پروژه سینمایی جدید «اوج» معرفی شد
بعد از نگارش کتاب و تولید فیلم مستند، این بار داستان اسارت ۲۳ نوجوان ایرانی در دوران دفاع مقدس، در قالب فیلم سینمایی روایت می‌شود.
برخی رسانه‌ها از تصمیم توزیع «خانه پدری» در شبکه نمایش خانگی خبر دادند
یک کانال سینمایی به نقل از روزنامه هفت صبح مدعی شد فیلم توقیفی «خانه پدری» کیانوش عیاری قرار است در شبکه نمایش خانگی توزیع شود.
مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس عنوان کرد
مدیرعامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس جوان‌گرایی و تولید آثار سینمایی، کوتاه و بلند را از جمله اهداف مسابقه «چهل سال چهل فیلم» عنوان کرد.
آسیب‌شناسی «جوان» از سینمای دفاع مقدس
بسیاری از آثار دفاع مقدس نتوانستند شمایل مناسبی از رزمندگان ارائه دهند. شهیدان همت، زین‌الدین و هزاران شهید با آن همه ویژگی‌های منحصر به فرد هیچ‌گاه در قاب سینمای پرمدعا جای نگرفتند
فیلم سینمایی «بیست و سه نفر» تازه‌ترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج به کارگردانی مهدی جعفری ساخته می‌شود.
یادداشتی بر فیلم سینمایی «پشت دیوار سکوت» ساخته مسعود جعفری‌جوزانی
در پی حمله تروریستی تکفیری‌ها در اهواز و شهادت تعدادی از هموطنان کشورمان برخی از شاعران اشعاری را منتشر کردند.
خواننده باسابقه موسیقی ایرانی در تشریح دلایل کم‌کاری خود در ماه‌های اخیر، ضمن اشاره به کم توجهی مدیران و برخی از هنرمندان نسبت به پیشکسوتان، تأکید کرد که هیچ گلایه‌ای ندارد.
شبکه ایرانی ویژه کشور‌های فارسی زبان یکساله شد
آی‌فیلم ۲ اگر چه دیرهنگام، اما سرانجام توانست فیلم و سریال فارسی را برای هم‌زبان‌های ما در کشور‌هایی که همین زبان را صحبت می‌کنند، پخش کند. این کانال حالا چهارمین کانال از مجموعه کانال‌های شبکه آی‌فیلم است که از ۱۸ شهریور ۱۳۸۹ تاکنون پا به عرصه رسانه‌های بین‌المللی نهاده‌اند
حسن روانشید*
طول زندگی انسان‌ها اگرچه کوتاه است، اما بلندای خاطرات آن بی‌انتهاست و در این مسیر تنها صحنه‌های جاودان باقی می‌ماند که تار و پودشان بر اریکه قلب‌ها حکاکی شود.
۳