قتل آتشین زن صیغه‌ای به دست شوهر
کد خبر: 992627
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AE7
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۳
مردی که متهم است پس از پاشیدن بنزین به روی همسر صیغه‌ای خود او را به آتش کشیده است تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، روز یک‌شنبه ششم بهمن‌ماه امسال قاضی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس مأموران پلیس از مرگ مشکوک زن جوانی در بیمارستان شهدای یافت‌آباد با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد.

تیم جنایی روی تخت بیمارستان با جسد زن ۲۴‌ساله‌ای به نام مژگان روبه‌رو شدند که ۲۷‌دی‌ماه در خانه شوهر صیغه‌ای خود حوالی هفت‌چنار دچار سوختگی شده و به بیمارستان منتقل شده‌بود، بنابراین شوهر صیغه‌ای وی بازجویی شد. وی در ادعایی گفت: مژگان زن صیغه‌ای من بود و با هم زندگی می‌کردیم. مژگان علاقه زیادی به بوی بنزین داشت و هر زمانی من برای موتور سیکلتم بنزین می‌خریدم او مقداری از آن را روی پارچه‌ای می‌ریخت و بو می‌کشید. روز حادثه چند لیتر بنزین برای موتورسیکلتم خریدم و به خانه آوردم که همسرم دید و از من خواست ظرف بنزین را به او بدهم و من هم مثل همیشه به او دادم و مژگان شروع به بو کشیدن بنزین کرد. از آنجایی که او عاشق بنزین بود به شوخی مقداری از بنزین را مثل عطر و ادکلن به روی لباسش پاشیدم و به او گفتم که عطر بنزین به لباس هایت زدم و او هم خندید. در همین لحظه من سیگاری روشن کردم که ناگهان لباس‌هایش آتش گرفت که با کمک همسایه‌ها آتش را خاموش و او را به بیمارستان منتقل کردیم.

در تحقیقات بعدی، اما مشخص شد مژگان با شوهر صیغه‌ای خود اختلاف داشته و از او می‌خواسته است که او را به عقد دائم خود در آورد. در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت خانواده مژگان به اداره پلیس رفتند و از شوهر مژگان به اتهام قتل شکایت کردند. مادر مقتول گفت: دخترم مدتی قبل از شوهر اولش جدا شد تا اینکه سال‌۹۷ در مراسم عروسی با شوهر صیغه‌ای خود که ایرج نام دارد، آشنا شد. قرار بود مدتی بعد او را به عقد دائم خودش در آورد، اما به قول خود عمل نکرد و به همین دلیل با هم اختلاف داشتند. ایرج هر روز دخترمان را کتک می‌زد تا اینکه حادثه اتفاق افتاد. وقتی به بیمارستان رفتیم دخترم که توان حرف زدن نداشت به سختی به من گفت که شوهرش او را آتش زده و اینکه شوهرش مدعی است دخترم عاشق بنزین بوده است، دروغ است.

پس از طرح این شکایت قاضی واحدی دستور بازداشت ایرج را صادر کرد. تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار