رضا اردکانیان، وزیر نیرو در اظهاراتی که خبرساز شد، گفته است: «چینی‌ها با یک وعده غذا هم رفع گرسنگی می‌کنند. ما بیشتر از متوسط کشور‌های صنعتی و توسعه‌یافته غذا می‌خوریم.» این در حالی است که نگاهی به عملکرد زیر مجموعه ایشان نشان می‌دهد، وزارتخانه تحت امرش سالانه ۱۶ میلیارد دلار اتلاف انرژی دارد که معادل هشت برابر مصرف یک‌سال نان در کشور است!
گزارش «جوان آنلاین» از یک رستوران سنتی در تهران با مدیریت و پرسنل کوتاه‌قامت
در خیابان بهشتی تهران کمی مانده به خیابان میرزای شیرازی کافه رستورانی شروع به فعالیت کرده که مدیریت و پرسنل آن کوتاه قامت هستند. افرادی که سال‌ها در سطح شهر از نگاه‌های عجیب و غریب، ناعادلانه و منفی برخی از مردم زجر کشیده‌اند و حالا این کافه رستوران را نه تنها جایگاه امنی برای خود می‌بینند بلکه تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا به همه ثابت کنند که «می‌توانند»
سخنگوی سازمان تعزیرات با بیان اینکه تقلبی‌بودن برنج‌ها در پرونده فروشگاه شهروند محرز است، گفت: حکم این پرونده هفته آینده صادر می‌شود.
قاضی مسعودی‌مقام گفت: با توجه به اینکه انتقال حیدرآبادی، مدیرعامل اسبق بانک سرمایه به ایران، زمان‌بر خواهد بود، این فرد با حضور وکیلش و به صورت غیابی محاکمه می‌شود.
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت: روز شنبه ۱۸ خرداد نیرو‌های گشت پلیس از به قتل رسیدن یک خانم در اتوبوس شهری مطلع و بلافاصله در محل حاضر شدند
همه‌ آنچه باید در مورد طرح جدید ترافیکی تهران بدانید
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ابعاد مختلف طرح حذف «زوج و فرد» و طرح جایگزین را که از اول تیرماه اجرایی می‌شود را تشریح کرد.
قرار دادن شرکت‌های پتروشیمی در لیست تحریم و حتی صدور دستور اجرایی در مورد تحریم بخش فلزات هیچ یک از نظر ساختاری تحریم جدیدی محسوب نمی‌شوند و فشار اقتصادی جدیدی بر ایران وارد نمی‌کنند.
قرار دادن شرکت‌های پتروشیمی در لیست تحریم و حتی صدور دستور اجرایی در مورد تحریم بخش فلزات هیچ یک از نظر ساختاری تحریم جدیدی محسوب نمی‌شوند و فشار اقتصادی جدیدی بر ایران وارد نمی‌کنند.
ساعتی پیش، عاملان شهادت ۲ تن از دریابان میناب شناسایی و دستگیر شدند.
سردار سلیمانی عنوان کرد
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور گفت: تهیه و توزیع کالا‌های اساسی بین مردم سیل زده استان‌های خوزستان و لرستان و اسکان و تغذیه آنان در اولویت ما قرارگرفت.
۴