رئیس جامعه راهنمایان کشور:
رئیس جامعه راهنمایان کشور می‌گوید، سیاست و برنامه اساسی برای توسعه گردشگری وجود ندارد و این صنعت در کشور معلق میان زمین و هواست.
یک سال برای برگزاری جشنواره مقاومت در قد و قواره جهانی فرصت باقی است
سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی مقاومت خواستار برگزاری سالانه این جشنواره مهم فرهنگی شد. این جشنواره کمتر از یک سال برای برگزاری دوره شانزدهم وقت دارد؛ فرصتی کوتاه، اما مغتنم برای برنامه‌ریزی که شاهد یک جشنواره در قد و قواره جشنواره‌های مهم سینمایی باشیم.
طی پیامی از سوی مشاوران و روانشناسان رفسنجان صورت پذیرفت:
جمعی از فعالین فرهنگی و مشاورین شهرستان رفسنجان در پی اقدام معاونت بهداشت این شهرستان جهت برگزاری کارگاه‌های جلوگیری از آسیب‌های خانوادگی با صدور پیامی از دکتر جمال زاده و همکارانشان تشکر کردند.
شهرام کرمی، در افتتاحیه برگزیدگان تئاتر استان‌ها:
تئاتر اهرم بسیار خوبی برای شکل دادن به خیلی مسائل است، درباره این اهرم قدرتمند نباید با ناامیدی صحبت کنیم.
شماری از مقامات نظامی در پشت صحنه سریال «سرباز» حضور یافته و درباره اهمیت سربازی رفتن صحبت کردند.
گفت‌وگوی «جوان» با بازاری نفوذی بین مبلغان تبشیری
مصطفی حجه‌فروشان متولد ۱۳۲۶ بازاری کهنه‌کار و قدیمی از صنف خراز‌های اصفهان است که تحصیلات ابتدایی خود را از مکتبخانه شروع کرد، اما با ورود به مدرسه به‌خاطر هوشی که داشت با توجه به قوانین آن زمان توانست چند کلاس را به‌صورت جهشی بگذراند.
بیژن بیرنگ:
بیژن بیرنگ می‌گوید: من اصلاً گلایه دارم که چرا آنقدر اصرار داریم با سلبریتی‌ها بنشینیم و صحبت کنیم؟ چرا آنقدر رسانه باعث می‌شود این سلبریتی‌ها معروف‌تر شوند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد که طی رایزنی‌های انجام شده با مدیریت شهری وضعیت پیرامون مجموعه تئاتر شهر طی یک ماه یا حداکثر ماه‌های آینده بسامان می‌شود.
در پاسداشت هنر متعهدانه احمدرضا دالوند
مسعود نجابتی دبیر کل پنجمین جشنواره هنر مقاومت با انتشار دلنوشته‌ای برای مرحوم احمدرضا دالوند که در سال‌های اخیر به جرگه هنرمندان متعهد و وفادار به هنر انقلاب اسلامی پیوسته بود، واکنش نشان داد.
مرتضی شهریاری در گفت‌وگو با «جوان» مطرح کرد
مرتضی شهریاری۳۱ ساله کارشناس مدیریت فرهنگی برنامه‌ریزی قرآنی است که اکنون در معاونت فرهنگی شرکت متروی تهران مشغول به کار است.
۴