نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی از برنامه‌ریزی و پیگیری برای رفع مشکل فعالان فرهنگی مهاجران افغانستانی خبر داد.
سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد
سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به صدور کیفرخواست برای حسین فریدون گفت: دادگاه این فرد در اسفندماه سال جاری برگزاری می شود.
قالیباف:
شهردار اسبق تهران بدهی ۵۴ هزار میلیارد تومانی دوره گذشته را یک دروغ بزرگ دانست و گفت: بدهی‌های شهرداری تهران ۱۶ هزار میلیارد تومان بوده که از آن رقم ۱۴ هزار میلیارد تومان مربوط به طلب شهرداری از دولت است.
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR منتشر کرد
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ی ۴۰ ساله‌ی انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ی خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌سازی شده ‌است».
سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر بر ورود جدی شورا و شهرداری به موضوع توسعه "موتورسیکلت‌های برقی" در سال ۹۸ تاکید کرد.
پرونده دومان توکان با ۱۸۶‌شاکی بعد از برگزاری چهار جلسه علنی دادگاه به مرحله اعلام صدور حکم رسید. حکم قطعی چهارمتهم این پرونده صادر شد و پرونده متهم فراری نیز همچنان مفتوح است. احکام قطعی صادر شده از هشت تا ۲۰ سال حبس است که علاوه بر این شلاق در انظار عمومی و محرومیت از هرگونه خدمات دولتی هم در این احکام وجود دارد. همچنین دادگاه به استرداد وجوه سرمایه‌گذاران مالباخته و ضبط تمامی اموالی که متهمان از طریق خلاف قانون به دست آورده‌اند، حکم صادر کرده است.
قانون تنفس جنگل از اواخر سال ۹۵ به اجرا گذاشته شد. بر اساس این قانون هم هرگونه بهره‌برداری تجاری و صنعتی از چوب جنگل‌های کشور ممنوع است. اکنون، اما اتفاقاتی در حال وقوع است که بیانگر قربانی شدن بیشتر جنگل‌های شمال است.
نقطه ضعف کمبود مدیر آموزشی این روز‌ها بیش از پیش گریبانگیر آموزش و پرورش شده است. این در حالی است که این وزارتخانه برای عبور از گردنه آموزش و پرورش اقتصادی، نیاز مبرم به متخصصین اقتصاد آموزش و پرورش دارد.
ورود به هر کار بر زمین مانده؛ این رویکردی است که بسیج و سپاه از ابتدای انقلاب طی کرده‌اند و حالا در دهه چهارم انقلاب این عرصه اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی است که روی زمین مانده و می‌تواند تهدیدی برای آینده کشور و انقلاب به شمار آید. از همین‌رو روز گذشته بزرگترین مرکز ترک اعتیاد به نام «مرکز بازپروری صیانت و اشتغال‌زایی شهید زیادیان» با حضور سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ و سردار اسکندر مؤمنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و به همت قرارگاه جوادالائمه سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ افتتاح شد. همچنین طی مراسمی، کلنگ‌زنی فاز دوم این مرکز انجام شد و قرار است تا پایان هفته پذیرش معتادان متجاهر در این مرکز صورت گیرد.
سایت‌های رایگان آگهی جولانگاهی برای بازار مکاره فالگیر‌ها شده است.
۳