سخنگوی وزارت امور خارجه:
بهرام قاسمی گفت: به رغم تلاش‌های گسترده واشنگتن برای برگزاری یک نشست فراگیر و ایجاد یک ائتلاف جدید علیه جمهوری اسلامی ایران، تعداد و سطح پایین شرکت کنندگان که آنان نیز از همراهی با هر گونه تصمیم ضد ایرانی امتناع کردند،
پوران شریعت‌رضوی همسر مرحوم دکتر علی شریعتی که در بیمارستان بستری بود، امروز جمعه درگذشت
جوانان نخبه نسل سوم انقلاب با حضور رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تجلیل شدند
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: هدف بمباران تبليغاتي بنگاه های صهيونيستي - آمريكايي دلسرد كردن مردم از انقلاب اسلامی بود اما در چله انقلاب از حركت حماسي ملت ايران و از رويش نخبگان جوان انقلابی ما عصباني شدند.
مدرس مدیریت رسانه در حاشیه همایش فصل رویش در گفتگو با «جوان آنلاین»
یک مدرس مدیریت رسانه گفت: موفقیت‌های جوانان تربیت شده در دوران انقلاب در حوزه‌های مختلف، پروپاگاندای رسانه‌ای دشمنان را در باره ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران در تربیت نسل‌های موفق خنثی کرد.
نود و ششمین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت ۲۴ امشب (پنجشنبه ۲۵بهمن) به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز می‌شود.
نفیسه ابراهیم زاده انتظام
در کشور مسائل اجتماعی از جایی جنسیتی می‌شوند که از جای خود خارج و دستمایه سیاسی بازی می‌شوند. از طرفی اینکه بودجه عمومی کشور در دست دولت است به سیاسی ماندن این مسائل دامن می‌زند.
مرکز رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان، دانشگاه آزاد اسلامی را با اختلاف چشمگیر برترین دانشگاه کشورمان معرفی کرد. این مؤسسه رتبه‌بندی که (CWUR) نام دارد و مخفف Center for World University Ranking است؛ از سال ۲۰۱۲ هر ساله نتایج پژوهش‌هایش را منتشر می‌کند. بر اساس جدید‌ترین رتبه‌بندی این مؤسسه، ۱۲ دانشگاه ایرانی در میان دانشگاه‌های برتر جهان قرار گرفتند که در رأس آن‌ها هم دانشگاه آزاد است.
وزیر بهداشت با اشاره به اینکه در کشور هیچ‌گونه کمبود دارویی نداریم، در این‌باره گفت‌: این قول را به مردم می‌دهیم که حتی یک روز هم کمبود دارو نداشته باشیم.
از ابتدای امسال طلاق روند نزولی داشته است. آنطور که رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق می‌گوید در سه‌ماه اول سال‌۹۷ نسبت به مدت مشابه سال گذشته طلاق ۶ درصد و در شش‌ماه دوم سال‌۹۷ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲‌درصد روند نزولی پیدا کرده است. ایجاد «سامانه کنترل زوجین از ثبت ازدواج تا طلاق احتمالی» و ایجاد واحد‌های مشاوره در کنار دادگاه از جمله سیاست گذاری‌هایی است که موجب شده افسار روند صعودی رشد طلاق را در دست گرفته و ترمز فرد شدن زوجین را بکشد.
مشاور عالی سازمان سنجش
توکلی گفت: ثبت نام برای شرکت در کنکور سراسری سال ۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شد.
۳