بعد از تذکر رئیس سازمان صداوسیما به دو شبکه تلویزیونی برای استفاده از سلبریتی‌ها، شبکه پنج سیما مجری برنامه «جشن رمضان» را تغییر داد.
اولین مواضع حسین انتظامی درباره مسایل روز سینمای ایران
حسین انتظامی بعد از گذشت حدود هفت ماه از قبول مسولییت در سازمان سینمایی امروز در اولین نشست رسانه‌ای خود مقابل خبرنگاران قرار گرفت و به سوال ْآنها پاسخ داد
مطالبات رهبر انقلاب از شاعران انقلاب و مدیران فرهنگی
بیانات راهبردی رهبری در زمینه فرهنگ و ادبیات در حکم نقشه راهی است که مدیران دغدغه‌مند انقلاب اسلامی برای تحقق آن در «گام دوم انقلاب» باید گام‌های بلندتری بردارند.
تصویری از مسعود ده‌نمکی را در مراسم ختم بهنام صفوی خواننده فقید موسیقی پاپ، ببینید.
 به دنبال پایان جنجالی سریال «بازی تاج و تخت»، سریال تخیلی «نیروی اهریمنی‌اش» با اقتباس از رمان پرفروش «فیلیپ پولمن به عنوان پروژه بزرگ بعدی شبکه HBO پخش خواهد شد.
حسین موفق خواننده معروف دهه ۵۰ دارفانی را وداع گفت.
کوروش زارعی:
خانه سینما حرکتی مخالف سیاست‌های فرهنگی کشور دارد و با انتخاب معتمد‌آریا فقط مشکلات را پیچیده‌تر می‌کند.
در رونمایی از فیلم جدید با نام «ببخشید جا ماندی» در «کن» مطرح شد
جدیدترین فیلم کن لوچ کارگردان بریتانیایی با عنوان «ببخشید جا ماندی» در بخش رقابتی جشنواره فیلم کن به نمایش درآمد.
سخنان رئیس‌جمهور در دیدار با جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر نشان می‌دهد که ایشان همچنان روی هنرمندان به عنوان افرادی که در خط مقدم تبلیغات هیجانی و کاذب جریان‌های سیاسی قرار دارند، حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند.
فروش سینما‌ها با آغاز ماه رمضان ۳۰ درصد افت کرد
کاهش ۳۰ درصدی فروش سینما‌ها با آغاز ماه مبارک رمضان و شروع ناامیدکننده اکران ماه رمضان باعث اعتراض سینمادار‌ها شده است. به اعتقاد مالکان سالن‌های سینما و البته پخش‌کنندگان فیلم، برنامه‌ریزی اشتباه شورای صنفی نمایش باعث این وضعیت شده است؛ موضوعی که غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفت‌وگو با «جوان» آن را رد می‌کند.
۴