران» شبکه العالم امشب با رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به گفت و گو نشسته است.
۴