همایش بانوی مبارز، بزرگداشت مرحومه مرضیه حدیدچی، برگزار می شود
در همایش بانوی مبارز با حضور رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از سردیس مرحوم مرضیه دباغ رونمایی می شود.
همسو با شعار‌های سخیف عناصر ضد انقلاب، در سطح شهر تهران بنر‌هایی دیده می‌شود که بر روی زمینه‌ای از رنگ بنفش نوشته شده است «از حجاب تا آزادی، ۴۵۰۰ تومان»!
با ابلاغ قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان فرصت ۶۰ روزه مدیران مشمول برای ترک پست آغاز شد
محسن هاشمی: منتظر نظر وزیر کشور درباره وضعیت افشانی در شهرداری پایتخت هستیم
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه یکی از سیاست‌های ابلاغی سازمان حج و زیارت این بوده است که هزینه تمام شده سفر حجاج کاهش پیدا کند، گفت: یکی از اقداماتی که به دنبال آن هستیم، رفتن به سراغ هتل‌های ارزان قیمت‌تر است.
شمار مردمی که امروز در مراسم تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی اهواز حضور پیدا کردند، آنقدر زیاد است که قابل تصور نبود.
پاییز هزار رنگ یکی از بهترین و زیباترین فصل‌ها برای گشت و گذار است. اما بهترین مقصد برای سفرهای پاییزی کجاست؟
ترمز، کلاچ، گاز، ترمز، کلاچ، گاز... این وضعیت صبح و عصر دیروز رانندگان تهرانی و بسیاری از شهرهای بزرگ دیگر کشور بود که در نخستین روز مهرماه شاهد ترافیک سنگین در خیابان‌ها و بزرگراه‌ها بودند.
مثلث دولت، مجلس و مدیریت شهری متساوی‌الاضلاع نیست!
در سال‌های اخیر بی‌توجهی دولت به مسائل و مشکلات شهر باعث شده تا کار به نامه‌نگاری با دولت و رئیس دولت کشیده شود. گویا رسیدگی به مشکلات ابرشهر تهران و سایر شهر‌ها همچون سنگ بزرگی است که کسی را یارای جابه‌جایی آن نیست. تکمیل شبکه حمل و نقل عمومی شهری که بستر بسیاری از مسائل و مشکلات شهری است حالا چرخ آن لنگ می‌زند
متخصصان بر این باورند نوسازی و احیای بافت‌های فرسوده در تهران و سایر کلانشهر‌ها تنها شامل نوسازی و بهسازی مسکن نمی‌شود بلکه نوسازی در شهر‌ها شامل یک رویکرد وسیع‌تر است...
در حالی که دولت قیمت پهنای باند را برای اپراتورها٣٠‌درصد ارزان‌تر کرده، اما این شرکت‌ها کاربران را مجبور به خرید اینترنت گران می‌کنند. اپراتور‌های تلفن همراه، در حالی به فکر جذب مشترکان هستند و از کوچک‌ترین ضعف رقیب برای تبلیغ خود استفاده می‌کنند که خودشان در عین حال و همزمان کمر به سوءاستفاده از مشترکان بسته‌اند. موضوعی که باعث شده تا برخی مشترکان خواهان پاسخگویی این اپراتور‌ها باشند. میزان حجم و بازه قیمتی به همراه نحوه فروش اپلیکیشن‌ها نیز در انحصار این اپراتورهاست. اینجا هم کاربران جز آنکه دنباله‌رو این شرکت‌ها باشند، راه دیگری ندارند.
۲