خـواننـده موسیقـی انقـلابی در تشـریح تـازه‌تریـن فعـالیت‌هـای خود از انتشـار یک قطعـه نوروزی با مـوضـوع مناطـق عملیـاتی جنـوب و اجـرای چند قطعـه در این منـاطـق خـبر داد.
آدام کورتیس در مستند جدید بی‌بی‌سی با عنوان هایپرنرمالیزیشن به ابهامات زمانی امروز دنیا می‌پردازد و می‌گوید مقدماتی که باعث فروپاشی امپراطوری رم و شوروی شد امروز در امریکا وجود دارد.
نگاهی به فیلم «رضا» ساخته علیرضا معتمدی
«رضا» اولین فیلم سینمایی علیرضا معتمدی در نگاهِ اول یک فیلم جمع و جورِ هنری محسوب می‌شود. اساساً از فیلم «رضا» نمی‌شود توقع قصه گویی داشت چراکه در این گونه از فیلم‌ها فرم نقش بسزایی دارد. «رضا» یک فیلم شخصیت محور و یک اثر مردانه است و خودِ معتمدی شخصیت «رضا» را بازی کرده است. تمرکز و نگرش و قالب اصلی فیلم کندوکاو دنیای ذهنی مردانه است.
پس از پخش آخرین قسمت سریال «لحظه گرگ و میش» که نتوانست رضایت اغلب مخاطبان این سریال را جلب کند، رسانه ملی به تدریج با نزدیک شدن ایام نوروز ۹۸ سریال‌ها و برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده تا در یکی از بهترین ایام جذب مخاطب میزبان خانه‌های ایرانی باشد و در رقابت با ماهواره خود را محک بزند.
تیکه پرانی محسن تنابنده به جشنواره جام‌جم
کارگردان سریال تلویزیونی پایتخت طی یادداشتی در صفحه اینستاگرامش، جشنواره جام‌جم را به مجلس ترحیم و جوایز آن را به خرمای ختم تشبیه کرد.
سعید خانی مدیرعامل شرکت «خانه فیلم» عنوان کرد که «متری شیش و نیم» ساخته سعید روستایی به دلیل انجام برخی اصلاحات و کار‌های فنی از روز یکشنبه روی پرده می‌رود.
به بهانه ۶ سالگی شبکه آی فیلم انگلیسی
۶ سال از تاسیس کانال انگلیسی آی فیلم می‌گذرد. رسانه‌ای که در راستای اهداف و ماموریت‌های شبکه مادر خود یعنی آی فیلم، سریال‌ها و فیلم‌های ایرانی را به زبان انگلیسی پخش می‌کند. در واقع هدف این شبکه دوبله حرفه‌ای فیلم‌ها و سریال‌های فاخر ایرانی به زبان انگلیسی با هدف شناساندن فرهنگ، تمدن و تاریخ ایران زمین به مردم سایر نقاط دنیا است.
معاون وزیر ارشاد:
معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از افزایش یارانه مطبوعات در سال آینده خبر داد.
نگاهی به حواشی حرف‌های مجریان «۹۰» و «برنده باش» در اختتامیه جشنواره جام جم
بر خلاف موج سواران فضای مجازی، معتقدم محمدرضا گلزار در اختتامیه جشنواره جام جم کار عجیبی انجام نداده و حرف غریبی نزده که سزاوار این همه انتقاد و حتی دشنام باشد. لطفا عجله نکنید. دلایلم را عرض می‌کنم خدمتتان.
قاچاق کتاب همچنان یکی از بزرگ‌ترین معضلات حوزه نشر است و فعالان این عرصه در حال دست و پنجه نرم کردن با آن هستند. دستگیری متهم اصلی قاچاق شاید گامی در جهت حل این معضل باشد.
۴