گزارش «جوان» درباره فقدان تدریجی یک نسل پرستاره هنر دوبلاژ به بهانه درگذشت حسین عرفانی
روز گذشته حسین عرفانی هم از دنیا رفت تا دوبله ایران پیشکسوت دیگری را از کف بدهد و افسوسی دیگر بر دل مخاطبان و دوستداران دوبله برجای بماند و این نگرانی که هیچ دوره دیگری در آینده هنر کشور جایگزینی برای صدا‌هایی از این دست نخواهد داشت، بیش از پیش احساس شود.
توجیهات عجیب داروغه‌زاده برای نمایش چندین ساعت پلشتی در سریال «ممنوعه»
معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی در خصوص واکنش‌های به‌وجود آمده درباره محتوای مجموعه «ممنوعه» توضیحاتی ارائه کرد که بیشتر جنبه توجیه دارد. چنانچه او می‌گوید که صبر کنید! آنچه امروز می‌بینید مصداق اشاعه ابتذال نیست!
«حسین عرفانی» دوبلور پیشکسوت عرصه تلویزیون و سینما، امروز در سن ۷۶ سالگی، در بیمارستان دار فانی را وداع گفت.
آناهیتا همتی، بازیگر سینما و تلویزیون، در تازه‌ترین پست اینستاگرامی خود، بابت متنی جنجالی که آغاز این هفته منتشر کرده بود، عذرخواهی و بر مخالفت‌اش با کارهای تروریستی تاکید کرد.
قسمت‌های پایانی برنامه «وقتشه» کامران تفتی با میهمانان طوری صحبت می‌کرد که برخی از این صمیمیت مجری برنامه ناراحت شدند و ابوالفضل صفری از این رفتار عذرخواهی کرد.
اخیراً جشنواره تولیدات استانی سیما برگزار شد و برگزیدگان این رویداد مشخص شدند. یکی از بخش‌های مهم این جشنواره مربوط به اجرا‌های تلویزیونی بود. آقای «سید‌وحید سپهرتاج» متولد ۱۳۶۵ یکی از مجریان جوان صداوسیماست.
رئیس شورای شعر موسیقی ارشاد می‌گوید استعفای بهمنی را از رسانه‌ها شنیده است
سه روز پیش محمدعلی بهمنی از ریاست شورای شعر دفتر موسیقی وزارت ارشاد استعفا و دلیل آن را این مسئله اعلام کرد که دوست ندارد ترانه‌های ضعیفی که مجوز می‌گیرند به نام او تمام شود.
نتایج نظرسنجی مرکز پژوهش و سنجش افکار صدا و سیما در خصوص میزان بینندگان برنامه خندوانه نشان داد افزون بر ۶۵ درصد از مخاطبان تلویزیون در تهران برنامه خندوانه را تماشا کرده‌اند.
حسن روانشید، طی چهار سال گذشته توانست میانگین درج سرمقاله، یادداشت، پاورقی، نقد و اینفوگرافیک را از روزانه 2/1 مطلب به 8/2 ارتقاء بدهد که این امر در ۵ قاره دنیا بی‌نظیر است.
بزرگترین پرچم عزای حسینی در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تهران به اهتزاز درآمد.
۵