سیاست جدید وزارت بهداشت مبنی بر ممنوعیت ادامه تحصیل پیوسته پزشکان تا دوره فوق تخصص با واکنش جدی برخی از دانشجویان پزشکی مواجه شده است. جدا از واکنش دانشجویان، موضع‌گیری کارشناسان و صاحب‌نظران حوزه سلامت هم در برابر این موضوع ۱۸۰ درجه با یکدیگر فرق می‌کند؛ برخی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس معتقدند، این طرح موجب می‌شود تا پزشکان با کسب تجربه و دانش بیشتر وارد مقاطع تحصیلی بالاتر شوند و پخته‌تر عمل کنند و گروهی دیگر معتقد بودند با اجرای چنین طرحی ضمن ایجاد تعهدات تازه انگیزه نخبگان را برای تحصیل در رشته پزشکی می‌گیریم.
پاسخ تند قاضی به متهم پرونده پتروشیمی
دادگاه ششــم پتروشیمی آغاز و پایان مشترکی داشت! در آغاز دادگاه قاضی مسعودی‌مقام در واکنش به وثایق غیرواقعی محسن احمدیان به وی تذکر داد. این در حالی است که در پایان و پس از اعلام ختم جلسه ششم رسیدگی به پرونده، مجدداً در واکنش به اعتراض وکیل احمدیان گفت: اسناد شما اجاره‌ای است، این حرف‌ها و کار‌ها خوب نیست، ما کارشناسی انتخاب نمی‌کنیم که ۱۰ برابر قیمت بدهند، اسناد بنجل را در شعبه ما نمی‌توانید بیاورید!
در شرایطی که تنور شایعه درباره بارش باران‌های سیل آسا در خوزستان در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی حسابی داغ است، اما مراجعه به گزارش‌های رسمی هواشناسی حکایت از آن دارد که تا اواخر هفته جاری، جوی نسبتاً پایدار در این نقطه از کشور حاکم خواهد بود. با برقراری پایداری در اوضاع جوی رئیس سازمان مدیریت بحران هم از آغاز اقدامات برای جبران خسارات، بازسازی و ایمن‌سازی مناطق سیل‌زده خبر می‌دهد.
در اولین نشست خبری سخنگوی جدید قوه قضائیه مطرح شد
غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی جدید دستگاه قضا در اولین نشست خبری با اصحاب رسانه اظهارات خود را با تغییرات جدید دستگاه قضایی آغاز کرد و در این‌باره داشتن برنامه را رکن اول موفقیت یک مدیر در سطوح مدیریتی دانست که ریاست جدید قوه با برنامه این مسئولیت را عهده‌دار شده است.
بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای روز گذشــته تفاهمنامه همـکاری امضــا کردنــد.
مرد شیشه‌ای که از یکسال قبل به اتهام قتل پدرش در بازداشت به سر می‌برد با رضایت اولیای‌دم از قصاص فاصله گرفت.
بیمارستان‌های چین کلیه‌های زندانیان محکوم به اعدام را بدون رضایت آن‌ها برمی‌دارند.
با افزایش تعداد کاربران در فضای مجازی بسیاری از گدایان با عجز و ناله از کاربران شبکه‌های اجتماعی پول می‌گیرند! آن‌ها که دیگر نیازی به پوشیدن لباس‌های کهنه و پرسه در خیابان‌ها در سرمای زمستان و گرمای سوزنده تابستان ندارند، کافی است یک گوشی چینی و سیم‌کارت اعتباری داشته باشند و با خرید بسته اینترنتی وارد شبکه‌های اجتماعی مختلف شوند، آن‌وقت است که ماموریت‌شان را در فضای مجازی شروع می‌کنند و پول‌های کلانی به جیب می‌زنند.
سردار منتظرالمهدی سخنگو و معاون پیشگیری؛ فرهنگی ودرمان ستادمبارزه بامواد مخدر ریاست جمهوری شد
روز جمعه ۶ اردیبهشت ماه ۹۸ مراسم دعای ندبه در مسجد جامع شهرستان پلدختر برگزار خواهد شد.
۲