جواد محرمی
اسطوره‌کشی را که برنامه «اختیاریه» درباره مرحوم تختی به راه انداخته است، باید جفای به او و البته مردم دانست. واقعاً معلوم نیست این همه اصرار بر کیفیت مرگ یک قهرمان و پهلوان ملی که دستش از دنیا کوتاه است آن هم در یک برنامه تلویزیونی برای چیست؟
سینا واحد
ماه عظیم «رجب» با دو سپهر درخشان و نورافشان یکی از ماه‌های تکان‌دهنده و قدرت‌آفرین عاطفی، در عرصه شخصیت ملی ایران و ایرانیان است و توانسته است «هویت ملی» و «هویت دینی» ایرانیان را در یک نمایش تاریخی اعجاب‌برانگیز، در یک «یگانگی و یکرنگی» پرعطوفت حفظ کند
در قالب یک نشست صورت گرفت
از مستند «دورت بگردم ایران» با محوریت ایرانگردی خانواده‌ها و کودکان رونمایی شد.
حبیب کاووش تهیه‌کننده و کارگردان سینمای ایران شامگاه جمعه ۲۴ اسفند ماه درگذشت.
در پی خبر استقبال یک نمازگزار با عبارت «سلام برادر» از عامل حمله تروریستی نیوزیلند
طرح گرافیکی سلام و خوشامدگویی یکی از قربانیان حمله تروریستی نیوزیلند به عامل این حمله هنگام ورود وی به مسجد النور در بین شبکه‌های اجتماعی از جمله توئیتر همچنان دست به دست می‌شود و در صدر توئیت‌های پربازدید این شبکه قرار گرفته است.
همزمان در ایام نوروز 98 برگزار می‌شود
امسال اداره کل هنر‌های نمایشی وزارت ارشاد همزمان با نوروز برنامه‌هایی در شهر تهران و سراسر کشور دارد که محور این برنامه‌ها با عنوان «نوروز نمایش» برگزار می‌شود.
فاصله معنادار روزنامه‌های اصولگرا و اصلاح‌طلب در دریافت یارانه مطبوعات
پرداخت یارانه مطبوعات و توزیع آگهی‌های دولتی که قرار است کمکی به انتشار نشریات کاغذی باشد، به محلی برای امتیازدهی و امتیازخواهی تبدیل شده است.
رضا اسماعیلی، پژوهشگر ادبیات:
رضا اسماعیلی شاعر و پژوهشگر ادبیات در دومین سالگرد درگذشت افشین یداللهی شاعر و ترانه سرای نامی کشورمان، به تشریح توانمندی‌های ادبی وی پرداخت.
خـواننـده موسیقـی انقـلابی در تشـریح تـازه‌تریـن فعـالیت‌هـای خود از انتشـار یک قطعـه نوروزی با مـوضـوع مناطـق عملیـاتی جنـوب و اجـرای چند قطعـه در این منـاطـق خـبر داد.
آدام کورتیس در مستند جدید بی‌بی‌سی با عنوان هایپرنرمالیزیشن به ابهامات زمانی امروز دنیا می‌پردازد و می‌گوید مقدماتی که باعث فروپاشی امپراطوری رم و شوروی شد امروز در امریکا وجود دارد.
۳