خودزنی نکنیم، به خودمان رحم کنیم
کد خبر: 992974
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AJi
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
عباس عبدی در کانال تلگرامی خود نوشت
درست است که اطلاع‌رسانی رسمی اشکالات اساسی دارد و قطعاً اعتماد آفرین نیست. ولی راه مقابله با آن پناه بردن به مطالب بدون دقت و جعلی نیست. این اندازه از توجه به این مطالب، عامل اصلی تولید و انتشار آن‌ها نیز هست.
سرویس جامعه جوان آنلاین: عباس عبدی، روزنامه‌نگار و تحلیل‌گر اصلاح‌طلب، طی یادداشتی کوتاه با عنوان «خودزنی نکنیم، به خودمان رحم کنیم» در کانال تلگرامی خود نوشت:

تردیدی نیست که باید نگران بود، ولی در عین حال مسلط بر رفتار خودمان باشیم. طی این روز‌ها بار‌ها دیدم که برخی فایل‌های صوتی به نام‌های مجهول و ناشناخته یا جعلی درباره وضعیت ارسال می‌شود. جالب این که همه ارسال‌ها از افراد محترم و فهمیده بود. بعضاً نظرم را می‌پرسیدند که آیا محتوای فایل درست است یا نه؟
 
بگذریم از این که جعلی بودن برخی واضح بود، چون از طرف کسی صحبت می‌کرد که آن طرف لهجه روشن ترکی دارد و این جاعل فارسی صحبت می‌کرد. پاسخ من این بود که اصلاً چنین مطالبی را نمی‌خوانم که بخواهم صحت و سقم آن‌ها را ارزیابی کنم.
 
درست است که اطلاع‌رسانی رسمی اشکالات اساسی دارد و قطعاً اعتماد آفرین نیست. ولی راه مقابله با آن پناه بردن به مطالب بدون دقت و جعلی نیست. این اندازه از توجه به این مطالب، عامل اصلی تولید و انتشار آن‌ها نیز هست. قرار نیست از لج بی‌اعتمادی به آنان به منابع ناشناس و جعلی پناه ببریم. مطالب دروغی که با خواندن آن‌ها خودمان و عزیزانمان را آزار می‌دهیم. بیایید به خودمان رحم کنیم و از خودزنی بپرهیزیم و این فایل‌های بی نام و نشان را نه بخوانیم و نه نشر دهیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار