مزار سردار شهید قاسم سلیمانی محلی برای زیارت راهیان نور
کد خبر: 992704
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AFM
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
دبیر مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی استان بوشهر خبر داد:
حسین سرمشقیدر نشست مشترک مجامع کانون‌های فرهنگی تبلیغی استان بوشهر و کرمان اظهار داشت: سپهبد شهید قاسم سلیمانی فردی است که در تمامی زمینه‌ها برای کشور منشا خیر و برکت بوده و باید مزار مطهر این شهید والامقام و اسطوره جهان اسلام محل زیارت آحاد مردم شده و جایگاه و شخصیت این شهید پرافتخار، والامقام و مردمی بیشتر به مردم معرفی شود. در راستای ترویج فرهنگ مقاومت مزار مطهر سردار شهید قاسم سلیمانی باید محلی برای زیارت زائران اردوهای راهیان نور در بخش‌های مختلف شود.

وی خاطرنشان کرد: مرقد مطهر این شهید والامقام باید محل زیارتی برای عموم مردم و محلی برای زیارت زائران اردوهای راهیان نور دانش آموزی، دانشجویی و مردمی کشور شود که در این راستا با توجه به نزدیکی به فصل بهار و آغاز دوباره حرکت راهیان نور، شایسته است مسئولان مزار مطهر سپهبد شهید را در فهرست راهیان نور قرار دهند.

دبیر مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی استان بوشهر گفت: بر اساس توافق به عمل آمده دو مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی بوشهر و کرمان به‌زودی بستر لازم برای ورود راهیان نور به کرمان انجام خواهد شد که در این راستا همراهی سایر مسئولان و نهادهای متولی امر نیز امری ضروری است که امیدوارم به‌زودی این امر نیز محقق شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی