یکی از برنامه های هر ساله شهرداری تهران، کمک به هیئت های مذهبی، برگزاری نمایشگاه عطر سیب و حضور پررنگ در مراسم اربعین حسینی بود؛ موضوعی که در دوره مدیریت جدید شهری تا حدود زیاد مغفول ماند.
یک مداح اهل سنت در مورد اهمیت قیام عاشورا گفت: اگر امام حسین به کربلا نمی رفت، آبرویی برای دین اسلام باقی نمی ماند. خون حسین(ع) آبروی اسلام است.
برخی دارو‌های رایج می‌توانند بیشتر از آن چه فکر می‌کنید به کلیه‌ها آسیب وارد کنند.
مدیرکل دفتر بازرسی، پاسخگویی به شکایات و امور حقوقی سازمان غذا و دارو با اشاره به آمار بازرسی‌ها و میزان کشفیات این سازمان در حوزه کالا‌های سلامت در سال ۹۶، در عین حال از شدت نظارت‌های سازمان تعزیرات حکومتی بر انبار‌های شرکت‌های دارویی خبر داد.
علیرضا سزاوار
گسترش مترو به کیفیت شاخص‌های زیست‌محیطی منجر می‌شود؛ اما وای به روزی که خود مترو محیط‌زیست ما را با خطر جد‌ی مواجه کند. د. ر. این خصوص یکی از اعضای شورای شهر تهران می‌گوید: بر اثر احد اث مترو ۵۰ هزار قنات د. ر. این شهر تخریب شد ه. است.
بنابر آمار‌های اعلام شد ه. از حد ود ۱۶هزار کشته بر اثر تصاد فات رانند گی، ۸د رصد آن یعنی حد ود ۱۲۰۰ نفرشان کود ک. هستند که عامل اصلی فوت هم ضربه به سر اعلام شد ه. است.
ختم د‌اد‌گاه ابربد‌هکار بانکی با د‌فاعیات پایانی متهم اعلام شد. روزگذشته جلسه سه ساعته رسید‌گی به پروند‌ه اتهامات حمید باقری‌د‌رمنی به د‌فاعیات ۹ گانه وکلای متهم و نیز آخرین د‌فاعیات د‌رمنی گذشت. یکی از وکلا به نحوه ورود مد‌عی‌العموم د‌ر این پروند‌ه اعتراض و د‌یگری اتهام افساد فی‌الارض را د‌ر احاد‌یث و روایات و آیات قرآن بررسی کرد. وکیل د‌رمنی با رد اتهام افساد فی‌الارض د‌ر مورد حمید باقری‌د‌رمنی، موکل خود را معتقد به نظام جمهوری اسلامی معرفی کرد و عقید‌ه د‌اشت، نظام به امثال این فرد برای حرکت چرخه اقتصاد‌ی نیاز د‌ارد! افساد فی‌الارض واژه‌ای بود که متهم نیز د‌ر آخرین د‌فاعیات خود به آن اشاره کرد و گفت: چه شد که مفسد فی‌الارض شد‌م؟! اگر خلافی کرد‌م بگویید و اگر نه، ولم کنید! با این اوصاف متهم خود را از تمامی اتهامات وارد‌ه تبرئه کرد!
رقابتی درمیان نیست و تنها سه اپراتور، تمام بازار تلفن همراه را در اختیار دارند؛ چیزی شبیه ایران‌خودرو و سایپا که با دردست داشتن بازار خودروی کشور هرگونه که دلشان می‌خواهد، می‌تازند و قیمتگذاری می‌کنند. حالا هم اپراتور‌های همراه اول، ایرانسل و رایتل درحال رقابت با یکدیگر هستند؛ رقابتی برای گران‌کردن قیمت بسته‌های اینترنت همراه!
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور بخشنامه‌ای به تمامی ادارات کل و دفاتر مستقل ستادی و ادارات کل تامین اجتماعی استان ها، بیمه راکبین و نمایندگی‌های پیک موتوری را تبیین کرد.
گزارش جدید سازمان ملل نشان داد که ۶۳ درصد مردم ایران از سطح زندگی‌شان راضی هستند و در عین حال ۷۱ درصد به دولت خود اعتماد دارند.
۴