معاون وزیر کشور گفت: سالیانه ۱۷ هزار جانباخته و ۲۵۰ هزار نفر مجروح سوانح جاده‌ای را در کشور شاهد هستیم.
معاون فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با بیان اینکه ناوگان هوایی کشور متاثر از تحریم‌ها است گفت: شرکت فرودگاه‌ها در دوره‌ای که بحث برجام برقرار بود، اقدامات خوبی در بحث تامین تجهیزات و زیرساخت‌ها و ناوبری هوایی انجام شد و نیاز خاصی به‌تجهیزات خارجی نداریم.
رئیس‌جمهور گفت: کمک به زلزله زدگان کرمانشاه یک کار ملی بود؛ رسانه‌ها خدمات را تشریح کنند.
ضرب و شتم مأمور پلیس راه در جاده کازرون به شیراز تا سیلی خوردن افسر راهنمایی و رانندگی از نماینده مجلس در فرودگاه مهرآباد، توهین و زیر گرفتن افسر پلیس راهور توسط خودرو از پرونده‌های جنجالی است که پای آن‌ها به به غیر از رسانه‌ها و مطبوعات به فضای مجازی هم باز شد. اما سرانجام این پرونده‌ها به کجا رسید و رسیدگی به آن‌ها در چه مرحله قانونی قرار دارد.
وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه هر تصمیم و پروژه ملی باید یک پیوست سلامت داشته باشد، گفت: متاسفانه در حال حاضر در کشور پروژه های ملی پیوست سلامت ندارند.
معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران گفت: ایران مقام دهم حوادث دنیا را دارد و ما هر از چند گاهی شاهد حوادثی مانند سیل، زلزله و... در کشور هستیم که خسارات جانی و مالی وارد می‌کند.
رئیس مرکز ملی پرورش استعداد‌های درخشان و دانش‌پژوهان جوان گفت: دانش‌آموزان ایرانی در دوازدهمین المپیاد جهانی نجوم و اخترفیزیک (IOAA ۲۰۱۸) با کسب پنج مدال طلا، مقام اول جهان را کسب کردند.
مؤسسه تأمین درمان بسیجیان
فشار عصبی نه تنها باعث تغییرات خلقی می‌شود بلکه باعث افزایش احتمال ابتلا به بیماری‌ها از سرماخوردگی ساده گرفته تا بیماری‌های قلبی عروقی می‌شود
اقدام اخیر بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر قطع بیمه تکمیلی جانبازان و ایثارگران، باعث سردرگمی آن‌ها در مراکز درمانی و تعویق اقدامات درمانی جانبازان به دلیل اختلال در روند پذیرش در بیمارستان‌ها شده است.
کافه‌ای که قرار بود با حمایت ویژه مسئولان به الگویی موفق برای افزایش مشارکت‌های شهروندی افراد مبتلا به سندروم دان و اوتیسم و دیگر قشر‌های خاص جامعه تبدیل شود.
۲